Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai aš ir įsivaizdavau, kad tau nepatiks :). O pilatesą su staklėm norėčiau bandyt, bet va man ir nėra patogiai, ir kaina nedraugiška. Tai gal kada nors, kai tik savim galėsiu rūpintis, jei dar gyva būsiu ... 

Malonu skaityt apie pasitenkinimą nors kažkur, nors ir su nuskausminta pinigine.

Aš batutuose tik dabar pradėjau daugiau prakaituot, nes, aišku, svorio daugiau. Bet šiaip, labiausiai prakaituot pradedu nuo statinių pratimų, kur ant vienos kojos ant batuto reikia daryt, maksimaliai koncentruotis ir laikyt balansą. O tų kardio tai jo, būna kartais daugiau, kartais mažiau, prieš 2 metus buvo lengviau :). Jėgos dar tik sykį turėjom.  Labiausiai patinka įvairovė ir smagumas. Būna, padejuoja seni kaulai, bet vis ir pažvengiam. Žodžiu, linkiu atrast kažką sau tinkamo, kur būtų ir noras eit, ne tik pareiga.

Atsakyti

Norėčiau į batutus jau vien kad Restar šokinėjančią ir žvengiančią pamatyt :D​ 

Atsakyti

Tai va, Liniuka, atvaryk ;)  Aš va, norėjau norėjau ir pavyko! :D

Šiaip, irgi bijojau, kad uždusiu, nes kardio nelabai pernešu, bet visai gerai viskas buvo. O ir šiaip, gali savo tempu daryt, nieks teen nevaro per prievartą ir neduoda balų vertinimui paskui :D

Ta mergaitė treneriukė tikrai labai faina  :wub: Krykštaujantis pozityvas :D  :wub:​ 

Atsakyti

Norėčiau į batutus jau vien kad Restar šokinėjančią ir žvengiančią pamatyt :D​ 

Liniuka, netiki, kad galiu būt velnių prišveitus? Labiausiai žvengiu, kai būna pratimai smegenims - rankos į vieną pusę, kojos į kitą, niekas man nesueina, tai makaluoju rankom kojom bile kaip ir juokiuosi  :lol:  (būna, kad ir sekasi, kai maksimaliai susikoncentruoju). Reikia man kažkur išsidūkt nuo ramaus sėdėjimo, tylėjimo, visų begalinių pareigų.

Paprašyk Limit, kad nupaparacintų :). O šiaip bajeris - penktadienį sakė, kad lyg Lenkijos televizija filmuos mus :).

Nieko daryt nenoriu, kas įprasta namie - nei maisto gamint, nei tvarkytis, nieko. Mažoji į stovyklą Guopstose išvažiavo šiandien, net užsirašiau į kalendorių, kada penktadienį pasiimti, nes, jaučiu, kad galiu net nepasigest  :B . Taip jau man nesinori ničniekuo rūpintis  :B . ir panašiai visi namie - tai įsivaizduokit, kaip gyvenam... Aišku, to ir rūpesčio palyginus nebedaug, bet jeigu jokios kontrolės, priminimų ar ko nors padėjimo ant stalo, tai visiška beleberda.

Atsakyti

Sveikos  :4u:  Pagaliau pas mus kazkokia siluma atejo, nes jau pavydu buvo pas jus ten vos ne vasara o as darbe vis dar peciuka budavau isijungus  :hmm:  :D 

 

Savaitgali buvau pas mama islekus. Sugalvojau, kad reik vaziuot traukiniu o ne masina - tada megzt galiu, tai ir siulu visa kamuoliuka susimezgiau kol namo gryzau sekmadieni, ir prisiminiau kaip su traukiniu smagu vaziuot. Ir va mama aplankyta, megztukas mamos dienos proga padovanotas  :wub: ikelsiu ir cia parodyt is telefono  :ax: dar ir kojines atnesiu parodyt balandzio. 

 

Uzsisakiau is Lietuvos vitaminu ( imunital shots) kaip tik pristate savaitgali. Dvi pakuotes pasiimiau, issipakavau gryzus, vyras ziuri tik, sako ka cia geri. Sudomino ir ji, nors taip tai neikisi vitaminu - bet va, kad shotukais tai idomu, gers dabar  :lol:  :lol:  Tai reikes nusipirkt dar, bet jau matau kaina pabrangus  :oh:  :D


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 07 gegužės 2024 - 10:21

Nuostabūs mezginiai, MsuM!

Tai su dydžiu mamai pataikei? Kaip megztukas elgiasi judesy? Man dažnai tokie modeliai lipa viršun, o ir vyras ant dienų matavos kažką panašaus vyriško, tai irgi tas pats, gal mūsų "rėmas" kažkoks kitoks :D 

Restar-kaip man pagerėjo nuo tavo papasakojimų apie nenorą rūpintis :lol:  galvojau čia mūsų tokia problema, o pasirodo ir daugiau tokių yra.

Nieks pas mane nesodinta ir nesėta vis dar :oh: kai atšalo, tai galiu vat ir eit :B  bent svogūnus sukišt. Per stasines pats laikas :lol:​ 

Atsakyti

Nuostabūs mezginiai, MsuM!

Tai su dydžiu mamai pataikei? Kaip megztukas elgiasi judesy? Man dažnai tokie modeliai lipa viršun, o ir vyras ant dienų matavos kažką panašaus vyriško, tai irgi tas pats, gal mūsų "rėmas" kažkoks kitoks :D

Restar-kaip man pagerėjo nuo tavo papasakojimų apie nenorą rūpintis :lol:  galvojau čia mūsų tokia problema, o pasirodo ir daugiau tokių yra.

Nieks pas mane nesodinta ir nesėta vis dar :oh: kai atšalo, tai galiu vat ir eit :B  bent svogūnus sukišt. Per stasines pats laikas :lol:​ 

Aciu  :4u: 

Megztukas mamai labai patiko, jau ji klause ar galeciau dar viena toki pati numegzt tik be puko, o pvz is cashmyro vien  :B 

Idomus jis toks, man asmeniskai noretusi mazesnes 'yoke' dalies, bet jo rankoves is saves ganetinai aptemtos, mama visa savaitgali pranesiojo ji, tai graziai nesiojasi, nekyla i virsu visai. Ji norejo oversize, kad butu. Kita jei megzt planuosiu tai manau mazinsiu virbalus mezgant yoke rasta  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Gal statesniems pečiams nelabai tinka toks round yoke. Mano kai nuolaidūs tai labai tinka, niekas niekur nelipa, aišku, jeigu geras aprašymas ir tvarkingai su trumpintom eilėm pažaista. Buvo čia momentas, kai 3 ar 4 iš eilės su tokia kokete nusimezgiau.

Man tai pavasarinis išsekimas nuo visko po mokslo/darbo metų. Aš gi be jokių trumpesnių atostogėlių. O gegužė būna totaliai paturbinta renginių dydžiu...

Atsakyti

Labai mintys lakioja :). Sėdžiu dabar kirpykloje, matau, kad MsuM nepagyriau - žavūs mezginiai  :wub: . Ir video pasigendu  :4u: . Ir vis nusistebiu, kokia jauna mama, o mezgėja tai tu - jos dukra  :wub: . Kas man labai patinka mezgėjų brunche - daug jaunų super užsidegusių mezgėjų. Kai kurios - jaunos dizainerės, tokios kūrybiškos, labai gera įsikvėpt. Aišku, pilna ir vyresnių :)

Atsakyti

Aciu  :4u: del video tai jau si savaitgali neprisiruosiau nufilmuot, reiks gal sia savaite bandyt  :hmm: man sunkiausia prisiruost, kol susidelioji viska is visu namu kampu, ka dar pamirsti  :D  :D​ 

Atsakyti

Gražus megztukas, matosi mielas siūlas :wub: Gal tik kaip ir pati sakai per daug rašto, tai kažkaip neproporcingai bendras vaizdas pasidalina. Bet netrukdo gražiai moteriai :wub: 

Atsakyti

Jungiuosi prie nenorinčių niekuo rūpintis. Dorai net nebežinau, kuo savi vaikai maitinasi :geda: – kad kažką planavau normalesnio gaminti, vis susiprantu šaldytuve radusi spėjusio pasibaigti galiojimo laiko produktų :oh:, o tada kaip ir nėra iš ko gaminti, nes tai to, tai ano trūksta, Barboros krepšelį laiku ir protingai sukomplektuoti paskutiniu metu išvis nelieka nei laiko, nei jėgų.

 

Iš malonesnių širdžiai veiklų tai reikia poskubiai išrinkti namui dekoro spalvą - aišku tai neužklupo netikėtai, buvo galima kokį pusmetį kontempliuoti, bet gi kiekvienas tinko gamintojas turi savą paletę, tai nuo vakar žiūriu kaip ožys į naujus vartus į tuos 20 galimų baltų atspalvių ir tai atrodo, kad visi jie beveik vienodi, apčiuopiamo skirtumo ko gero nebūtų pasirinkus bet kurį, tai apima neviltis, kad super derančio nėra anei vieno, tuo labiau, kad šeimos narių nuomonės išsiskiria. :wacko: Pasirinkimuose man visada reikia sau pačiai logiško argumentavimo, kodėl renkuosi viena, o ne kita, o šiuo atveju turbūt variantų tiesiog perdaug ir net kriterijų nepavyksta susidėlioti. Jei anksčiau kur pravažiuodama matydavau tiesiog baltus namus, tai dabar man jie visi skirtingi, nu ir aišku ne be trūkumų, kai imu spėlioti, kuris ten galėjo būti atspalvio kodas. :D  O dar turint omenyje, kad nuo laiko, dulkių ir pan. spalva kis nelabai prognozuojamai...

Atsakyti