Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tiesa, mes su Katuku preliminariai tarėmės rytoj papietauti, drakių turtais pasidalinti :) Gal būtų ir daugiau norinčių?

Jopštai rogės. Kokia aš vėpla. Aš gi ryt mokausi. Karolinos viešbuty. Galėčiau nebent skubiai prilėkt prie tavęs apie 12.30

Atsakyti

Labos

Restar su kotletais ištraukė iš pogrindžio :) Mano anyta sako, kad sumaišius visą tešlą kotletams reikia ją gerai paspaust, padaužyt ir palikt pastovėt truputį. Nežinau kiek tiesos, bet kotletai dažniausiai pavyksta.

Į maisto temą nenorėjau plėstis, būčiau 2 psl. prirašius. Daug kas čia neskanu, o daug kas ką mėgau netinka organizmui arba skonis visai kitoks (sūris, duona, t.t.). Taip kad aš irgi prie sektos - ieškojimuose :)

Ristinos siūlai labai skanūs atrodo  :wub: Nagų niežėjimas užeina žiūrint.

Sergu vis dar, nuotaika gerokai žemiau plintusų. Megzt irgi nesekasi... Nuvylė tas dratas mane ir dar siūlo pritrūkau 3/4 rankovėm. Šiandien turėčiau sustriguot ir pasimatuot, bet įtariu, kad jo likimas bus vaiką į darželį nuvežt ar į parduotuvę užšokt. Noriu ką nors mylimo nusimegzt  :unsure: 

Atsakyti

Jopštai rogės. Kokia aš vėpla. Aš gi ryt mokausi. Karolinos viešbuty. Galėčiau nebent skubiai prilėkt prie tavęs apie 12.30

Tai aš viską į darbą susikrausiu, pavyks - atlėksi, nepavyks, tad tik kitą savaitę...

Nite, ir tu pranešk, ar pavyks su manim papietauti.  :4u:​ 

Atsakyti

Tai aš viską į darbą susikrausiu, pavyks - atlėksi, nepavyks, tad tik kitą savaitę...

Nite, ir tu pranešk, ar pavyks su manim papietauti.  :4u: 

Dabar nežinau ar pavyks. Ryt noriu dar vieną mokyklą aplankyt, bet nežinau kada tą darysiu. 

Gal tada geriau iškart atidėkim kitai savaitei  :huh2: 

Atsakyti

Jopštai rogės. Kokia aš vėpla. Aš gi ryt mokausi. Karolinos viešbuty. Galėčiau nebent skubiai prilėkt prie tavęs apie 12.30

Dabar nežinau ar pavyks. Ryt noriu dar vieną mokyklą aplankyt, bet nežinau kada tą darysiu. 

Gal tada geriau iškart atidėkim kitai savaitei  :huh2:

Rimtai, atidedam :4u: 

Atsakyti
Mantas ziuri fulma, atejo tevas vaiko i darzeli priduot, - liko dvi nemokamos vietos, na pas mus visos nemokamos, bet tos dvi nemokamai nemokamos :D :D
Atsakyti

Tai aš viską į darbą susikrausiu, pavyks - atlėksi, nepavyks, tad tik kitą savaitę...

Nite, ir tu pranešk, ar pavyks su manim papietauti.  :4u:​ 

tai tada as pas tave trumap po 11val uzeisiu.

Anyta igrisusiu vaiku kaip tarakonu atsikrate - pripurske chemijos :D Nors liepe ryt diena ateit sake su tevu i soda pavesines statyt istrems abu :D


Atsakyti

Lace a gali mano virbalus Ligvitai paduot jei prileks?tada pinigus as tau pervesiu per banka, nu baisiai nesigaunasi man 

Atsakyti

Labas

Koki seruma naudoji?

http://www.molecule....s-veido-serumasmano probleminiam veidui tiko idealiai. Nereikia priedo jokio kremo, užtenka keliu lašelių 

Atsakyti

Sergu vis dar, nuotaika gerokai žemiau plintusų. Megzt irgi nesekasi... Nuvylė tas dratas mane ir dar siūlo pritrūkau 3/4 rankovėm. Šiandien turėčiau sustriguot ir pasimatuot, bet įtariu, kad jo likimas bus vaiką į darželį nuvežt ar į parduotuvę užšokt. Noriu ką nors mylimo nusimegzt  :unsure:

:sutinku:  Aš ir niekaip negaliu pasveikt po kelionės, o ir mezginiuose nesekasi. turiu 5 ant virbalų ir velnias, kiekvienas probleminis  :oh:  Dviem siūlų pritrūkau, atidėta, vienam niekaip rankoves primontuot negaliu, trečias bandymas bus, vienas šiaip neina, o paskutinis geriausiai - išardžiau 2 mėnesių darbą  :oh:  :oh:  ir pradėjau nuo nulio  :ninja:​ 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Virbalus, siūlus turiu darbe, jei yra noro/galimybių susimatyti trumpam ar ilgam, skambinkit :4u:

Katuk, aš kažkaip mezgėjiškai pergyvenu, kad tavo Mūza pabėgs, jei nepamaitinsi jos laiku kokiais siūlais. :rolleyes:

Atsakyti

Qqute, tavo virbalus atiduosiu Ligvitai. :4u:

Atsakyti