Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šiandien dirbu iš namų, tikėjausi laivesnės dienos, o atidirbau už du... :oh: Bet nieko, dar rytoj pakentėti ir vakare jau važiuojam į Karmielavą, o penktadienį aksti ryte skrisim savaitgaliui į Kopenhagą. :wub:

Kažkoks visiškas bardakas šiemet su tuo priėmimu į pradines mokyklas. :mad2: Mums pagal teritoriją priklauso VGTU tiksliųjų mokslų licėjus, Aušra lanko Antakalnio progimnaziją, tai rašiau Vaivą į abi. Licėjus šiemet sugalvojo pirmokėliams "egzaminą" padaryti, visiems 490 stojančių bendrųjų gebėjimų testą daro. Vaiva šiandien laikė. :unsure: Atsakymas bus ne anksčiau birželio 21 dienos. Aš labiau į Antakalnio noriu, bet neaišku, kiek ten šansų papulti ne pagal teritoiją. Nors ir licėjuje šansai neaiškūs - priims tik 170 vaikų. :hmm: Suprantu, kad teisė į mokslą įtvirtinta įstatymais, bet tikrai nebūsiu laiminga, jei teks vaiką vežioti į kokią Naują Vilnią... :unsure:

kai blaskiausi su Mantu, tai isskaiciau, kad vaikas igaina prioriteta papult i mokykla, net jei seneliai salia tos mokyklos gyvena... nu cia siaip, alternatyva Naijajai Vilniai :D O siaip linkiu pakliut ten, kur norisi.


Atsakyti

Tiesa, mes su Katuku preliminariai tarėmės rytoj papietauti, drakių turtais pasidalinti :) Gal būtų ir daugiau norinčių?

Atsakyti

mūsų kotono tai mačiau tik kokius 5 cm uodegos iš po kaldros kyšo.nėr jo šiandien namie nuo pietų :D

ryte jis mat prie manes prisiglaudes miegojo, nes as darbine vieta palei lova pasidarius, ryte skambinau truputi kompa i lova isikelus, o paskui jau prie savo kompo perbegau ir mezgini pasiemiau, tai paslankiojes atejo manes atgal kviest, dabar jau pasislepe tai irgi arba lovoj, arba prieskambary i Manto megztini koki isivyniojo, nes tas vis ant kedutes ka nors katinui palieka ten :D


Atsakyti

Tiesa, mes su Katuku preliminariai tarėmės rytoj papietauti, drakių turtais pasidalinti :) Gal būtų ir daugiau norinčių?

matei as tau rasiau, planuoju ryt pries pietus pas tave uzbegt, bet nezinau kiek priespiet tas gausis, jei arciau pietu tai ir papietaut galima :)


Atsakyti

Ligvita, dabar pirmumo teisę turi, jei savo mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje vaikas ir vienas iš tėvų yra registruoti ne trupmpiau dviejų metų (mano Vaiva tokios pirmumo teisės nebeturi, nes buvom persiregistravę paš švogerį, kad darželį gauti)... :oh: žodžiu, nėra čia ką kalbėti... vis tiek pakeisti nieko negaliu. :dry2:

Atsakyti

Tiesa, mes su Katuku preliminariai tarėmės rytoj papietauti, drakių turtais pasidalinti :) Gal būtų ir daugiau norinčių?

Aš norėčiau, bet nežinau kaip bus su galėjimu :hmm: . Praneškit kada ir kur, gal bandysiu prisijungt :rolleyes:

Atsakyti

Laiškelį mačiau. Rytoj iki 11 valandos būsiu pražuvusi susirinkimuose, tai iki tol net neverta pas mane važiuoti, negalėsiu išbėgti net trim minutėm.

Atsakyti

Katuk, tark žodį, aš siūlau PJazzą, galiu 12 val. ar net kokiu pusvalandžiu anksčiau. :4u:

Atsakyti


Ristin nieko negirdžiu apie tą liną, čia gi tavo drakiaus ir liepiau nė nesikėsit maniškiui, nė nebandyt kaulyt...jei bandys lyst daužk per nagus :D

Niekur jis nedings :) nes po kol kas eina į biblioteką. Tai kai sumegsi, ką turi - gal dar lauks tavęs :D

Atsakyti

Noriu pasimatyt, svetimus siūlus pačiupinėt, bet ryt būtent ta diena, kai niekur negaliu, nors pusę savaitės iš namų dirbu...

Man labai gražios Ristinos spalvos, maloni sudėtis per ekraną šviečia, bet norėt sau neleidžiu, nes mašina truputį moku megzti kol kas tik vilną, o kiniečių neturiu...

Perlinių kruopų rizotto suviliojo. Niekada jokio rizotto nesu bandžiusi gamint, bet reiks kurią dieną. Hm, o kas šiandien vakarienei? Pietums (kaip kam ir pusryčiams) pataikavau liaudžiai - gaminau kotletukus (kadangi tik neseniai išmokau gaminti skanius, tai dar neatsivalgėm) + virtas bulves (bernai bulvių neatsikalbinėdami priskuto) +salotas su agurkais ir pomidorais (sau su kanapių aliejum, o ne grietine). Jau noriu kokios datulės (t.y. ko nors saldaus), bet dar neturiu :).

Atsakyti

Labas

Sveikos, 

Taip uźsivertus darbais buvau tai kol perskaiciau xiskusija pasibaige, bet tema tai labai aktuali. 

Siandien palepinau save, buvau pas kosmetologe, 1.5 val. relakso  :wub:  Sake labai tinka mano odai tas serimas, tai uźejau ir paakiu nusipirkau  :D

Koki seruma naudoji?

Noriu pasimatyt, svetimus siūlus pačiupinėt, bet ryt būtent ta diena, kai niekur negaliu, nors pusę savaitės iš namų dirbu...

Man labai gražios Ristinos spalvos, maloni sudėtis per ekraną šviečia, bet norėt sau neleidžiu, nes mašina truputį moku megzti kol kas tik vilną, o kiniečių neturiu...

Perlinių kruopų rizotto suviliojo. Niekada jokio rizotto nesu bandžiusi gamint, bet reiks kurią dieną. Hm, o kas šiandien vakarienei? Pietums (kaip kam ir pusryčiams) pataikavau liaudžiai - gaminau kotletukus (kadangi tik neseniai išmokau gaminti skanius, tai dar neatsivalgėm) + virtas bulves (bernai bulvių neatsikalbinėdami priskuto) +salotas su agurkais ir pomidorais (sau su kanapių aliejum, o ne grietine). Jau noriu kokios datulės (t.y. ko nors saldaus), bet dar neturiu :).

Papasakok apie kotletukus

Atsakyti

Tai kad nėr ką pasakot :), visos gi moka, o man kažkaip niekada nepatikdavo mano kotletai ir tik šiemet atsitiktinai pasisekė. Dabar pagrindinės taisyklės - imu pusę kalakutienos, pusė kitokio faršo, tik lieso, dedu pakepintų svogūnų, o kiaušinių baltymus išplaktus dedu. Na, dar prieskoniai, truputis džiūvėsėlių +grietinėlės arba pieno, tinka ir vanduo. Viskas elementariai, apkepu, tada trumpai puode patroškinu. Gal ir nereikėtų, bet bijau, kad gal neiškepu iki galo, nenoriu sudegint, tai daugiau ant garų jie ten dar baigia sunokt :).

Atsakyti