Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma,  degtinė DAR kaloringesnė.

Atsakyti
A va kaip susitvarkyt miego režimą ką? Eit miegot anksčiau ir vartytis ne variantas. Keltis anksčiau? Valios trūksta kai nėr didelio reikalo :(
Atsakyti

Galiu BRANGIAI išnuomot šunį: arba vaikštant nuvaikšto, arba prisiglaudęs užmigina ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 vasario 2024 - 11:27

Aš tai galėčiau eit anksčiau miegot, natūraliai anksčiau ir kelčiausi. Bet naktis - mano mezgimo laikas, kurio nenoriu prarasti, tai kovoju, kad neužmigčiau. O rytais, net jeigu ir atsikeliu, tai nemezgu niekada, tada man norisi veiksmo ir judesio.

Galvos neskauda ir šiandien  :yahoo:​ . Jau dėl tų pasikartojančių skausmų buvau išsigandus, gal nuo dantų čia... Bet nustojo, reiškia, nereikės jų nušlifuot atgal :). Matyt, tai virusas, kurį dubasinau visom ciberžolėm, katės nagu, česnakais, imbierais, kad nesugadintų man važiavimo į pirtį, atsikeršijo man po pirties :). Dabar, tikiuosi, jau atsiskaitę, daugiau simptomų neišlindo.

Atsakyti

Gadget gal ačiū. Aš tada mieliau jau savo noru kasdien į darbą važiuosiu. Šunies net už dyką nenoriu.

Atsakyti
Aš irgi buvau įsitikinus- aš ir miegas iki 00 val - nesąmonė. biggrin.gif Bet realiai blyn... nu jau dideli tie mano vaikai. Turiu diena pilnai aš to laisvo laiko ir mezgimui, ir sau. O naktinėju iš įpročio. Keičiu įprotį. Pasiankstinau užmigimą iki 23 val. Dar norėčiau bent pusvalandžiu. Net kelis kartus prieš žadintuvą prabudau. Ir per dv savaites pietų miegelio- du ar tris kartus ėjau. Ne kasdien.

Gadget, degtinė - gal.
Bet kai suskaičiuoju: vytintą dešrytę, alyvuoges, brie sūrį, vynuoges šalia to mano vyno vakarais... tai kažkaip prisikaupia antri pietūs biggrin.gif Retinu šitą malonumą. Stipriai. Net ir vakar su savim susiderėjau, kad neisiu alaus nusipirkt prie picos- užteks vieno malonumo. O šiaip, net svarstymų nebūtų anksčiau smile.gif Na, tiksliau būtų: kokio noriu, šviesaus ar Bohemijos biggrin.gif
Atsakyti

Gadget gal ačiū. Aš tada mieliau jau savo noru kasdien į darbą važiuosiu. Šunies net už dyką nenoriu.

 

 

Muhaha!!!

 

Ryte žiūri meiliom akim ir trepsi, kol kavą pasidarau.

 

 

Aha, niuma, pamenu tavo užkandukus ir gerus pasėdėjimus. Ranka-burna užsisiūna, sakai?

 

 

Restar, prajuokino tavo viruso dubasinimas.

 

 

Aš vakar gebėjau nueiti į power jogą. Ties mintim tuoj kaip gulsiuuuuuu prasidėjo ramūs užbaigiamieji tempimo pratimai. Kūne yra ta liekna sportiška moteris, bet.. Gilokai dar!!!

 

 

 

Atsakyti

Asociatyvi nuotrauka

 

Priedas  Screenshot_2024-02-09-12-22-39-77_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg   199,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Bet kai suskaičiuoju: vytintą dešrytę, alyvuoges, brie sūrį, vynuoges šalia to mano vyno vakarais... tai kažkaip prisikaupia antri pietūs biggrin.gifRetinu šitą malonumą. Stipriai. Net ir vakar su savim susiderėjau, kad neisiu alaus nusipirkt prie picos- užteks vieno malonumo. O šiaip, net svarstymų nebūtų anksčiau smile.gifNa, tiksliau būtų: kokio noriu, šviesaus ar Bohemijos biggrin.gif

Vat šitas tai man visai nebūdinga, neturiu įpročio šiaip užkandžiauti, nebent obuoliai, prabėgom sausainis saldainis, kai jų netyčia yra ir dar nervas ima dėl ko nors (va, dabar anyta užfundino gimtadieniui 2 kg saldainių ir dar 2 dėžes - tai spėkit, kas namie daugiau sėdi?)  Mane pas Kurpienę tie privalomi užkandžiai ir nervino. Aš jau geriau pakentėsiu ir pasidarysiu normalų valgymą ir skaniai sočiai pavalgysiu,negu lesiosiu kas pora valandų. (Alkoholio kalorijos išvis neaktualios).

Gadget - gražiai nuskambėjo liekna sportiška moteris viduje ♥. Prisimenu ir aš savyje tokią. Taip gera jausti draugystę su savo kūnu. Tik nežinau, kas man dar taip galėtų patikti, kaip tie mini batutai, tai net nesidairau. Visokios jogos - ne ne ne, ne man... Ir patogių ėjimo batų kojos ilgisi. Parašiau ir pažiūrėjau, kur ta pardė, kur esu nusižiūrėjusi vienus norimus batus. Suprise surpsise - netoli Rimi, kur važiuosiu į Telia saloną ♥, turbūt ženklas, reikės padėkot vyrui  :lol: , nes sprendžiant pagal mano pomėgį važiuot sau ko pirkt, tai kitos žiemos sulaukt galėčiau...

Atsakyti

Kokios mes skirtingos, ane.. vienom karštis, kitom šaltis, viena lesioja, kita sočiai valgo, vienai kruopos, kitai kumpis, vienai vynas, kitai degtinė :D .. ir t.t.

Apie miegą-anksčiau be 1 val net negalvodavau apie miegą, dabar 22.30 jau knapsiu nosim :D  aišku, naktiniai prabudimai yr, bet pakenčiama. Rytais prabundu prieš žadintuvą, bet vistiek sunku išjudėt dar ilgai.

reikia sporto, nors ir stengiuosi išeit per pietus prasijudint, to neužtenka. Bet nežinau, nei kokiu laiku tą sportą įterpt, nei ką pasirinkt, nei kaip ištvert... viskas galvoje, deja

Qqte, a tai kas tave šypsnina, man smalsu?

Atsakyti

Pavasaris katuk pavasaris. Drugeliai gal bunda :)

Atsakyti

Qqtė įsimylėjo :wub:​ 

Atsakyti