Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi, perliukas tikrai labai eina į plotį, apie ripsą to nepasakyčiau - ripsas į ilgį :). O tu gi greit mezgi ir greit ardai - nepatiks, permegsi :).

Turiu vieną nemėgstamą darbą, taip sunku jam susikaupti, paprastai dažniausiai naktim darau...

Atsakyti

Man tai ripsas gražiau. Ir reglano takeliai turėtų dailiau žiūrėtis.

Kacumota, ech pavydu man tų kudlų...

Atsakyti

Sveikos, 

Taip uźsivertus darbais buvau tai kol perskaiciau xiskusija pasibaige, bet tema tai labai aktuali. 

Siandien palepinau save, buvau pas kosmetologe, 1.5 val. relakso  :wub:  Sake labai tinka mano odai tas serimas, tai uźejau ir paakiu nusipirkau  :D 

Atsakyti

gal kuri priglaudėt mano mūzą ??? :hmm:​ 

Atsakyti

Olaiva pas mane tai nera, o butu neblogai  :D 

Atsakyti

gal kuri priglaudėt mano mūzą ??? :hmm:​ 

gal manoji padingele  kur nors ir tavaja  nusivede :D . net eilutes   dryzuoklio vakar  nepakrutinau .

Atsakyti

berods ir aš neėmiau, man savos užteko o dabar ir ta taikosi pabėgt ale laikau, drakiaus turtais vilioju, kol kas dar laikosi šiaip ne taip

bet iš tikro reiktų mest jau ardyt ir vieną megztinį greit numegzt tada gal kaip nors nepabėgtų

Atsakyti

O aš dėlioju zefyrus :rolleyes:

Priedas  042.JPG   357,63KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  033.JPG   65,89KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  043.JPG   82,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

oje kokie plaukuoti tavo zefyrai :) burnoj nesivelia?

Atsakyti

gražūs zefyrai :D

žinok Olaiva, spėju, mačiau prabėgančią. net trumpam buvo užsukus. bet nurisnojo tolyn, nors žadėjo dar grįžti. pas mane :P

Atsakyti

Yra mezgimo mūza, siūlų drakoša, o kaip vadinasi tas padaras kuriam labai patinka ardyti  :hmm: labai norėčiau jį kam perleist  :unsure: 

Atsakyti

Tiesiog mūzų atostogos - maniškė irgi kažkur valkiojasi. :hihihi:

 

ingriga, jei su reikalu ardai, tai tas padaras irgi reikalingas. Geriau nei paskui akis bado, ar visai nenešiojamas mezginys.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 07 birželio 2017 - 15:43