Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, žinok, gal tu tikrai kokį meilužį turi, nes šiąnakt sapnavau ir aš  :lol:  :lol: Ne ispanas lyg, bet gražuolis lieknas jaunas. Kažkur užsieny prie vandenyno buvau ir užmačiau jus ant žirgų  :bigsmile:  :bigsmile:  :lol: Visa bekvatojanti, plaukai plaikstosi, kaip iš kokio filmo  :wub: Daug labai neatsimenu, tik kad galvojau, gal reiktų prieti, bet ir sapne koja negaluojančia buvau, tai tiesiog iš tolo pasigėrėjau ir galvojau parašysiu SM, paklausiu, kur tu čia bastaisi  :lol:  :lol:​ 

Jau kaip ačiū už smagų juoko priepuolį - prisikvatojau visa gerkle  :lol: . Nuėjau ir vyrui papasakojau, ko žvengiu. Tai gal neturiu dar nieko. Nebent pati nežinau :). Jūs tik sapnuokit, sapnuokit mane, šitas sapnas gražesnis nei Niumos  :lol: . Ir labai vaizdžiai įsivaizduoju  :wub: . Kelionėse, ypač be vaikų, aš ir būnu tokia laiminga. Ir brunch'e tokia buvau, net žandus skaudėjo nuo šypsojimosi :). Ir pora vyresnių moteriškių pasakojo apie keliones, viena keliauja solo, kita su vyru  :wub: . Irgi apie tai svajoju. Dabar kaip ir turiu tokią galimybę, darbo dovanotą, tik nežinau, kur norėt, kad perdaug savų neišsileist. Nes, va, mašina, į servisą nuvažiavo, ir be kelių šimtų neišvažiuos....

Rūbus galiu pirkti internetu, bet ne džinsus. Nesuprantu aš dydžių žymėjimų.

O tu parizikuok - užsisakyk pora dydžių ir atsirinksi. Ypač patogu grąžinti Zalando, tikrai rekomenduoju, gal rasi ką patinkančio: https://www.zalando....=pilka džinsai. Man vienos kelnės tiko iš trečio užsakymo, jie greit ir pinigus grąžina. O mano džinsai - 32/34. Tau antro skaičiaus reikėtų mažesnio - nes jis reiškia ilgį. O pirmo - gal panašaus? Džinsus tai iš pirmo karto pataikiau.

Atsakyti

Dar džinsuose būna arba ne elastano procentukas :mirksiukas:  be elstano jau kažkaip neįprasta, bet jaunimo dabar mėgstami tokie. Tik jie nesitampo ir tada sudėtingiau ant užupakalio užtempt :D​ 

Atsakyti

Aš pilkus džinsus pernai lindexe pirkau, jie ir modelių visokių, ir dydžių turi. Nors šiaip tai esu Levis gerbėja, bet spalvos neradau pas juos tada tokios.

Atsakyti

Aš tai tokia tundra... Man džinsas dažniausiai mėlynas, na, dar juodas. O pilkų net nesu turėjus. Nesu ir norėjus, kol nepradėjot čia kalbėt apie juos. Galvoju - norėt, ar ne :D. Gal ir gerai pavasariui būtų plonesni šviesūs. Bet turbūt labiau šviesiai mėlynų norėčiau, lengviau save su jais įsivaizduoju.

Labai reikėtų nusimegzti kokį švelnų lengvą kardiganą, bet niekaip nei modeli, nei siūlai neišsikristalizuoja. neturiu, tiesą sakant, tokio kiekio jokių, neskaitant vilnų/merinų, kurių nenoriu. Vilioja mane labiausiai šviesios pastelės kokios nors su mažu pūkeliu...

Atsakyti

Restar, prie ko čia tundra :D  ko užsimanai, tą ir renkiesi.

Aš turiu dvejus pilkus, vieni jau grasinasi plyšti. Turiu mėlynus tamsius, mėlynus normalius ir mėlynus šviesius. Ir turiu visai šviesius, tokius kreminius- vasarai. Ir dabar va neseniai įsitaisiau juodus. Nu geras tas rūbas-džinsai, visiem gyvenimo atvejam :rolleyes:​ 

Atsakyti

Kad aš net nežinau, ko užsimanyt :). Nei megzt, nei pirkt.

 

Nelabai visiem :D. Ir normalią vasarą per karšta. 1-2 paprastai turiu. Arba praturtėju, kai gaunu bernų išaugtus :D.

 

Pas mus ne tik knygų, bet ir rūbų nebėra kur dėti... (ir nebūtinai, kad jų daug, tiesiog daug per visus susidaro, o spintų minimaliai, dičkiai turi po 1 lentyną nemažą ir po stalčių tik). Ypač, kai dabar mergos per skudurynus pradėjo eiti. Dičkė nusivedė mažę, abi parsinešė :). Beje, mano mažė apskritai įdomus fruktas, kartais sunkiai suprantu, o dar labiau nesuprantu, kad nekenčia džinsų. Yra vieni negrąžinti, kurie netiko dičkei, galvojau, priaugs mažė, tai ta atatupsta nuo džinsų visai, pasirodo... renkasi visokius gana romantiškus rūbus. Nori suknelės vasarai su vyšniom ar dar ten kažkuo, net nežinau. Jau neberizikuosiu nei vienai nieko pirkti be jų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 26 vasario 2024 - 16:00

AŠ tai džinsų visai sėkmingai apsiperku Humanoj :D

Turiu ir pilkus, ir juodus, ir mėlynų kelių atspalvių, ir šviesius. Blogiausia, kad šiuo metu į daugumą neįtelpu  :lol:  :lol:  :oh: 

Turėjau savo mylimiausius juodus, bet jau taip suskalbti buvo, kad betupiant praplyšo vienu metu ties keliu ir ties užpakaliu  :lol:  :lol:​  Gerai, kad ne darbe tuo metu buvau.. :D

Atsakyti

Apie apsipirkinėjimus ir spintas šnekate.  :mastau: O aš galų gale prisiruošiau jaukintis Vinted'ą. Turėjau šmotelį atostogų, tai gerai prasiėjau per šeimos garderobus ir pan. Dalis išvažiavo Caritui, labiau prekinės išvaizdos - ilgai ir su meile paveikslavau, nuotraukas sukėliau. Nu ir ką, matyt bus kaip Restar – vienus batus tai pardaviau bene pačią pirmą dieną, bet tai ir viskas. Turbūt naujai prisijungusiųjų prekes ten kaip nors iškelia prie matomiausių, kad apimtų azartas. :rolleyes: O šiaip tai mane truputį nustebino žmonių skonis – daugiausiai peržiūrų ir pasižymėjimų sulaukia daiktai, kurie man pačiai tokie visai šiaip sau. Bet tai kas iš tų "laikų", jei vis tiek niekas nieko neperka. :D O įkyriai kabinėtis prie žmonių – ne mano introvertiškam būdui...

Atsakyti

Smalsute, skirtumas gal toks, kad aš daugiau net nekėliau - iš tingėjimo :). Viską išdalinau arba išmečiau.

Atsakyti

Aš pilkus džinsus pernai lindexe pirkau, jie ir modelių visokių, ir dydžių turi. Nors šiaip tai esu Levis gerbėja, bet spalvos neradau pas juos tada tokios.

Lindexe nebuvo kilusi mintis pažiūrėt. Reiks užsukti.

Atsakyti

Aš tai tokia tundra... Man džinsas dažniausiai mėlynas, na, dar juodas. O pilkų net nesu turėjus. Nesu ir norėjus, kol nepradėjot čia kalbėt apie juos. Galvoju - norėt, ar ne :D.

Aš irgi nenorėjau pilkų iki šeštadienio. :D Bet šeštadienį, kol laukiau prie šviesoforo žalios, prieš nosį praėjo moteriškė su pilkais džinsais. Nu ir viskas, noriu. :D

Atsakyti

Man pilki būdavo negražūs.

Kol vakar nepamačiau foto- pilkų džinsų su baltais marškiniais ir pilku švarku ar megztuku :) ar būtų taip pat gražu natūroje- nežinau.

Atsakyti