Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gyvuno charakteris irgi daug duoda. Jei flegma nuo gimimo daryk ka nori katašuniu nebus. Kaimyno katinas kiškį namo parvilko. Is savo Gijos to neisivaizduoju. 

tikrai taip :)  ir dar nuo veisles daug priklauso . persiukai, britukai, tai kaip lokiukai minksti  ir ramus. tevams buvau itaisius    katuka, kur mama perse  melyna buvo... tai flegmute tik miegodavo ir miegodavao ( kai uzaugo) , mazyte tai ir ant laikrodzio sieninio uzsokdavo pasikarstyt

bet man tai katasunio reik :)  dabar tai visokias  musikes , uodus uz lango medzioja . na ka daugiau veikt bute :)

Atsakyti

Olaiva, tavo norimą visą laiką prisimenu, nes vis žiūriu į savo Luną ir galvoju, keik uodegos nebuvimas emocijų raiškos atimtų :hihihi:

Uj, šitie beuodegiai vietoj uodegos visą paturgalį naudoja emocijoms parodyt. Taip purto ir krato, kad gražu žiūrėt  :D​ 

Atsakyti

Uj, šitie beuodegiai vietoj uodegos visą paturgalį naudoja emocijoms parodyt. Taip purto ir krato, kad gražu žiūrėt  :D​ 

kaip unguriai raivosi :D

Atsakyti

Labas dienas  :D

 

Atejau pasigirt drakiaus grobiu, daugiau pasiekimu ner.  Mazosios megztini pajudino po pora eiluciu kasdien..nors liko tik rankove.

Visa laika suryja namai, vaikai, pyragai ir darbas. Tai nezinau kad rezultatyviai sunaudosiu siuos, o dar twido pusmaisis yr  :D  Nors siu dar ir sulaukt reikes kol mama persius  :B Priedas  2017-06-08 19.47.09.png   906,87KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mano drakius irgi laižosi :wub:  skanumo kokio prisigrobęs. Niamu niamu. 

iš esmės esat viską matę. Lace dryžiaus spalvos+irgi kažkada rodytas toks bolotnas tvidas. O vat prie tvido tai labai skanių dovanų gavo. Nagai niežžžžti žiauriai.

tik savo daržus apėjau, maistų prigaminau, tai laiko tik išsisukimui beliko

Atsakyti

Labas rytas,

Žiūriu į visokias medvilnes, linus ir galvoju, kad jau nieko nenumegsiu šiai vasarai.

Mūza vis dar valkiojasi, nieko nemezgu. Bėgu nuo gyvenimo skaitydama knygas. Jau net baisu pačiai savęs.

kaip unguriai raivosi :D

Vis tiek ne tas pats.  :) Žiūriu, kaip skirtingais uodegos  judesiais Luna išreiškia  emocijas nuo vos vos judinamo uodegos galiuko iki kaip malūno besimakaluojančios uodegos. Niekaip taip išraiškingai pasturgalio nepajudinsi.

Atsakyti

Nenuvertink taip beuodegiu, Kerpena, nenuvertink. Mano juodasis terjeras net i pasaga susiriesdavo emocijas reiksdamas - t.y. ateina i tave snukis ir besipurtantis pasturgalis kartu :lol: :lol: :lol:. Vaizdelis tai nerauk tu rutu :D. Neisivaizduoju, kaip ten taip jis persikreipdavo - priekines kojos eina i prieki, o uzpakalines tai atgal. Lyg guminis butu. Ir aukstyn, ir zemyn, ir i sonus tuo paciu. Bet kokios uodegos judesiai tai tik drovios grazuoles nedrasus blakstienu plastelejimai palyginus su viska sluojanciu pasturgalio malunu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 09 birželio 2017 - 07:35

Taigi nereiškia, kad uodeguoti nereiškia emocijų visu kūnu, kai  labai tos emocijos didelės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 birželio 2017 - 07:54

Labas rytas :)

O man beuodegių kažkaip visada gaila :( ne dėl to, kad vizgint neturi ko, bet kad tampa žmogaus įgeidžių aukomis. Ir dar tie įgeidžiai tokie nepastovūs, nes pvz., jei kokiam katinukui kieme chuliganai uodegą patrumpina, tai skandalas didžiulis dėl žiaurumo, o jei veisliniams šunims, tai čia jau gerai, normalu ir dar netgi gražu  :unsure: suprantu, kad patys veiksmai labai skirtingi (chuliganai - skausmingai ir žiauriai, veislynai "humaniškai"), bet žinau ir veisliniams žiauraus ir skausmingo trumpinimo pavyzdžių :(

Atsakyti

Abelo, kad lyg jau nebeleidžia trumpint uodegų ir veisliniams :) 

Sugebėjau su durelėm mašinoj virbalą prispaust :( eh... vėl teks naujų ieškot.. o einamiausi buvo :( 

Mano drakius matyt serga, siūlų nebenori :D Tiesa, gavo nerealaus minkštumo kamuoliuką dovanų, tai vis paimu, paglostau, paniūrkau. Kaip mažas pūkutis  :wub: dičkis jau kėsinasi kad pagalvę numegzčiau iš 50 g  :oh:  :lol:​ 

Atsakyti

korgiai gimsta be uodegyčių ;)

Atsakyti

As ta beuodegi turejau pries gerus 25 metus. Dabar uodegos nebetrumpinamos.

Kita vertus, man kur kas baisiau yra kudikiu apipjaustymas, tik va kazkaip nesigirdi, kad kas nors del to kovotu.

Atsakyti