Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Platforminius sandalus?

Aš aplankiau 1 :D  open hauso objektą.  Vyro darbą :rolleyes:  daugiau jėgų nebeliko :rolleyes:  bet užtat liko jėgų liemenei (nusipirkt) :D  geras daiktas, prie visko tinka.  Ir prie plačių, ir prie siaurų, ir prie džinsų, ir prie sijono, ir su marškiniais ir su marškinėliais, ir su rankovėm ir be. Ir užsegta ir prasegta.  Liemenė klasikinė, trumpa, su kampukais. Dar visai noriu ir ilgesnės, būč papirkus, bet esu jau nemaža moteris, dydžio nebuvo :D 

Žaliasis tipo baigtas, bet priimtas sprendimas trumpint kūną ir ilgint rankoves. Bet nežinau, ar iškart, bo nes prasimegztas šilko mėginukas, praskalbtas- nu labai vilioja :wub: gal net modelis kažkuris iš hyggestrik repertuaro

Atsakyti

Man tinginystės diena. 

Ketvirtadienio vakarą kažkodėl staigiai sukarščiavau, bet lyg ir viskas ok.

Vyras su dviem išvažiavęs pas mamą. Dičkis- su drauge pas draugą. Tai man laisvas vakaras- serialas ir mezginys :) na dar vynas ir užkandžiai :)

Kaune per pietus gerokai nulijo, aš per tą laiką gerokai pamiegojau.

Atsakyti

Katuk, parodyk kur nors tą stebuklingą liemenę, kuri prie visko taip tinka. Neturiu fantazijos, nesumąstau, ką būtent tokio stebuklingo ar nusimegzt, ar nusipirkt.

Ryte po namus, neturėjau jėgų anksti į turgų ir pardes susiruošt maisto, tai po 12 išjudėjau, kai vėl yra kur auto statyt. Ramiai, su vežimėliu, neskubėdama. Susivariau vėl nugarą nuo streso, persidirbimo, persisėdėjimo. 

Užsirašiau pas batutų trenerę šiaip asmeninei treniruotei, dar bent pora masažisčių sportuoja kartu, tai ir masažui skirsiu laiko ir pinigų. Kada nors, atbuvus dar pirmadienį. Jei paroposiu ten :). Nes kartais taip kerta, kad nei žingsnio iš skausmo negaliu žengt 

Šiaip vaikščiot geriau nei sėdėt, bet po to visa kita skauda :). Pabuvom poroj muziejų - naujajam arsenale Čiurlionkės 12-okų baigiamuosius darbus apžiūrėjom ( labai patiko) ir į Pilininko namą užsukom, naujas muziejus, dar prie ekskursijos prisiplakėm. Šiek tiek per senamiestį prasiėjom.  Į Open house neplanavau, atbaido vien mintis apie eiles. Ir ... laisvalaikio planavimą :). Nors bent 2 geri pažįstami šiemet gidais savanoriais tapo. Neina visur spėt...

Atsakyti

https://www.zara.com...ml?v1=364855291

Kažkodėl nėra konkrečiai šitos liemenės puslapy. Šortų nepirkau, jeigu ką :D​ 

O dar va tokią matavaus, irgi neblogai atrodė

https://www.stradiva...ement=381110436

Atsakyti

Ai, tokia, o ne megzta :). Vargiai pritaikyčiau savo (ne)stiliui... Dabar, matau, mada tokią liemenę išvis vieną nešiot. Gražu, bet ne ant manęs.

Atsakyti

ooo.karšta,kažkur kruša smagiai praėjo... :unsure: 

buvom Dobelėje alyvų parke, pats pats žydėjimas.... :wub:  :wub:  :wub:  tas kvapas, tvyrantis visam miestelyje... :wub: 

seniai ruošėmės, bet tai budėjimai savaitgalį, tai užkepina ir per savaitę alyvos nužydėję...tai šiandien, kad ir po budėjimo, nuvažiavom.....labai labai... :wub: 

aišku, parsivežėm 2 sodinukus, būčiau ir daugiau pirkusi, ale kad nebuvo.. :) 

aišku, su stikom iškart kaimynus, su kuriais kažkada gyvenom kaiminystėje (jie virš mūsų)  :D 

Kitais metai būtinai į Babitę ,į rododendrų parką..

Atsakyti

Sveikos, vasarotojos, taip ir matos, kad orai atšilo, temukė aprimo... 

Aš pati irgi ne kitaip, tai daržai, tai gėlynai, gamtinėjimai ir deja darbai.. . Verkia siūlai kamputyje🤦

Dabar grįžinėjam iš pajūrio, tik trys dienos, bet kai dviese be vaikų, tai regis lyg savaitę buvę, tiek prisivaikščiojom, prisivažinėjom dviračiais, pribraidėm ir privalgėm :wub: o jau žuvies, žuvies skanumas, pasirodo nereikia jokių užjūrių, dar turim ką ir De pamatyti.

Vaikai irgi puikiai susitvarkė, tik juokino su savo klausimais, kaip tą monstrą skalbiankę paleisti, ar kaip perkelti laistymo žarną ir pan.

O dabar jau svajoju pasiimt mezginį į rankas. Kaži kiek to noro liks, kai grįšiu į savo ūkį :D

Apie drabužius, man dabar labai norisi lino, visomis formomis, jau pirkau ilgas,plačias kelnes, marškinius, bliuzelę ir švarkelį.

Kelnes lyginau, vargau pajūriui, jau prisisvajojau, kaip palauksiu promenada su jomis ir ką, palikau kyboti namie😅

O vakare dar vėsu su šortais, tad plaukiau su vyro kelnėmis pasidabinusi :lol: 

Atsakyti

Vos gyva, bet laiminga iš sodo parsiradus. Naiviai krepšį su mezginiu pasiėmus, dažų bankę ir 3 stalčius - galvojau, visai nepajudėsiu, tai sėdėsiu ir dažysiu, megsiu... Kur tau :). Vienu metu su lazdele vaikščiojau, bet sunkiausia iš sėdėjimo pasikelt, o kai judi kruti, keliais eini, tai pusė bėdos. Kai jau susilenki - sunku atsilenkt atgal, bet išgyvenama :). Pasodintos paprikos, lauko pomidorai, bazilikų daigelių šen ten prikaišiojau, sukišau cukinijas, patisonus, 5 brokolius :), gėlių daigelių daugumą, bet ne visus, dar sėjau antrą kartą žirnius, rukolas, kažką... Su ta sėja tai grynas juokas ir žaidimas - arba nedygsta, arba kurkliai nugraužia tik sudygusius, arba šiaip neauga. Ai, visko užteks, man svarbu žolių būtų, paskui pomidorų. Didelis bliūdas braškių iš šiltnamio irgi maloniai nustebino. Kvepia, skanios. Biškį perdaug įsibujojo man jos šiltnamyje, reiks apraut, kai pasibaigs.

Gegužė Lietuvoje - rojus žemėje :wub: . Ryt atbūsiu dar vieną išskirtinį renginį Trakuose ir įsijungs lengvesnis režimas - mačiau, kad reiks susiplanuot papildomas nedarbo dienas - bandysim išeit į 4 dd režimą :yahoo:​ .

Atsakyti

Labas dienas,

Mūsų savaitgalis buvo biškį aktyvus šįkart.

Šeštadienį blusturgis vietiniam rajone. Pavakary plaukėm baidarėm. Oras gražus, vaizdai puikūs.

Sekmadienį Rusnės sutvirtinimo mišios. Ilgos tokios pasitaikė, nes per TV transliavo tiesiogiai ir kartu su Sėkminėm sutapo. Bet buvo gražu, sėdėt pavėsy irgi visai nieko, vyras prisnūdo vienu momentu  :lol:  :oh:​  Vandenį savanoriai dalino, Patiems dalyviamas tik nekažką buvo ant saulės kepintis :rolleyes: 

Daržas vis dar be dėmesio, bet panašu, kad ne visos levandos mirė, kai kurios jau rodo gyvybę, kad ir labai silpną.

OpenHouse irgi liko pirmąkart be dėmesio. Kažkaip visai nebuvo entuziazmo. 

vilmak, o rododendrai jau peržydėjo, kad tik kitais metais planuojat lankyt? Ar šiaip po vieną objektą kasmet? Galvoju, būtų faina, niekad nebuvus.

Kažkada Brėmėne ėjom link to mokslo centro pėškom ir aptikom didelį rododendryną :wub: nebuvau mačius tokių gigantiškų. Nuostabus vaizdas  :wub: 

Atsakyti

Oi Limit, tame parke ir mes keletą kartų buvę :wub: , ne taip toli nuo mūsų, vis ruošiamės nusivešt dviračius ten, nes plotai sunkiai aprėpiami...

Mes grįžom namo ir radom pavytusius rododendrus, MB skambino vaikams ir liepė palaistyti medukus, tai tie tik vaismedžius pripylė, nors anas minty turėjo ir rododendrus, ir šviežiai pasodintą tujų eilę. Jau šitie tai nepersidirbs.

Jurgitak, ar tu matei, aš tau į privatą parašiau? 

Atsakyti

Ai tiesa, kelnių detektyvas tęsiasi, grįžus namo, ten kur galvojau pakabinusi, jų nėra 🙄😅

Atsakyti

Nu geras :D Tai gal vis tik pasiėmei kur į skyriuką atskirą :D

Jeigu jau varysit pas tuos rododendrus, tai prašom foto  :wub: 

 O su laistymu tai taip pažįstama  :oh: Maniškiai tokie patys :D

Atsakyti