Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Akių skaičių :lol:  centimetrus. Išklotinę..

Nu kažką :D 

Pvz. Pažąstyse kažkiek išimi? Rankoves teisiai mezgi? Pečius nuleidi?

Labiausia man gal nesigauna teisingas kaklo išėmimas. Paskutiniam lyg ir pavyko, bet labai jailu ten būriau man nebūdingai, pakartot nepavyktų

Atsakyti

Aš kelintą savaitgalį skaitau apie Restar pasibuvimus su naujais žmonėm, galvoju apie jos darbo specifiką, kad pasikrauna gyvuose renginiuose ir galvoju 'na starasti liet' pati išsiaiškins kad yra ekstravertė, nors visada save vadindavo introverte :D 

Buvom su vyru pasivaikščiot Kačerginėj. Žmonių masė trukdė. Kiekis- kaip vasara Palangoj 🤐🤐 gerai, kad didžią laiko dalį ėjom mišku, bet net ten, kur būdavo tuščia, irgi žmonių sutikom.

Atsakyti

Mezgiau dalimis nuo apačios, dėjau 120 a, stačiakampio formos su kas 5 a. nuleistais pečiais. Rankovėms 60 a plius po atnaros dar 10 pridauginau ir tolygiai platinau iki 90 a. Kaklui nuleidau 40 ir dar iš šonų šiek tiek, kad užsiapvalintų. Viskas :) 

Pagaliau pardaviau mezgimo mašiną, kaip ramu :D​ Nebekaups dulkių.

Atsakyti

Liniuka, ačiū

Šiaip, galvoju, kartais keistai išsireiškiu, žmonės ne taip mane supranta/perskaito :ax:  realiai tai tiesiog pagirt norėjau, kad bais graži forma gaunas, ir kad norėčiau, kad ir man taip gautųs. Bet aišku, ačiū ir už skaičiukus :4u:  pasitikrinau, kad ir pati panašiai darau. Tik vat su kaklu tai vis tik kažkas pas mane realybėj ne taip. Man gaunas arba per platu, arba per aukštai. Nu matyt kaklas nestandartinis :D​ 

Atsakyti
Liniuka, labai dailus megztukas smile.gif Gražiai spalvas dryžiam parinkai. Matosi, kad gali būt toks bazinis, dažnai nešiojamas ir lngvai pritaikomas rūbas smile.gif
Atsakyti

Liniuka, fainas megztukas!

Šiandien buvau Oze ieškoti pilkų džinsų. Nusipirkau ruuuuužavą sportinį kostiumą. :D

Pilki mano dydžio džinsai - deficitas.

Atsakyti

Jurgitak, pardėse tai be šansų. Internete bandei? Kokiam nors AboutYou?

Atsakyti

Labas rytas, kam jis labas :).

Turėtų būt neblogas - visgi visa chebra išėjo į mokslus, bet užsinaktinėjau, dėl to sunkokai kėliausi, vakar išvis nesusipratimas pasirodė, kad toks trumpas savaitgalis :). Gerai buvo 3-ijų dienų savaitgalis, lengva priprast...

Žiūrėjau vakar filmą, ne serialą, tai, aišku, kad trukdė megzt, negalėjau net pradėt. Pusę filmo  2 kartus pažiūrėjau, nes vyrasu sūnum per vidurį išvažiavo futbolo žiūrėt, mudvi su maže baigėm, o tada vyras norėjo baigti, tai vėl kartu pažiūrėjom. „Pratikantas“. Buvau gavus rekomendaciją. Toks neblogas.

tai galų gale visai vakare pradėjau naują pirštinę. dar kažkodėl susigalvojau pasisunkint gyvenimą - atnarom mezgiau trispalviu mezgimu  :wacko: . OK, pirmą pirštinę tai gal įdomu išbandyt, pažiūrėt, kaip atrodo, bet tai antrą jau bus privaloma tokią numegzt  :wacko: . O jau tikrai neįdomu :). Ir gal visgi per marga...ir niekas man daugiau už tą mazochizmą nemokės...

Apie extra/introversiją man labai gerai viską paaiškino ir gyvenimą palengvino knyga „Tyla“ (Susan Cain). Nes kartais jo, atrodo, kokia čia aš introvertė, bendrauti tai mėgstu. Tai, aišku, yra įvairių introvertų, bet nereiškia, kad jie nemėgsta bendrauti. Mėgsta, ypač 1-to-1, jiems įdomius, gilius, o ne pavirštutiniškus pokalbius. Bet iš vieno pasibuvimo nelekia į kitą ir nekaifuoja nuo to, o turi pailsėti, atsigauti vienumoje, gamtoje. Ekstravertai pailsi bendraudami, taškydamiesi ir pan. Čia taip primityviai, bet labai gera knyga. Ji man padėjo suprasti, kodėl kai kuriuose susibūrimuose jausdavausi blogai, svetima ir pan. ir padėjo pamatyti savo privalumus ir juos vertinti, o ne bandyti lygintis ir nuvertinti save, nes esu kažkokia kitokia. Tai labai išlaisvina, kai sau įsivardini ir supranti save. Pvz., kodėl nenoriu keliauti į didelius miestus, o verčiau dievinu gamtą.  kadangi darbe prieš n metų net turėjo šios knygos aptarimą, tai pati, kaip pora žinomų konsultančių pripažino visą gyvenimą maniusios esančios ekstravertės, bet teko pripažinti, kad visgi ne :). Konsultantai tikrai tie, kurie daug bendrauja ir kalba.  Bet nuo to daug pabiau pavargsta, negu ektravertai...

Atsakyti

Aš pagal prigimtį tai visiška introvertė, bet dažnai kompanijos kokioj nors naujesnėj, jaučiu pareigą užpildyt eterį, jei kiti tyli :D  Kad tik visi kiti gerai jaustųsi :D  :oh:  Tai jau dabar save vis dažniau atleidžiu nuo tos pareigos ir visi tie nejaukūs momentai tampa vis labiau nebesvarbūs man pačiai.

Turbūt neišgyvenčiau, jei neturėčiau kur pabūt viena, visiškai viena, veikdama ką noriu arba nieko neveikdama.

 

Kažkada čia seniai SM bendraamžių temoj viena naujai iškepta mama pasakojo, kad tenka glaustis kabarėly pas anytą, kuri vis lenda ir lenda, nepalieka ramybėj, tai kartą tiesiog palindo po lova, kad viena pabūtų... Čia gal supaprastinau pasakojimą, bet būtent tai man taip įstrigo iki dabar, kaip košmaras vienas didžiausių  :rolleyes:  

 

Liniukos dryžiukas fainas :4u:  :wub:

O man reik kitos pirties, ar kokio susitikimo, kad pirtinės kojinės vėl pajudėtų. Padėtas krepšiukas ir nejuda ten nieks.

 

Restar, žinok, gal tu tikrai kokį meilužį turi, nes šiąnakt sapnavau ir aš  :lol:  :lol: Ne ispanas lyg, bet gražuolis lieknas jaunas. Kažkur užsieny prie vandenyno buvau ir užmačiau jus ant žirgų  :bigsmile:  :bigsmile:  :lol: Visa bekvatojanti, plaukai plaikstosi, kaip iš kokio filmo  :wub: Daug labai neatsimenu, tik kad galvojau, gal reiktų prieti, bet ir sapne koja negaluojančia buvau, tai tiesiog iš tolo pasigėrėjau ir galvojau parašysiu SM, paklausiu, kur tu čia bastaisi  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 26 vasario 2024 - 11:17

Žmonės apskritai yra sudėtingi mechanizmai :D  negali taip griežtai nubrėžt, kad yra toks ir ne kitoks, nes visokie ten aplinkos veiksniai, vaikystės traumos/potyriai, galų gale ir patirtys suaugus gali nuokrypius suorganizuot.

Aš pvz galiu būt ir tokia ir anokia, priklauso kokia koja išlipau iš lovos :D​ 

Atsakyti

Jurgitak, pardėse tai be šansų. Internete bandei? Kokiam nors AboutYou?

Rūbus galiu pirkti internetu, bet ne džinsus. Nesuprantu aš dydžių žymėjimų.

Atsakyti

Nu pasižiūri ant senų džinsų :D 

Šiaip tas aboutyu nemokamas grąžinimas, prisikrauni įvairių, išsimatuoji, netikusius išsiunti atgal. Ir tam turi net 120 dienų.

Čia ne reklama. Tiesiog žinau, koks sunkus reikalas išsirinkti reikalingą rūbą. Yra ir kitų elektroninių, su kitom sąlygom,bet vat su dydžiais sudėtingiau.

Aš paskutinius džinsus pirkau outlete, ant aplinkelio kur. Bet ten su dydžiais irgi ne kažką. Maniškiai galėtų ir ilgesni būt, nu bet reikėjo čia ir dabar, tai paėmiau :rolleyes:​  kas buvo

Atsakyti