Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kai sveika, niekas nesitiria feritino, nes nėra tarp pagrindinių rodiklių. Kai nori kibt prie skydliaukės, tada ir feritiną patiria. Tos žemutinės normos ir yra tokios jau minimalistinės. Bet gyvent galima ir nesiekiant... Mano 20 niekada nėra siekę, kiek save pamenu. Aišku, Katukas ieško už ko užsikabint, nori gyvenimo kokybės.  

Nedžiuginantys mezginiai ... nedžiugina. Mano smegenys vis suka, ką noėtų ir iš ko megzt, kai baigsiu šitą dukrai, bet nerandu nei ko pirkt norėčiau konkrečioj pardėt, nei ką iš esamų megzt. pasidairiau kokios spalvotos moheros, Qqutės rožinį debėsėlį pasimatavus. Tik solidesnės/sodresnės spalvos norėčiau. Neatsiranda tie norai.

Atsakyti

Labos

Man sales pagalba praverstu.

Bandysiu kazka is toli panasaus i šitą

https://shop.brunell...wE&gclsrc=aw.ds

Gal kas kokiu minciu del konstrukcijos?

Kokio pločio taikyt?

 

Atsakyti

Kacumota, karrrrrramba, dailuuuuuuu!!!!

Gal net 8 vieną mano mezginį įsipieštų!!!!!!

Vo, bus įvykus reanimacija!!!

Atsakyti

Priedas  Messenger_creation_e676f7aa-8843-47de-84c3-fa42b95fe038.jpeg   195,49KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Koks gražiaspalvis mėginukas!!!

Atsakyti

Aš tai bandžiau ieškot sau ko nors ryškaus moheriniam debesėliui. bet neradau, kad norėčiau kaip š. Nusipirkau užtat šio to kimči darymui. Atsirado noro eksperimentams :).

Atsakyti

Kacumota, konstrukcija manyčiau elementarus kvadratas. Plotis +10 prie normalaus. Iš abiejų pusių.

Normas feritino mes žinom. Bet viduriukas toli gražu ne 20. Atkasiau kažkada senovėj tirtą, tai buvo apie 40. Normalūs žmonės sako,jog apie 70 reiktų palaikyt kokybiškam gyvenimui. Ir aha, moterims, netenkančioms raudonųjų kūnelių kas mėnesį, normalu mažesnis. To nedarančioms turėtų aukštesnis laikytis. 

Man nusibodo jaustis nuolat pavargusiai, man nepatinka tirpstančios galūnės... jeigu tą pagerint padėtų tas nelemtas feritinas, būtų neblogai

Gydytoja pagavo mane ne prie kapo, tai gerai. Blogai, kad neturėjau kaip užsirašyt. Vistik jos nuomone, feritino lygį reikia palaikyt, todėl verta pagerti dar. Kaip ir sakote, bent pusę metų. Dėl biologinių ypatumų. Geležies baltymo ciklas maždaug 3 mėnesiai. Tam kad  stabilizuotųsi, reikia nors poros ciklų. Nu kažkaip taip grubiai.

Cholesterolio rodikliai nėra patys blogiausi, jos patarimas kol kas bandyt sutvarkyt maistu. Pagrindinė taisyklė, nevargot angliavandenių su riebalais.

Na, ir žinoma, judesys bent minimalus turi būti...

Atsakyti

Kacumota, fainas tas tavo surastas, gal reikėtų dukrai tokį numegzt :hmm: MG turi storų minkštų siūlų.

Bet kol kas mezgu moheriuką su kabliu. Gražiai katuko rausvos su pilku dera. O jau švelnumas :wub: 

Atsakyti

Megsta mano mergikė plačius megztinius.

Bet S dydzio modeliui jeigu pavarysiu kokia 60 ploti, tai paskui gali  po striuke nebetilpt.

Atsakyti

Jei minkštas siūlas- gal tilps. Ir matysi, pynės sutrauks kažkiek tavo 60 cm. Gali likt 55 ir bus viskas ok. 

Ryt pradėsiu pečių masažus. Nėra labai blogai, bet tiesiog noriu palengvinimo :) 

Kažkokia daug kalbėjimų diena ir darbe, ir namie, ir su vyru. Tuoj eisiu link lovytės. Gal su knyga.

A, tiesa, mašinoj priekinė lempa perdegė. Nekeitus. Gal į servisą nuvarysiu, nes neturiu žalio supratimo per kur ieškot, kaip pasikeist. 

Atsakyti

Labas rytas, 

Nors ir grįžau vakar vėlai, bet verkiant reikėjo kažkokios terapijos, tai pamezgiau mėginuką iš to baltojo pirty "nusipirkto" mišinio. Jau pati nepamenu, kas ten sudėty, nemažai turbūt kažko nenatūralaus, bet yra biškį ir gero, žodžiu viens siūliukas su pūkeliu-mohera gal ne, gal alpaka su kažkuo, ir siūliuks merino, irgi gal pusinio. Nu kokio švelnumo ir lengvumo mezginys, tiesiog kaifašššš. O dar šviesus, akys ilsisi.

Žodžiu, mano apelsininis eina į pogrindį :B 

Šiandien einu klausytis smuikų ir ne tik. 2.5 val :blink:​ 

Atsakyti

Labas, katuk,

Sveikinu su prašviesėjimu!

Mane irgi ištiko ir mezgimo, ir gyvenimo įkvėpimas!

Atsakyti