Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dar ir toks lėtinio nuovargio sindromas egzistuoja. Reikėtų pasitirti...

Atsakyti

niuma, o kodėl berželiai?

Su Kacumota sugalvojom pavadinimą :D nes marginimas panašus. O ji anksčiau savo dukrai mezgus. Kažkada kartu iš Aido spalvų prisipirkom, tai kad būtų aišku, apie kurią kalbam, turim 'kodinius' pavadinimus :D 

Atsakyti

Aš jau antidepresantų pirkau. Čili ir paprikų sėklų 🤣🤣🤣 įkraina tas pirminis etapas. Pasėt, paaugint. O paskui jau nebeįdomu 🤣🤣🤣🤣

Oi, man visai atvirkščiai, mane domina tik ta dalis, kur jau darže, geriausia - kai jau yra ką valgyt:).

Dar ir toks lėtinio nuovargio sindromas egzistuoja. Reikėtų pasitirti...

 O dar dauguma simptomų ( nuovargis, nuotaikos) būdingi (peri)menopauzei  :B​ .

Atsakyti

Niuma, o tau skanus Kurpienės rekomenduojamas maistas? Man dėl to ir nepaėjo jos kursai, nes visiškai ne mano skonio receptai. Tas nedavirusias kruopas dar dabar prisimenu :B​ 

Atsakyti

Mano kolegutė kartoja Kurpienės kursą, padiskutuojam.

Aš Majos P. ME įjungiau, jokiais stresais nebesiteisindama, ir sportą su judesiu. Nesisveriu!!!! Tas punktas SUNKIAUSIAS.

Atsakyti

Būdingi būdingi... vakar kaip tik buvau TA. Kažkokį naujovišką žpv tyrimą daro programinį dabar. Šiaip nieko blogo nepasakė, viskas gražu ten pas mane, to tyrimo ats dar neturiu. Bet suprantu, kad gali būt susiję viskas. O dar autoimuniniai reikalai, saulės trūkumas, miego trūkumas...

Tai tas lėtinio nuovargio sindromas ir gali būt viso to trūkumėlis, ką ten tirtis

Atsakyti

Man su Kyrpienės kruopom tai viskas puiku buvo. Kai kurios ir liko, tik įvairovę susimažinom, nebesiverdu sau atskirai sorų ar burnočių :).

Kitų receptų nesidariau. Valgiau įprastai, tik daugiau daržovių ir vakare be angliavandenių. Dabar, aišku, viskas belekaip. tai ir rezultatas akivaizdus :).

Gundausi Martin Bidins projektu. Nei viena nebandžius?

Atsakyti

Niuma, o tau skanus Kurpienės rekomenduojamas maistas? Man dėl to ir nepaėjo jos kursai, nes visiškai ne mano skonio receptai. Tas nedavirusias kruopas dar dabar prisimenu :B​ 

Aš miksuoju dvejopas žinias- Kurpienės ir IrunLT. Kruopas mėgstu. Ir jos nėra nedavirtos, jeigu užmerki iš vakaro. Ryte užverdu ir palieku karštam vandeny išbrinkt, su riešutų sviestu man skanu. Arba keptais svogūnais. Bet tikrai ne kasdien valgau kruopas.

Ir be to, pradžia nėra nuo patiekalų, o nuo režimo-  mitybos ir miego. Tai šiuo metu absoliučios pagirios, kai išmečiau nuo pusryčių iki pietų ir nuo vakarienės iki miego kasvalandinius užkandžius. Su galvos skausmais. Sveriamės antradieniais. Pokytis yra :) 

Atsakyti

P.S. kursus pirkau sąmoningai- reikėjo palaikymo grupės, nes pati vadžias atleidus ir nepavyko vienai galvos susitvarkyt. 'Savęs gailėjimo' stadijoj. Gal sakiau- po vyro išvažiavimo per 4 mėn jis minus 6 kg, aš plius 6 kg.... išlaikau lygybę 🤐🤐

Vakar apsisprendžiau tvido rankoves permegzt- siaurinu nuo viršaus tolygiai. Nepatiko tas viršuj pūstumas, o paskui per greitas užsiaurinimas. 

Atsakyti

Labas rytas,

Pavasario ženklai sektoj!

Kas tas latvis, teko pasigūglinti.

Vakar baigiau įkvėpiminio megztuko nugarą, šo atsiduso ir atsigulė. Nėr jam geresnės vietos gulėt, nei mezginys. Pracenzūruoja netinkamus virbalus, bet retai.

Atsakyti

Suprantu buvimą savigailos stadijoj. Guodies, guodies maistu ir dasiguodi...Kai talijos nerasta, užtat krūtinė ohoho!

Skaičiau protingą mintį, ir taikau -nutraukti grandinę ir išskurtinsi neapdovanoti tik maistu (o dar ir saldžiu bei riebiu). Galima kelione, galima daiktu, galima apkabinti.

Atsakyti

Tiesa, buvo tema- skystos kalorijos. Tai kai sunervino- bonka vyno 750 kcal.. 😵‍💫😵🥴 nu... kur taip matyta vakarėlį sugadint. 🤣🤣 aš saldžių ar late kavų negeriu. Tik juodą... Dieną šitų papildomų neprisirankioju. Tai va jums ir prašom. 

O jei rimtai, tai neuždraudžiu sau visko, bet proto ribose :) pvz, vakar vyras per Gytį mums užsakė picų. Ar valgiau? Taip. Buvo vakarinio užkandžio metas, tai pasiankstinau vakarienės laiką ir du valgymus susidėjau į vieną :) Ir pirty valgiau, tik džiaugiausi, kad atsisėdau šalia Rester daržovių bliūdelio 🥰🥰 Tai morkytės, ridikėliai ir pomidoriukai buvo super  vietoj lazdelių :D 

Hm, apžiūrėjau Emilio paveldėtas iš brolių megztas kojines. Matau, kad reikia greituoju būdu dar vienų. Mano mama jau vieną padą suadžius, o kitas kiauras. Mezgėjos sūnus basas  🤭 

Atsakyti