Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma, nu fainiai atrodo. Visai kitas vaizdas rankovių!

Jurgitak- lengvai ir saugiai, be didesnių pasekmių :4u: 

Už Kacumotą taip pat džiaugiuos, labai gerai, kad padėtis taisosi.

O daugiau nieko įdomaus, žuvies galva kažkokia...

Atsakyti

Niuma - pataisei rankoves, ar ne? Dabar tikrai labai gerai. Toks labai einamas megztukas turėtų būti, nori ir aš ko šviesaus ir plonesnio, tik kas numegs...


Vakar lūžau anksčiau, broliui neatsiliepiau, jaučiu, kad ir šiandien jau nei kalbėt, nei klausyt nieko nebegaliu... Nemažas renginys, o paskuilgi darbiniai pokalbiai, reikia persikrovimo, o reiks valgyt daryt ir dar ką bandyt nudirbt...

Kacumota labai džiugiai nusiteikus - smagu  :wub: . Limit koja:4u: .

Tą masažinę kėdė, jeigu mėnesiui namie išsnuovavus, tai gal apsimokėtų - kasdien jeigu visus išmasažuotų  :hmm: .

Atsakyti

Bus skausmingai. :( Dabar antibai, kad dingtų tynimas, tada danties rovimas, tada implantas. Gal reikia siūlų nusipirkti paguodai. :D

Atsakyti

Jurgitak  :4u: . Jeigu ruoštumeisiš kur nors pirkti - duok žinią, gal ir man ko prireiks :).

Vyras grįžo iš dantistės, neklausiu apie pinigus... Mašina irgi pakainavo.

Atsakyti

Darbų milijonas. Toks jausmas, kad iki kovo vidurio būsiu darbe žmogus iš kurio visiems visko reikia :B Visiems vienu metu čia ir dabar :B Kažkaip reiks išgyvent :unsure: 

Smagu už sveikstančius :wub: 

Rytoj pavasaris :wub:​ 

Atsakyti

Liniuka, likai viena savo bare?

Taip, ryt kalendorinis pavasaris. Ta proga žada iki +13

Aš jau šiandien kedus išsitraukiau :D​ 

Atsakyti

Bare tai ne viena, bet visi manęs klausia :B O aš taigi niekam nesakau NE :D​ 

Atsakyti

Aga, permezgiau rankoves nuo pažastų- siaurinau iki alkūnių palaipsniui ir žemiau alkūnių vidury rankovės palaipsniui. Dar dėl kaklo svarstau- gal į viršų permegzt vos uždaresnį, nes dabar toks ribinis, ties šleikutėm.

Jurgitak 🤐 užjaučiu. Turėjau identišką variantą. Kaune žinau, pati išbandžius tikrai nebrangų implantologą, jei norėtum rekomendacijų. Pradžioj man iki Marijampolės apsimokėjo važinėt. Paskui ir čia atsidarė savo. Čia baigiau.  Jis pats kaunietis.

Gytį nuvežiau pas gyd. Plaučiuose karkalai. Antibai stiprūs ir dar visokių vaistų. Kosti 3 sav. Kraujas ramus. Įtarimas- mikoplazmos (jam ir man buvę). Covidai neigiami. 

Vakare išankstiniam Kopos2 seanse buvom. Patiko. 

Atsakyti

Vyrui reikės implanto :(. Tiksliau, tai 2 alternatyvos yra, bet pasirinkus pigesnį variantą, gali tekti mokėti 2 kartus po to.

Miegojau šiąnakt tragiškai.2 sykiai į wc, o ir tarpuose daug prabudimų, vartymosi, ryte irgi nesimiegojo. Nežinau, kokia diena bus. Prasidėjo tai negerom žiniom. Bet kai negali nieko pakeisti, tai ir nervuotis nėra jėgų. Savaitgalį lėtinsiu tempą, būsiu sau atlaidi....

Atsakyti

Kokios žinios Restar suneramino?  Kaip suprantu, implantai tai jau vakar buvo žinomi.

Aš ryte pabudau prieš žadintuvą nuo signalizacijos.... po kelių sekundžių supratau, kad tai mano ausyse  :oh:  tai vat tokia ir diena bus...

Atsakyti
Restar, aš taip pat skaičiavau su savo tada pūliavusiu dantim. Nes buvo variantas- nuimti karūnėlę, vėl gydyti šaknį, vėl uždėt ir tikėtis kažkiek panešiot. ir po kažkiek metų implantas. Arba iš karto. Bet kadangi man ten reguliariai susidarydavo pūliniai - traukiau ir dėjau du implantus (nes šalia esančio neturėjau jau kelis metus. Buvo dviguba karūnėlė 'kabanti'. Tai kainų skirtumas su kitom klinikom buvo apie 30 %. O kadangi dėjausi iš viso keturis implantus, per du metus palaipsniui susitvarkiau.
Atsakyti

Kokios žinios?:

1) Mūsų tinklalapio, kurį ką tik pasileidom, kūrėjas, baigė savo darbą toje agentūroje :). O dar yra visokių koregavimų, dar turinio valdymo instrukcijos neturim... iš to, kaip atsakinėjo į laiškus paskutinėm dienom, supratau, kad kažkas ne to... Gerai, kad bent pinigai nemokėti. Bet jau tiek jis nervų mums priėdęs...

2) įdavėm mažei šokoladainio supakuoto į mokyklą dėžutėje, buvau supratusi, kad ten tėvai savanoriai paruoš pardavimui, nes pas juos Kaziukas - labdara, nei vaikai prekiauja, nei ką už tai gauna. Skambina apsiverkus, ką jai dabar daryt. Mol, namie likusį pusę pyrago supjaustykit, supakuokit ir atvežkit į mokyklą, o tą pasiimkit. Pasakiau NE. Nesigilinau, bet gal ir ne mano tai darbas, nebeaprėpiu visko. Sakiau - mokykloje peilis gal atsiras, o jeigu ne - parsineši namo, ir tiek tos bėdos, arba klasiokus pavainsi. išsisprendė kažkaip.

3) atsikėlė dičkė - gavau velnių, kad vakar dantis jos šepetuku išsivaliau. Asiprašiau ir pasakiau - daryk ką nori, gali man per galvą daužyt, buvau tokia be plionkės, kad nieko neatsimenu, nieko pakeisti negaliu, jeigu taip ir buvo...


Jeigu pavyktų numigt dieną, būtų gerai, mielai pradėčiau dieną iš naujo.Nors sunkiai man su tuo užmigimu būna.

Vyrui pusė iltinio nuskilę. tai arba štiftas, arba implantas, bet tokioj vietoj štiftui nėra garantijos, kad laikys, o jeigu nulūš, bus dar blogiau...

Atsakyti