Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gamtoj man muzika irgi nepatinka, kad ir kokia gera ir mėgstama būtų.

Kaip tik prieš savaitę buvom prie ežero ir taip faina ta pavasarinė šilta diena :wub:  ir paukščiukai, ir medžiai šnarantys, ir vanduo raibuliuojantis... Ir.. liaudis su kolonėle šalia atsirado :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 13 gegužės 2024 - 12:28

Limit, pirmai daliai būčiau uždėjus like, bet perskaičiau apie kolonėlę :D.

Nors dabar prisimenu, kaip pernai su vaikais piknikavome alyvų sodelyje Kairėnuose, tai dukra buvo parinkusi tokią muzikėlę, kuri be galo tiko ir gamtai, ir mūsų nuotaikai, kažkokią japonišką. Tai šiemet jos nebuvo, nebuvo ir muzikėlės - net pasigedom. Aišku, tylios, tik mums, ne kaimynams :).

Jaunimas be ausinių tai niekur.

Atsakyti

Gal ir viskas gerai su tuo jaunimu, jiems priems :) Bet kaip sunku su jais dirbt... Nuo to tik dar labiau myliu savo bendraamžius, su tokiu pačiu pasaulio matymu.

Atsakyti

Oj, tarp tų bendraamžių irgi visokio plauko matymo pasitaiko :D 

Vien į kelis kandidatus pasižiūrėjus :B  aišku. 

Atsakyti

Visokių žmonių visur yra :).  Nors dirbti man gal lengviau su bendraamžiais, bet ir tiek įdomaus jaunimo yra ir su labai stipriom darbinėm kompetencijom ir labai darbščių. O susikalbėt reikia mokytis abiem pusėm :).

Atsakyti

Aš tai prisipirkau vasarinio siūlo naujienos. Kažką paprasto megsiu:

 

Priedas  Screenshot_20240513_142844_Messenger.jpg   94,36KB   0 Parsiųsta kartų

 

Prie savo melsvų kelnių:

 

Priedas  Messenger_creation_8efab86c-d51e-4873-983c-ded799ab4102.jpeg   127,94KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niuma, tai ir išpirkai visus gražius siūlus :). Aš Europos Aprangoj mačiau pora sudominusių megztukų. Tik kadangi ieškojau kelnių, tai megztukų nesusišvietė galvoj pasimatuot, gal būčiau net nusipirkus.  Vienas kandžių spalvos susegamas, kitas gražiai spalvotas užmaunamas.  Galvočiau, kad medvilnė, bet greičiausiai dar su sintetika. Patiko faktūros. Ir visai nenorėčiau tokių megzti.

Atsakyti

Nedaug jų ir buvo :) Trumpom rankovėm - užteks.

Namai. Lėktuvas 1 val vėlavo ir šiaip- ilga diena,  nes kambarį reikėjo 10 ryto atlaisvint, o skrydis tik vakare.

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Vakar kaip miegas vakare eme, 6ta jau ant sofos luzinejau  :rolleyes:  :) 

Niuma idomu man bus tavo atsiliepimai apie siulus, ten jie su pukeliu tokie?  :bigsmile: 

As tai vis sugebu rasti mazgu visuose siuluose, uzburtas ratas kazkoks  :oh: 

Atsakyti

Suprantu, kad iš poliamido pūkelis:

Sudėtis: 52% medvilnė

- 26% viskozė

-12% linas

- 10% poliamidas;

Metražas: 50 g. - 160 m;

Atsakyti

Dryzius bus, lauksim mezginio  :4u:  as pasiziurejau pas mus jau nera sio, ispirko viska gal  :rolleyes:  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Kur prapuole mezgejos?  :D​ 

Atsakyti