Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, grazus noras.Nors pas mane nekokie santykiai su išvirkščių akių geraja puse

Atsakyti

kacumota, kaip tu laikaisi?

Man tai net smegenis susuko frazė 'išvirkščių akių geraja puse'  :rolleyes:  :D 

Atsakyti

Restar-bliuskė faina tikrai. 

Aišku, mano nuomone, tai konstrukcija yr ypatingai paprasta, neseniai net Liniuka apipasakojo :D  panašų reikalą.

bet suprantu, kodėl norisi recepto. Turbūt ir aš šiuo gyvenimo etapu mieliau rinkčiausi ramybę nei iššūkius. Nors... mezgu tai be recepto :D

Pliam, tas virusas toks šlykštus yr/buvo, nu norėčiau jau jį pamiršt, o dabar vis vargina, ypač po pietų, tokia kažkokia želė galvoj/veide, kažkoks silpnumas, noras prigult, sąnarius maudžia... 

Man su galva kiekvieną vakarą vis blogiau, ypač po intensyvaus bendravimo ir darbų keliom kryptim. Šiandien ypač pavargau, grįžau 19 iš darbo. Sakiau, jeigu kas skambins - niekam neatsiliepsiu, išseko žodžiai ir pati nieko girdėt nebenoriu. Tai ir mezgimas turi būti tik aklas instrukcijos sekimas. Pvz, aš nežinau, ar ten išvirkščios akys, ar ripsas, nenoriu braižytis rašto. Noriu tik garantuotos sėkmės. Tai kai labai norėsiu - nusipirksiu. Jei siūlą tinkamą rasiu.

Atsakyti

Limit, aniaaa .... :D 

Aš tai gražėju.Maivausi kasdien bent pora kartu..Bet vistiek dar ne tas kaip buvo.Atsilieka  truputi.

Nors kas nezinotu, neziuretu specialiai tai jau ir nesuprastų.Tik kad paskauda šiek tiek bjauriai ir nesveikai pradeda gelt skruostikaulį nuo vos vėsesnio oro.

Lakstau i trečią reabilitacija. Kaip i darba  gaunasi -diena is dienos.

Atsakyti

Kacumota, labai džiugu, kad gerėja. :) :super:

Atsakyti

kacumota, nu liuks! Užtikrintai link visiško atsigavimo :4u: 

Mano koja nei pirmyn, nei atgal  :rolleyes: Vakar atvažiavau į darbą, radau laiką po 10min Lazdynų ligoninėj :D 

Savaitgalį važiuosiu pas sesę, tai pasiimsiu tas kojines pamegzt, gal knygą pavyks paskaityt, gal aukle teks pabūt  :wub:​ 

Atsakyti
Ar baigėsi sesės šeimoj ligos?
Aš šiandien Gytį vešiu pas gyd- plaučius paklausyt. Kosulys trečia savaitė nepraeina. Kosti šlapiai. Emilis- sausai... Gal į druskų kambarius abudu užrašysiu.
Kooookįįįį krėslą darbe turim laikinam naudojimui - https://borealis.lt/...-ultra-plus-3d/ - toks jausmas, kad trys masažuotojai vienu metu kažką ten labai gerai daro biggrin.gif biggrin.gif Atskrirų programų daug. Praėjau kaklo masažų kursą ką tik, tai šitas man kaip tęsinys wub.gif
Atsakyti

Kaip tik rytais pro tą Borealis ofisą pravažiuoju :D Vis galvojau, ką ten gero jie turi.

Vyro darbe jau seniai įrengtas toks poilsio kambariukas su masažiniu krėslu, tai kai nusiveža kada, pasinaudoju proga :D

Sesės šeima jau atsigauna, tik mažiukė dar vis streikuoja, bet jau nepalyginamai geriau.

Sakė atsivežt savo patalynę, nes po to viruso pagerinto visur kvapai nekokie vaidenasi :D

Atsakyti

Krėslo, kol neišbandai, neina nupasakot jausmo, nes ir nugaros masažas, ir pėdų taškinis, ir rankų/blauzdų spaudimai (limfodrenažinis), ir tempimo programos, nes visas judantis tas krėslas.

Atsakyti

Twidukas :) Realesnė spalva- kur ne baltas:

Priedas  received_236332696139989.jpeg   187,76KB   0 Parsiųsta kartų

 

Čia dariau siaurinimą rankovės 'viršuj', bet gal per retai, tai nėra ryški juosta:

Priedas  received_1395941697702405.jpeg   187,92KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_830694619071868.jpeg   233,25KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas rytas nuo burunduko. Peršalimas komplikavosi į pūlinį prie danties, o dabar ir visas žandas ištinęs. Šiandien vakarop dantistė įterpė tarp kitų pacientų, tikiuosi savaitgaliui vėl žandas grįš į normalią formą.

Atsakyti

Grožio judviems, kacumota ir Jurgitak!

Niuma ir taip daili!

Atsakyti