Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pati važiavau biškį skaudančia galva (man paprastai nebūdinga), nes kai pasėdi visą dieną basom prie atidaryto balkono, tai būna, kad ir sušali :). Bet gal nesirgsiu.

Limit  :wub: , bijojau, kad šiandien trenerė dėl naujokių pasistengė ir galėjo išgąsdint  :D . Bet jos juokas visada viską atperka :), pati pasijuoki iš savęs, jeigu ko nepadarai, o paskui ir vėl smagu. ir nuolat yra iššūkių :).

Atsakyti

Nu gaila, kad tie batutai tokioj man nepatogioj vietoj. Aš jau vyrui sakau, kad laikas mums kur į miesto centrą kraustytis, o tai viskas toli ir nepatogu :D 

Mano žali ratai jau pakeliui, tai visa reikaluose, pardavinėju savo mašiniuką (nu ok vyro😀), net gaila tokį gerą parduot :B​ 

Atsakyti

Kažkaip ta frazė "žali ratai" primena "žalius batus" :hihihi:​ 

Atsakyti

Liniuka, o tai nenorit paturėt abiejų bent kol kas, kad abu po mašiną turėtumėt? Ar nelabai prireikia?

Atsakyti

Tai vyras turi kitą savo, nuo kitos savaitės tris turėsim :B​ 

Atsakyti

Tai Miglei viena :D Kaip tik visiems po mašiną :D

Atsakyti

Aha Miglė labai norėtų :D Jau galvoja gal vasarą teises eit laikytis. Bet net nesvastom šitos mašinos, ne pradedančiai vairuotojai su tokia didele važinėt :B​ 

Atsakyti

Rusnė viską motoroleriui susitvarkė, reik dabar tik jį įsigyti :D Brolis pasakė, kad paskui bus pigiau gaut teises mašinai. Kaip yr iš tikrųjų, tai nesidomėjau. Klasiokai su motoroleriais į mokyklą atvažiuoja.

Atsakyti

Yra mašinos, kurioms nereikia teisių, galima važiuot nuo 14 ar 15, berods max 45 km greičiu. Draugai dukrai nupirko. Maniškei sakė, kad jinai su tokia nesąmone nevažinėtų :D O man tai šiaip šitą idėja nepatinka kai tokių vairuotojų padaugės gatvėse :B​ 

Atsakyti

Nu kietos panos  :wub: . Mano dičkis pagaliau išsijudins gal, bent jau žodinė deklaracija, kad laikysis artimiausiu metu teises, yra, sakė, net knygutę skaityt pradėjo. "Mažius" irgi norės iki mokyklos baigimo.

Atsakyti

Yra mašinos, kurioms nereikia teisių, galima važiuot nuo 14 ar 15, berods max 45 km greičiu. Draugai dukrai nupirko. Maniškei sakė, kad jinai su tokia nesąmone nevažinėtų :D O man tai šiaip šitą idėja nepatinka kai tokių vairuotojų padaugės gatvėse :B​ 

AM kategorija vis tiek reikalinga ir teorijos egzą reik išlaikyt. Nuo 15 metų galima vairuot.

Atsakyti

Bet tai būtent užtenka tik teorijos egzo. O kas ta teorija palyginus su praktika...

Viskas, pardaviau :B​ 

Atsakyti