Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Iliuzijų muziejus. Kažkada jau minėjau.

Šitas Vln savininkas atidarinėja kitose šalyse, jau veikia Romoj, turėtų veikt ir Alikantėj. Dar kažkur yra  :hmm:

Bet su menekenais nieko bendra :D  tai ir sakau, tuštino patalpas ir galima buvo kažką susirinkti. Dar buvo šviestuvai tokie dideli bliūdai, bet deja netilpo į transportą, o tai visai būčiau paėmus :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 15 vasario 2024 - 18:44

O, daili odinė moteriškė! O baltasis mezginys turi skalbtą mėginuką?

Atsakyti

Ne :D​ 

Atsakyti

O, daili odinė moteriškė! O baltasis mezginys turi skalbtą mėginuką?

Prisiminiau reelsus su katėm :D  jos tipo-kailiniai, o žmonės-odiniai :D​ 

Atsakyti

https://www.instagra...29uNTQwbm9rOXU2

Visa teisybė padainuota. Dieviško gražumo megztukas....

Atsakyti

Sveikos,

Užsišventėt? 

Liniuka - su gimtadieniu! Palinkėsiu pirmiausia sveikatos, kad šių metų mezginių statistika būtų geresnė, smagių kelionių žaliais ratais ir ne tik!

Mane džiugina ilgasis savaitgalis, labai smagu buvo su skautais prie laužų pasitūsint. Man tos dainos prie laužo, tai kažkas tokio, grįžta mano turistinė paauglystė/jaunystė. Sugrįžtų tie metai - būčiau su jais kartu. Mano vaikai nenori net girdėt.

Vakar numezgiau testinę zebrinę kepurę. Nežinau, ar kas nors nešios, bet buvo įdomu megzt. Nors namie picų vakarėlis buvo, ir aš daug prisidėjus, bet ir beveik persimegzt sugebėjau :). Ir Euroviziją pamiršau įsijungt, teks šiandien pažiūrėt. Baigus kepurę jau nieko nebenorėjau megzt. O pasirinkimas buvo :). Baigsiu šiandien pirštines ir dukrai megztinį toliau judinsiu. Visgi dažo tie siūlai, kai nemėginukas, o daugiau jų, tai nebedžiugina visai būsimas rezultatas.

Atsakyti

Liniuka, su tortadieniu :) Kaip sakei, kad kuo didesnę premiją gautum, žalių ratų kompensacijai, naujų kelionių, ir minkštų pūkų- megztinių pavidalu :) 

Pajūry oras fantastiškas. Pasiėmiau kitą savaitę atostogų, tikiiosi ir pailsėt per ją. 

Ne į temą- liežuvio galiukas toks kaip nutirpęs gal 6ta diena. Gali būt nuo Pamelo greipfruto? 

Atsakyti

Niuma, nenusideginai? Man nuo pomelo nėra taip buvę. Smagių atostogų!

Atsakyti

Liniuka, su gimtadieniu! Laimės, laimės, laimės!

Atsakyti

Ačiū už palinkėjimus :4u: 

Gražiausią dovaną gamta padovanojo šitokią saulėtą dieną :wub:​ Pasivaikščiojom mieste, papietavom indiškam restorane. Dabar gurkšnoju kavytę su kreminiu likeriu.

Atsakyti

Tikrai nuostabiai graži diena!

Gražiausi linkėjimai gimtadienio proga, Liniuka!

Niuma, gal ir Euroviziją vakar gyvai žiūrėjai? Ech, jūra ir vėjas - gėrių gėris!

Atsakyti

Niuma, nenusideginai? 

Jausmas toks, bet nenusideginau.

Gadget, nea. Net ir per TV nebaigiau žiūrėt.

Atsakyti