Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, bet vistiek geris tie chamavoti katinai, smagiau su jais nei su ramiais :)

Qqute, tavo virbalai pas mane. Isgerem su Lace kavos, bet galva vistiek baisiausiai skauda... 

Nuejau savo 10000 zingsniu :) siandien. Reiktu dar i pasta, bet jau ryt

Sveikos

Atsakyti

Sveikos,

Kokia šiandien sunki diena, taip sukasi galva nuo galvojimo ir skaičiavimo..............  :wacko: 

Egloshkei idėja http://www.ravelry.c...s/library/rivet

rivet_01_medium2.jpg

Atsakyti

Mes su vyresniąja dukra šią savaitę darom eksperimentą. Daviau pinigų ir ji savaitę rūpinasi šeimos maitinimu. :geda:

Tai net neturiu jėgų skaityti receptų, nors vėliau matyt gailėsiuos...

Katino nenoriu, tuo labiau naglo. Ir šuns nenorėjau... :(

Olaiva, tavo norimą visą laiką prisimenu, nes vis žiūriu į savo Luną ir galvoju, keik uodegos nebuvimas emocijų raiškos atimtų :hihihi:

Atsakyti
Oi Kerpena, nesakyk :) naglas katinas geris :) musiskiui paprastai istiesi ranka, tai jis glaustytis pradeda, o vakar palenke ir atkiso galva - kasyk, glostyk. Mantas klausia cia tu i taip ismokei? :D
Atsakyti

Laba, 

Lace,iki kiek būsi šiandien darbe? Rašiau SMS, bet ir čia klausiu dėl visa ko

Atsakyti

radau palovyje   lino, o koks grazus :wub: ... ir kaip as ji pamirsus buvau, kad pernai vasara pirkau :hmm:  reiks megzzzzzzzzt :)  bet pirmiausia   dryziuka medvilnini pabaigt. vakar biskeli pamezgiau sau neiprastu  budu :)  nu nes dryziukas is 7  spalvu. tai  mezgiau viena rankove biski, dabar kita  rankove biski ( pirma syki rankoves ne kartu abi mezgu ) , pries tai kuna mezgiau mezgiau .  kai jau spalvingieji pasibaigs, vienspalviais pilkais uzbaiginesiu :)

Atsakyti

Šarange, gražus, bet neturiu tiek siūlų :) 

Mano katinas jaučiu, kad iš tų ramesnių. Bet mes su juo esame santykius išsiaiškinę jau seniai  :P  O vat mano Adomą jis puola. Tai tas jį ratu apeina :) Nes kanda į kojas apsikabinęs, arba Adomas prikiša veidą, tai į žandą yra įkandęs.. Bet ten tarp jų irgi visko būna, ne tik katinas kaltas. Pas mane tai varo, kad glostyčiau, ypač rytais, ypač kai aš virtuvėje. O su vyru nusistovėję žaidybiniai santykiai, tai pasiglausto ir tada kanda, medžioja jo kojas  :D 

Atsakyti

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 08 birželio 2017 - 15:27

vava. Mano sitoji  naujoji labai kandziojasi. nu bet kad mano vyrai  kaip mazi vaikai i lenda. o ka jai daryt, kaip atsigint nuo dideliu dedziu.   tai kanda ir man, jei glostau, kai nenori. bet jau jau, po truputi, mazais zingsneliais....  nebekanda skaudziai, tik apzioja ranka. as netraukiu jos. tai ir paleidzia .  ir kitiems aiskinau, kad patys kalti .

anoji  irgi kasdavo, jei  kas nepatikdavo. nors siaip meilybiu meilybe budavo. ner ko list, erzint gyvuniuku :)

ir siaip sakau, kad gal subrendusi gyvuna pakeist sunku. bet pasiemus maziuka gi galim uzsiaugint kokio norim. ar katasuni , ar flegmiuka miegaliuka.  na o su laiku, senstant, tai visi gi paflegmeja   :(

Atsakyti

buvo tarpas ir musiskis i veida kando, bet uz sita tai buvo baudzuiamas, o dabar su Mantu kai santykius aiskinasi as nesikisu, daznai i peti jam isisega kai ant ranku paima isizaidusi ir nusiteikusi kovai, tai juokiuosi, kad bando ranka nugrauzt, kad daugiau jo neskriaustu...

As ir nagus karpyciau tik nuo priekiniu letenu, bet Mantas klykia, kad ji skaudziai spardo :D

Atsakyti

Gyvuno charakteris irgi daug duoda. Jei flegma nuo gimimo daryk ka nori katašuniu nebus. Kaimyno katinas kiškį namo parvilko. Is savo Gijos to neisivaizduoju. 

Atsakyti
Rupinasi gyvunelis, kad seimininkai is  bado nemirtu :D Maniskis koncervus tik su triusiena eda :D
Atsakyti