Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqute - ar išsiplovė tavo baltukas? Man tie tavo kašmyro golfukai irgi tobuli ♥. Bet kai pagalvoju, kiek man daugiau siūlo (taigi - pinigų)  reikėtų ir užtruktų numegzt tikrai ilgiau, tai niekaip nesiryžtu. O dar ir tobulai lygiai tokį megzt reikia, tai vat ir nenoriu net prasidėt. Kol kas bent jau :).

Atsakyti

Nu liko dar tų kleckų bet jau atsibodo kankint. Gal nelabai matysis kai ant kūno.

Nu siūlo kokiu 100 gr daugiau reiktų jo..o gal 50...

Bet tas jausmas juos nešiot tai tikrai verta

Atsakyti

Apie kokį metražą eina kalba? Ir kokio storio virbalus?

Atsakyti

500-600 m/100gr 2.75-3,25

Atsakyti

Kiek tu maždaug sunaudoji tokio siūlo sau?

Atsakyti

Kašmyriukų reklama šalto pavasario proga?

Atsakyti

 Restar apie 300 gr

Kašmyriukai visad gerai gi ane?

Atsakyti

Restar, o tavęs nenervina, kad ekranas užsirakina ir kiekvieną kartą atsidarinėt reikia jei dažniau žiūrėti?

Kaip laukiu vasaros laiko. Kažkaip išsiderino miego ritmas, atsibundu 5, o 20 jau miego noriu.

Atsakyti

Pas mane kažkokia makalošė su miegu.Pradėjau busti anksti. O va miegot anksti dar nelabai tai tarpais toks trūkumėlis susidaro

Atsakyti

Restar, o tavęs nenervina, kad ekranas užsirakina ir kiekvieną kartą atsidarinėt reikia jei dažniau žiūrėti?

Kaip laukiu vasaros laiko. Kažkaip išsiderino miego ritmas, atsibundu 5, o 20 jau miego noriu.

 Tai šitas dalykas lengvai pataisomas :) - gali padaryti, kad neužsirakinėtų ekranas taip greit, kiek nori, tiek ir užstatai, kad neužmigtų. O schemos yra ivairios, kur reikia sekt nuolat, ir kur tik užmest akį. Aš tik antrą mezginį mezgu su programėle :).

Visgi miegas labai daug reiškia. Šiandien daug dirbau, pietavau 17 val, bet va visai žvali jaučiuosi.

Atsakyti

Nu va naują dalyką sužinojau :rolleyes:​ 

Atsakyti

Nu ką aš galiu pasakyt...

Nuėjau patikrint kašmyrų :hihihi: 

Bet nieks neužkabino...

Atsakyti