Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aistes rugstokas :)  Alma skanus labai . bet bernu pirma kart labai skanus buvo, be rugsteles.( galvojau, kad ir su pomidorais tikrtu) .. o dabar toks kaip kiti  pasitaike

Atsakyti

as jau irgi buvau atpratusi, nuo mazu katinukiu. Nikai 12 metu buvo, kai iskeliavo  pernai i katinuku roju. :(

o mazyte budama irgi   apipindavo  stalo kojas. reikdavo visa kaip  tuos siulus painiot, nes stalas tai dar ir su ratukais, i juos prilisdavo , .... valinius virbalus ne vienus yra apgrauzus, ir vala nukandus.... tai jau mezginys nebepaliekamas  nakciai .

o sita  katyte labai idomi. mazos tai biski as bijodavau jos :)  tas toks veriantis zvilgsnis  atrodo  kiaurai pereina  per galva man , kai ziuri i akis .  ir labai sokinedavo ji ant manes .  visad sedinciai  ant nugaros sokdavo, ant koju sokdavo, kai zaisla atnesus, noredavo, kad as ji numesciau. kaip suniukas ji zaisliukus man nesioja visada nuo kudikystes. dabar jau nebesokineja taip  ( jau ir bijociau  jei 3 kilogramai gyvo svorio ant nugaros  su plona maikiuke , soktu :blink: )

dar ji labai  kniaukianti  istisai... nekniaukia  tik kai miega :D ( nebut miiiiiija) .  tai pries pora savaiciu  pradedavo  dainuot uz duru nuo 6 ryto  kartais nuo 5 . ir duris krapstyt su nagais .  bet laukdavau, kol sunus kelsis. tada su ja pazaisdavo. kai jau 7.30 i darba iseidavo, tai ji vel  pas mane braudavosi, kniaukdavo, draskydavo duris.  o ileista, apeidavo visus kampus, ir vel kniaukdavo, kai laikas valgyt . biski jau pervargus buvau nuo to ikyraus rytinio nedamiegojimo. bet vat sunus pradejo ileidinet iseidamas. ir dabar jau koks trecias rytas su manim dar pasnaudzia atejus koki pusvalandi.   tada einam maisto ieskot .

Atsakyti

maniskis tai dabar labiau mane nervina :D nei mazas, Mantas (ai nu gerai gerai ir as) islepino ji visaip kaip... Va pvz paskutinis topas, vandeni laka tik vonioj is didelio puodo, tai kokius 3-4 kartus per diena pamirstu as jam duris palikt atviras, miegot einu, tai jis varo pirmas ir butinai taip, kad 8 kartus is 10 as tai uodega su keliu prispaudziu, tai isvs ant jo uzsirioglinu...

O kaiulina tai iki dabar, zino, kad negalima, bet vistiek nutaiko proga nors trumpam uzssokt, paciupt, numest, ilyst...

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 07 birželio 2017 - 10:04

Nika buvo ideali  katyte. mano prielipas kur bebuciau, visada ant keliu ....sita kitokia. bet kiaulysciu jokiu nera pridariusi . tik kad kartais tas garsus  kniaukimas uzknisa :) bet dar jauna ( 9,5 men) , dar aisku keisis, subres :)

Atsakyti

uoj graži šita, seniai seilėtekį sukėlė...nu..bet ir taip į spintą netelpa :D ir spalva nai nai nai kokia

Mano mintis surašei  :D​ 

Atsakyti

Kad jau norit valgymo temą keist į mezgimo :D

 

34970056752_bbc8bf4481_z.jpg

IMG_9971_medium2.jpgIMG_8546_medium2.jpgIMG_0236_medium2.jpglr-44_medium2.jpg15089999397_e52cdee614_z.jpg14943685262_d6fdd2f612_z.jpg30004425331_8892044e81_z.jpg18188497835_19e14aa38a_z.jpg29095400496_56dbcbd9d3_z.jpg

Atsakyti

O Šarlotę priminei :D aš jai net siūlus turiu bet bijau būtų kaip su Olivia, nusinert nusinėriau o dabar parduot reikia

Atsakyti

kai graži šiandien man šita :wub:  noriu tokios kažkokios.....

34970056752_bbc8bf4481_z.jpg

galnet kažkokį tokį megztinį pasigaminsiu. ar palaidinę. va.

kai gausiu siūlų :rolleyes:

Atsakyti

man ta dryžiukė irgi simpatiška...nu bet ne iki mezgimo..pirkčiau tokią :)

Atsakyti

man ta dryžiukė irgi simpatiška...nu bet ne iki mezgimo..pirkčiau tokią :)

jei žinočiau, kur parduoda :D

Atsakyti

Labos Skaitau valgymo ypatumus.Idomu.bet ne apie mane.As isalkstu nuo zodzio "dieta" ir visu kitu panasiu. Turiu namie nauja vaika.Zaidimo yra-ir su lauku ir su miegojimu ir cypimo yra, vaikam ryte pamiegot neleidzia .mazgute dar 😆

Atsakyti

Labos Skaitau valgymo ypatumus.Idomu.bet ne apie mane.As isalkstu nuo zodzio "dieta" ir visu kitu panasiu. Turiu namie nauja vaika.Zaidimo yra-ir su lauku ir su miegojimu ir cypimo yra, vaikam ryte pamiegot neleidzia .mazgute dar 😆

sausai kalbi.parodyk ;)

Atsakyti