Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

restar, as su savo dviem vaikais  ejau i ta pacia  mokykla :)  kasdien :) ale rugsejo pirmosios sventeje  nebuvau nei karto nei pas viena. o norejau :)  ir susirinkime tik viename esu  buvus  pas dukra pradineje. tai ir vaiku klasioku tevu  nepazistu  :(  nu o ka daryt, jei paciai  tekdavo  viska ta pati vest tik salia  kabinete. siule pavaduotoja sunu i savo klase pasiimt pirmoka. ale nenorejau,  mama ir mokytoja viename tai per daug :)  bet uztat su  visais mokytojais kasdien galedavau apie  savo vaikus kalbet . tik kad nebuvo problemiski jie pas mane :)  kalbos malonios tik .

Atsakyti

saulelydi, man  sitas rugstokas.  va dabar as ji makalavau su chia, bananu avietemis saldytomis, tai dar vandens isipyliau .

18983245_1333162476761048_654482269_n.jp

Atsakyti

qqte, man perliukas :wub:

Atsakyti

Man gražu ir ripsas ir perliukas, nemanau, kad  labai nutįs ... kiek gi ten to svorio tau kaip coliukei bus, nebent labai sunkus siūlas, mano tas karakulis neištįso, gerai laiko formą, nors siūlas šiaip gana lengvas.

Atsakyti

nu siūlas nelengvas , dropsų coton merino, tuo labiau planuoju megzti be siūlių reglanu nuo viršaus taip galvoju kad ne ne tą paprastą o dvigubą perliuką daryčiau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 birželio 2017 - 12:32

tai va kas jum gražiau : ripsas ar perliukas (svarstau apie vasarinio paltuko-kardigano iki pusės šlaųnų ar kiek ilgesnio gamybą iš merino coton, iš pradžių mintyjau ripsą bet gal nuo svorio jis nutys labai ir bus garmoškė ištempta?gal geriau perliukas?)

Man perliukas dabar ant bangos  :wub: 

Atsakyti

Pietum valgiau perlines kruopas pagal Liniukos receptą, labai skanu  :thumb_yello: 

Atsakyti

aš gal labiau už perliuką. jis toks stabilesnis ne tik tysimo klausimu.

Atsakyti

seniai koks KGB BEbuvo

nu čia gal ir ne visai KGB bet šiaip pagalba apsispręsti (mėginukai žinoma irgi padėtų bet teoriškai gi galima ir draugių paklausinėt ane)

tai va kas jum gražiau : ripsas ar perliukas (svarstau apie vasarinio paltuko-kardigano iki pusės šlaųnų ar kiek ilgesnio gamybą iš merino coton, iš pradžių mintyjau ripsą bet gal nuo svorio jis nutys labai ir bus garmoškė ištempta?gal geriau perliukas?)

Qqte, manau, kad perliukas, nes geriau laikys formą. Ir virbaliukus mažesnius imčiau, nei kad rekomenduoja. Nes man asmeniškai skylėtas perliukas - negražu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 07 birželio 2017 - 12:39

Ir dar... perliukas labai eina į plotį, turėk omeny dedama akis (meginuke gali to ir nepasijaust)  :D 

Atsakyti

Nu va, Nite, per vėlai perspėjimas perskaitytas :). Yra ir privalumų - tikiuosi, kad mažoji paklius pas dvynių mokytoją, kas yra labai labai gerai. Į gimnaziją rugsėjo pirmą tėvams nereikia eiti, tai tiek tos ir problemos vėliau :).

Dėl KGB nuomonės neturiu. Šiuo metu ripsas veža labiau :), bet gražu ir perliukas.

Atsakyti

Šarange nu ripsas juk irgi į plotį eina

vat ir aš link perliuko linkstu...nors ripsas gal greičiau mezgasi

Atsakyti