Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nemoku is telefono.kudle dar visa.bandysim rytoj apkirpt kiek leis 

Atsakyti

gal žinot,kam stiklainių reikia? dydžiai įvairūs,ir užsukami,ir tie,kur konservavimo dangteliais su aparatu,senoviniai.bandau rūsį susitvarkyti,pasiliksiu tik mūsų šeimoje einamiausius puslitrinius ir 3/4...

Atsakyti

Kacumota, kad net žodžio dieta nebuvo :). Ir net minties man apie kokią dietą. Tiesiog apie kitokį maitinimąsi. Vasarą man lengviau įsiklausyt į save, tempas mažesnis, gėrių daugiau. Rytui grikių košė su pakeptais svogūnais ir morkom bei Džiugo sūrio tarkiais :).

 

Jeigu atsiųstum foto - įdėčiau :). Galiu ir tą apkarpyt, kur turiu :). Jeigu nori.

 

Į mezgimo temą - vakar pavariau truputį bliuskės, pasimatavau - visai patenkinta vaizdu, bordo man patinka, nenorėsiu dalintis, juolab, kad katuko drakius gausiai pasisotins tuoj :).

Jeigu ateis nauji siūlai, tai visai pasimesiu, ką megzt. Matyt, pirmiausia pulsiu kaimynei moherinį šaliką brūžint. Prieš metus dovanojau jai numezgimo paslaugą, tik neseniai priverčiau siūlus išsirinkt :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 birželio 2017 - 11:12

As noriu pabaigt Natsumi(liko galima sakyt rankoves ir apdaila) ir is vysniniu belle raizgysiu ta...kaip ten ji....skyliuota.  va sita gi http://www.ravelry.c.../sunshine-coast

Atsakyti

Kai kurios Vilniaus mokyklos jau paskelbė preliminarius pirmokų sąrašus :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 07 birželio 2017 - 11:16

aistes rugstokas :)  Alma skanus labai . bet bernu pirma kart labai skanus buvo, be rugsteles.( galvojau, kad ir su pomidorais tikrtu) .. o dabar toks kaip kiti  pasitaike

Būtų gerai, kad parašytum realizac termino pabaigą ir kokie ten dar skaičiukai yra. Man nepasitaikė kasdien valgant.

Dar gali būti kažkur šiltai palaikyta. Kad ir parduotuvėj.

Per visą grandinę atsiranda spragų.

 

LIDL nėra pats geriausias pasirinkimas....Jis riebus ir mažai baltymų


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 07 birželio 2017 - 11:26

Nite, tau sąrašas tinka? Tie sąrašai sistemoje, ar iš mokyklos ateina? Mes pirmokę turėsim tik kitąmet, o šiemet kaimynės mergaitė eina. Tai kaip supratau, dėl pokyčių registravimo sistemoje, mokykloje nebeliks tokio gero dalyko kaip Birželio mokyklėlė, kai 3 dienas turėdavo galimybę susipažinti su mokytoja, klasiokais. Visai kitaip ir rugsėjo pirmąją tada būdavo. Na, bet pokyčiai visur. Oi, tik dabar susivokiau, kad, neduok Dieve, maniškiai mažieji kitą rugsėjį eis į  3 skirtingas mokyklas, tai prie geriausių norų neišeis persiplėšti.  O aš taip visur norėčiau būti...

Atsakyti

Laba diena,

 

O man tas trijų vyrukų jogurtas pats skaniausias  :essen:  Būtent todėl, kad nerūgštus ir konsistencija man labai patinka. Kiti kiek teko ragauti, rūgštoki ir tokie lyg sušokę :rolleyes: Tik bėda, kad artimose parduotuvėse nėra..  :unsure:

 

Restar, nesibaimink, mūsų visi trys į skirtingas mokyklas eina ir nieko, gyvenam :D

 

Nite, ar sąrašas nudžiugino?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 07 birželio 2017 - 11:32

Limit, nesibaiminu, tik toks suvokimas atėjo ir pakankamai iš anksto rūpestis, kuris įvyks 2018.09.01 :). Nes bus ir pirmokė, ir  2 penktokai, ryškus pokytis, o aš viską mėgstu žinoti :). Man irgi patik 3 bernų jogurtas, nors tik kartą ragavau, bet dar 2 indeliai šaldytuve. Džiaugiuosi, kad yra jo šalia namų Aibėj, o prie darbo maxėj - nėra, keista. Bet va, nežinau, ar liksiu su pieno produktais, ar pamažu atsisakinėsiu...

Atsakyti

Nite, tau sąrašas tinka? Tie sąrašai sistemoje, ar iš mokyklos ateina?

Tinka  :D  Aš rūpimų mokyklų tinklapius patikrinau, apie sistemą nieko nežinau, ten tik po brželio 10 reiks patvirtinimo :D 

Nite, ar sąrašas nudžiugino?

:D

Atsakyti

 Nes bus ir pirmokė, ir  2 penktokai,

Mano draugė visus perspėja, kad negimdytų vaikų keturių metų skirtumu :rolleyes: nes pakui dar bus penkta klasė kartu su gimnazijos pirma  :lol: gimnazisto pirmoko ir studento-fukso fazės dar nepasiekė, bet jau ruošiasi :lol: 

Atsakyti

seniai koks KGB BEbuvo

nu čia gal ir ne visai KGB bet šiaip pagalba apsispręsti (mėginukai žinoma irgi padėtų bet teoriškai gi galima ir draugių paklausinėt ane)

tai va kas jum gražiau : ripsas ar perliukas (svarstau apie vasarinio paltuko-kardigano iki pusės šlaųnų ar kiek ilgesnio gamybą iš merino coton, iš pradžių mintyjau ripsą bet gal nuo svorio jis nutys labai ir bus garmoškė ištempta?gal geriau perliukas?)

Atsakyti