Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kad fb buvo nulūžęs nepastebėjau. Tai gal nesu priklausoma

Atsakyti

Qqutės jau pasigedus buvau :wub: . Galvojau, kad visai drugeliai ten kažkur pilve užspurdėjo, o čia tokia nefaina priežastis... vakar kažkodėl net aš pagalvojau, kad reikai gal covid testą pasidaryt. kažkaip krenkšt pradėjau ir toks keistas jausmas nosyje. Ai, dar ir burnoje kažkokių darinukų atsirado pačiame viršje prie dantenų po viršutine lūpa... Nesijaučiu serganti, bet pagalvojau, kad šiaip į žmones mažai išeinu, o buvo renginių, tai gal ką ir galėjau pasigaut, kad simptomai keistesni.

Atsakyti

Tai kai šita priežastis tai atsiradau gi va  :D 

o drugeliai yra drugeliai  :ax: 

Jaukia mintis truputį. Laiko ir azarto megzt pamažėjo tikrai

Atsakyti

Vat tas keistas jausmas nosyje ir krenkštimas tai pagrindiniai mano simptomai šį kart

Atsakyti

Negi darytis  :hmm: .  dar yra likę nuo vaikų kažkur. Nes turiu renginį popiet, visai meilai nenueičiau :).

Atsakyti

Vat aš irgi kadangi vaiko iš mokyklos turėjau krūvelę...

Atsakyti

Nerodo man nieko. Kolegė priminė ciberžolę :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 06 kovo 2024 - 12:32

Priedas  Screenshot_2024-03-05-16-08-31-597_com.android.chrome.jpg   93,81KB   0 Parsiųsta kartų

 

Šitą vadinu drožtuko tipo. Nes įstatai ir suki. O yra ir kaip skustukas 

Va toks Priedas  Screenshot_2024-03-06-13-57-22-958_com.alibaba.aliexpresshd.jpg   121,41KB   0 Parsiųsta kartų

 

Tai gal pirmas saugiau, bet palieka daržovių, bet antras kažkaip atrodo gali ir nagus ir odas nudrožti🫣

Atsakyti

Tai va, tas antras ir aptarkavo man visus pirštus :D ir dar su juo sunku iki pat kraštų nuskusti, irgi lieka medžiagos.

 

O aš turiu va tokį. Irgi nepaima visos daržovės, bet visai prisiminus panaudoju. Turi trijų rūšių peiliukus, persukama rankenėle

Priedas  Screenshot_20240306_143801_Samsung Internet.jpg   84,21KB   0 Parsiųsta kartų

 

Tik šitas mano įrankis daro makaronais ir spiralėm,o aš noriu tiesiog pagaliukais,korėjietiškais :D

Atsakyti

Man visos tarkos nenutarkuoja visko iki galo, nes saugau pirštus. Tai kokia bėda - likučius suvalgau arba vaikams išdalinu, jeigu morkos, jeigu burokai - likutį peiliu supjaustau.

Atsakyti

Mano va tokia. Irgi lieka šerdis, bet užtat nieko nenusitarkuoji.

Priedas  Screenshot_20240306_181629_com.android.chrome_edit_115340240598022.jpg   200,58KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Geriausia pjaustyklė ta, kuri naudojama :). Man beveik kasdien prireikia saviškės. Šiandien irgi pravertė salotoms - žiedinis kopūstas, paprikos pusė, agurko pusė, violetinis svogūnas, krapai, majonezas+grietinė, druska, prieskonių kažkiek.

Atsakyti