Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Yra pliusų yra minusų tiek vienu, tiek kitu atveju. Aš gal už hibridinį būdą. Kai yra kažkiek apribojimų, bet yra ir laisvės. Pvz šiuo atveju, kai lyg ir sergu lyg ir ne, geresnis variantas dirbti iš namų, nei nešioti bacilas ar pačiai jas aktyvinti.

Maitint nieks nemaitina, bent jau manęs, reik pačiai susimedžiot, ar iš atneštos dėžutės, ar iš kaimyninės įstaigos. Pliusas, iš asmeninės varpinės, ofise yra šiokio tokio judesio, kažkiek daugiau žingsnių nei iki tūliko iš virtuvės :D  darbiniu produktyvumu kažkaip neišskirčiau nei vieno būdo, galima ir ten ir ten ir vienaip ir kitaip.

Mano naminė bacila visai subacilėjo, išsikrausčiau į kitą kambarį, tikuosi bent kažkiek padės. Kovidinį testą dar vieną turėjau, bet prieš mėnesį baigęs galiot, tai ar iš senumo ar iš teisybės, rodė neigiamą. Bet kosti taip neblogai.

Megzti kažkaip sunku, niekaip neatsipalaiduoju

Atsakyti

Man gydytoja buvo minėjus apie bjaurų virusą su sausu kosuliu, kuriam niekas nepadeda. Maniškiai lyg iškapstė, beveik nebekosti. Manęs nepalietė.

Mane darbas iš namų labiausiai nerina tuo, kad sunku nuo jo atsitraukt, nėra to normalaus perėjimo, atsitraukimo, galvos pravėdinimo. Hibridas būtų pats tas. Teoriškai ir dabar taip. Bet būtų gerai bent 1 sykį per savaitę darbe susitikt. Aišku, daug nervų sutaupau, negalvodama kasdien kuo rengtis, jokių kamščių, nebent į renginius reikia važiuot, oi iššūkis tada, ypač ryte, atpratus :).

Atsakyti
Rekomenduoju apsilankyti ŠEDEVRO KAMBARYJE Radvilų rūmuose. Puiki idėja, geras išpildymas.Nujaučiu, kiti muziejai gali imti nusirašinėti!!!



Šiandien ir su vienu iš autorių pabendravau!



Mezgimo laikas nutiks ryt.



Hibridinis darbas - mano nuomone, geras win/win, kur tai įmanoma. Projektų valdymas, IT, tarptautinės komandos, marketingas, ir pan.
Atsakyti

Man hibridinis darbas irgi patinka. Gerai, kad tomis dienomis ilgiau pamiegoti galiu. Be to per daug neatsitraukdama nuo darbų  kažką namie nuveiki, pvz skalbinius padžiauni. Ar koks meistras ar kas panašaus turi ateiti, tai irgi gerai, kad nereikia iš darbo atsiprašinėti.  Bet kai būdavo vien iš namų darbas, tai po kurio laiko pereidavau į  kažkokio sustingimo būseną. Be to, nors atrodo  visada buvau gana atsiskyrusi nuo žmonių ir pripratusi būt viena, bet pastebėdavau, kad išeinu, sutinku gatvėj kokią pažįstamą, pakalbam ir pasitaiso nuotaika gerokai. :)

O dėl darbo kokybės, tai žiūrint koks darbas. Man kartais daug geriau dirbasi namie, kai reikia  susikaupti ir kažką padaryti. Bet kartais kai reikia ką aptarti, tai tada geriau darbe. Yra buvę, kad man labai skubiai reikėjo paruošti leidinį, nes ne dėl mūsų kaltės vėlavo duomenys, bet nebenorėjom atidėlioti termino. Tai man leido dirbti iš namų visas tas dienas, nes kitaip nebūčiau spėjus.

Ir dar labai gerai, jeigu leidžia susirgus dirbt iš namų. nes dažnai būna, kad nesergi taip, kad negalėtum dirbti, bet dėl kitų nesinori eiti. Man būdavo visada  kankinimasis ką daryti - imti nedarbingumą, ar ne. Nes skyriuje yra ypač jautriai reaguojančių į bet kokį  ligos požymį.

Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: Meiles i jusu seimas siunciu  :wub:  Pribaigiau savo drops air megztuka - is telefono ikelsiu greita rytine fotke kur dariau. Veliau gal ir facebooke ar instagrame uzmatysit ir grazesne fotke  :unsure:  :D  Atsikeliau skauda galva gale kazkur, sunku net judint. Galvojau nugulejau, bet jau vakar eidama miegot jutau, kad skauda kazko  :huh2: tikiuosi praeis nes biski kaip robotas galva sukineju  :D​ 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 14 vasario 2024 - 10:05

Labas rytas ;)

Man labai panašiai kaip Kerpenai hibridinis darbas dėl tų pačių priežasčių patinka

Arba dar kai kokie mokymai nuotoliu patogiau iš namų. Tada pamegzt galima klausant. Rankos gi neužimtos

Atsakyti

Labas rytas ;)

Man labai panašiai kaip Kerpenai hibridinis darbas dėl tų pačių priežasčių patinka

Arba dar kai kokie mokymai nuotoliu patogiau iš namų. Tada pamegzt galima klausant. Rankos gi neužimtos

Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: Meiles i jusu seimas siunciu  :wub:  Pribaigiau savo drops air megztuka - is telefono ikelsiu greita rytine fotke kur dariau. Veliau gal ir facebooke ar instagrame uzmatysit ir grazesne fotke  :unsure:  :D  Atsikeliau skauda galva gale kazkur, sunku net judint. Galvojau nugulejau, bet jau vakar eidama miegot jutau, kad skauda kazko  :huh2: tikiuosi praeis nes biski kaip robotas galva sukineju  :D​ 

Mergaičiukiškas megztukas ;)

O kaip vaizdas su galva ir šukuosena?

Labas rytas ;)

Man labai panašiai kaip Kerpenai hibridinis darbas dėl tų pačių priežasčių patinka

Arba dar kai kokie mokymai nuotoliu patogiau iš namų. Tada pamegzt galima klausant. Rankos gi neužimtos

Jei darbas yra orientuotas į rezultatą, ir rezultato pasiekimas yra mažai susietas kas minutę su kitų darbuotojų darbu, toks darbo laiko lankstus padėliojimas yra win/win!

Aš jei mokausi, tai nebent nuorodas atsidarau ar užsirašau pastabas. Mezgimas - no no. Nebent žiūriu kokio iiiiilgo proceso video kaip filmą (retai pasitaiko).

Atsakyti
Pas mus darbas hibridinis, tik kiekvienas skyrius jį supranta savaip. Ir kiekvienas asmuo. Mes turim 'leidimą' dvi dienas per savaitę nuotoliu. O faktiškai gaunasi visaip. Pvz aš šią visą savaitę nuotoliu, nes mažius namie. Dirbt galiu taip pat, o biuletenio man nereikia.
Pati irgi ant ribos. Vakar vakare 37, nosis užgulus, ryte pakimus. Čia kaip visada prieš grįžtant vyrui- aš susergu. Turėjau ryt masažą ir manikiūrą susiplanavus. Viską atšaukiau.
Atsakyti

Mergaičiukiškas megztukas ;)

O kaip vaizdas su galva ir šukuosena?

Jei darbas yra orientuotas į rezultatą, ir rezultato pasiekimas yra mažai susietas kas minutę su kitų darbuotojų darbu, toks darbo laiko lankstus padėliojimas yra win/win!

Aš jei mokausi, tai nebent nuorodas atsidarau ar užsirašau pastabas. Mezgimas - no no. Nebent žiūriu kokio iiiiilgo proceso video kaip filmą (retai pasitaiko).

su sukuosena bus kai pavyks labiau galva judint be skausmo ir galesiu plaukuosena issiplaut  :D  :D 

Myliu darba is namu  :wub:  :rolleyes: penktadieniais mano is namu darbas, iskart lengvesne savaite kai zinai, kad reiks keltis tik keturias dienas  :B​ 

Atsakyti

MsuM, nu gražu! Tikrai! 

Ligoniukams :4u: 

Rašau kolegei apie vyro sveikatą: ...išsikrauščiau, tai gal neužsikrėsiu.. :lol: 

Tiesiog žodį "į kitą kambarį" praleidau :hihihi: 

Šiandien rytas darbo iš namų visiškai sujauktas, kažkokia nesusikaupus, puolu ten puolu šen, ir nieko nepadarau iki galo. Bet ar nebūtų taip pat ir ofisiuke, tai klausimas. :D ten visokios "širdelės" ir plepesiai. Bet yr planas po piet susikaupt. Ko trūksta-tai patogios kėdės :D  megzt tai be šansų, rankos visada užimtos klaviatūra, toks darbas.

Ai,  nuo kovos mėn ir pas keisis ta darbo tvarka namai/ofisas. Bus dvi dienos per savaitę namie ir negalės būti abi iš eilės. Nežinau, kaip tas ligos/ne ligos dienas skaičiuos, nu nes man tai logiška, kad galėtų užtekt ir "mamos raštelio"...

Atsakyti

Aš jeigu būnu vebinare ir nemezgu, tai nesugebu beveik nieko girdėt. T.y. tik žodžius, o prasmės - ne. Tai reikia darbus dirbt, emailus atsakinėt, tai susirašinėt su kolegėm, tai šiaip naršyt - rankos nerimsta, mintys irgi tuo pačiu laksto. O jeigu rankos užimtos - galiu normaliai susikoncentruot.  Aišku, tuose online renginiuose, kur turiu būti su vaizdu ir turiu kokią nors funkciją, tai nemezgu. Bet tada žiauriai pavargstu nuo pastangų dalyvaut, visa išsenku nuo to bendravimo per ekraną, tuo tarpu gyvai - būna visai priešingai - pasikraunu nuo gyvo bendravimo.

Niuma - laikykis  :4u: . Patarčiau savo metodus, kurie man padeda ir į pirtį leido atvažiuot lyg niekur nieko be jokių simptomų - ciberžolę, česnaką, imbierą, dar ką nors, ale tu gi pati protinga ir patyrus, ta tieisog pasirūpink savim  :4u: .

Galiu paskayti, kad nuotolinis/hibridinis darbas ženkliai sumažino galimybes valstybės tarnautojams gauti premijas, piniginius paskatinimus. Nes praktiškai nebeliko biuletenių, dėl to neliko ir atlyginimo fondo sutaupymų, iš kurių buvo mokami tokie dalykai. Visi gi dabar gudrūs - sirgdami dirba iš namų. Arba „dirba“...

Atsakyti