Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Limit - kokia viltinga žinia!(nors kartu ir baisoka - vadinasi, bet kam bet kada gali nutikt...) Bet, vadinasi, gali atsistatyt, o tai man net baisu klausti buvo apie persektyvas, tiek giliai googlintis pati jau nebenorėjau...

Vakar po vakarienės jau nebeįstengiau nei akelės pamegzt, gerai išsimiegojau, viliuosi šiandien bent kiek atsigriebt.

Šiandien diena darbe, tik pietū kiek ilgokai užtruko su viena konsultante, tai dienos kaip ir nebėr...

Atsakyti

Siuvu rankoves. Beliks tviduką išskalbt 😍

Atsakyti

Kokios tylios visos...

Niuma, faina, kad su nauju atvarysi. Aš nelabai ką turėsiu parodyt nematyto. Pirštinės visos iškeliavę. Šiandien kolegė nešiojo, sunku akis atitraukt net man pačiai, kaip jai dera prie striukės.

Priedas  d28f6c2b-670d-41d7-90a9-ede536f19099.jpg   267,1KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Dar bandžiau atsimint, bet lyg tikrai praeitoj pirty žalsvus 'kringelius' mezgiau? O aš jį tiek daug nešiojau, kad siūlų vaizdas ne koks. 

Na, dar išdžiūt turi spėt :) Vandeny pasileido kaip merinas, nors ten rašo Norvegiška vilna. Šiaip, palygėjo visas. Nebent rankovės bus per ilgos, bet čia pataisomas reikalas. Toks įdomesnės formos gavos vien dėl rankovių, nes cinkelis ant jų. Va, Limit bus už paparacį, galės pafotkint 🥰

Mezgu kojines. Megztinio naujo nepradėsiu, nes reik nuspręst, kurį iš 3. 

Atsakyti

Kaip tik norėjau klaust, ką naujo pradėsi, bet pamiršau parašyt :). Mano šiandien skaudančia širdim išmestos į konteinerį 2 poros batų, matyt, išgelbės nuo naujų siūlų pirkimo. O gal ir ne, jeigu sugundys JurgitaK :). Nuvežiau pasitart, ar verta taisyt, pas meistrę, kurią vertinu, deja, deja...

Atsakyti

Restar, nežinau ar palengvės, bet dėl tų bl..džių su sparneliais išmečiau  ne tik 3 maišus  siūlų, bet ir 4 vilnonius pledus, vyro žieminius batus, kepurių, pirštinių, o po naujų ir 2 puspalčius, ilgą paltą, kailinius... žodžiu, atsikračiau daaaaug kuo priverstiniu būdu. Tvarkymosi maratonas pas mane. 

Atsakyti

Restar, nežinau ar palengvės, bet dėl tų bl..džių su sparneliais išmečiau  ne tik 3 maišus  siūlų, bet ir 4 vilnonius pledus, vyro žieminius batus, kepurių, pirštinių, o po naujų ir 2 puspalčius, ilgą paltą, kailinius... žodžiu, atsikračiau daaaaug kuo priverstiniu būdu. Spintų tvarkymo maratonas pas mane. 

Atsakyti

Niuma, aš tai išmečiau atgyvenusius savo batus, kurių pasakė, kad neįmanoma gerai sutaisyt - atsiklijavo padai :). Kas reiškia - reikės pirkti naujus, nes neturiu patogių vaiksčiojimui žiemą. Bet tavo žinutė irgi labai taikli. Kad nereikia kaupt siūlų. Nes pas mane jau irgi kandys škadų yra padarę, nors dar ne tokiu dideliu mąstu. Bet savo tvidiniam megztinyje radau skylę pačiame priekyje per vidurį...

Vakar vos kelias eilutes numezgiau, nepajutai, kaip telefone prasmegau....

Atsakyti
Restarm supratau, kad nepataisomi batai. Bet žinutė ne tik dėl siūlų, o kad tiesiog nejučia visko prisikaupiam smile.gif Ar gailėjausi išmėtinėdama? Greičiau ne, negu taip. Gal tik ilgo palto pagailėjau, nes labai ryški skylutė. Bet dar Lelijos ilgą turiu, jį pravaliau su lipnia juosta ir pakabinau balkone. Kadangi kaip karakulio audinys, tai nesimato pažeidimų.
Atsakyti

Pas mus tai knygų daugiausia prikaupta, mano siūlų, žaidimų ir vyro brolio paveikslų pridovanotų:). Ten kur ant sienos matosi mano foto tai toli gražu ne visi, nes visi visom progom vis gaunam po paveikslą :). Paltų nelabai turiu, sena dublionkė yra, reikia apžiūrėt, ten, kai jau gerokai virš 20 kažkada buvau išsitraukus prieš pora metų ir net labai džiaugiausi ja :).

Atsakyti

Restar, nežinau ar palengvės, bet dėl tų bl..džių su sparneliais išmečiau  ne tik 3 maišus  siūlų, bet ir 4 vilnonius pledus, vyro žieminius batus, kepurių, pirštinių, o po naujų ir 2 puspalčius, ilgą paltą, kailinius... žodžiu, atsikračiau daaaaug kuo priverstiniu būdu. Tvarkymosi maratonas pas mane. 

Ooooooo

Daug škados!

Aš tvarkau irgi prikaupalus po truputį. Gal net siūlus susiruošiu prarūšiuot...

Niuma, aš tai išmečiau atgyvenusius savo batus, kurių pasakė, kad neįmanoma gerai sutaisyt - atsiklijavo padai :). Kas reiškia - reikės pirkti naujus, nes neturiu patogių vaiksčiojimui žiemą. Bet tavo žinutė irgi labai taikli. Kad nereikia kaupt siūlų. Nes pas mane jau irgi kandys škadų yra padarę, nors dar ne tokiu dideliu mąstu. Bet savo tvidiniam megztinyje radau skylę pačiame priekyje per vidurį...

Vakar vos kelias eilutes numezgiau, nepajutai, kaip telefone prasmegau....

Vaikščiojimui geriausias sprendimas - hikingo batai. Prabandymui pirkau mxm, vyriškus (gražesni), ir mokėjsu gal 17 eur su nuolaida ;)

Jau pasiteisino!

Pirkau, aišku, Kaune. Kaunas - mano puikiausių pirkinių miestas.

Atsakyti

Vyriškus paminėjau todėl, kad pamenu, jog Restar ne tik ūgis, bet ir pėda manekeniški.

Atsakyti