Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pamenu, kai dantį traukiant vaistai suveikė akies neužmerkimu... tragedija. O čia kaip suprantu, ir daugiau visokio š...

Atsakyti

..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 31 sausio 2024 - 20:07

Kacumota oj  :4u: 

Linkiu kad tiesiog praeitų.

Kažką kažkada kažkokiam seriale mačiau. Ten priežastis nervai buvo. Tai linkiu ramių nervų

Atsakyti

Kacumota :4u: 

Man atrodo Bieberiui taip buvo. Linkiu, kad greičiau praeitų :4u: 

Ir Restar ligonei :4u:​ 

Atsakyti

:oro_buckis:  :victory2:

Atsakyti

Kacumota, linkiu pasveikti!

Atsakyti

Kacumota, siunčiu ir aš  :4u:  :4u:  :4u:

Restar, ir tavo mažei lengvo sveikimo!!! 

Atsakyti

Kacumota, linkiu lengvai ir saugiai  pasveikt nuo tos gamtos botoxo dozės.

Atsakyti

Grįžtu, o čia tai driokst perkūnėlis iš giedro dangaus... Kacumota - jau praėjai pirmines baisiąsias stadijas, linkiu, kad pavyktų maksimaliai atsistatyti :4u:  :4u:  :4u: .

Ale ko tik nenutinka. Tai vat ir reikia džiaugtis kiekviena diena, kai galim pasikelt iš lovos, eit, matyt, juoktis, na, ir vakare užsimerkt...

Myliu gyvenimą. Gavau dar 2 bilietus į operą :wub:​ , mano mieloji kolegė labai mane išgirdo.

Atsakyti

Taip ir vėl įsitikinam, kad sveikata - didžiausias turtas. Visom prasmėm.

Atsakyti

Labas rytas

Kacumota  :4u:  :4u: linkiu sveikatos 

Atsakyti

Kacumota, siaubas, ko tik nebūna.. Kaip iš giedro dangaus.. Laikykis :4u:  Kad tik viskas sklandžiai ir kuo greičiau atsistatytų :4u: 

Ta galimybė keltis kiekvieną rytą, išlipt iš lovos, nueit iki stotelės, taikiai troliku iki darbo nuvažiuot (šią savaitę aš visuomeniniu naudojuos. Vakar ne į tą įsėst pataikiau, biškį į kitą rajoną nuvežė  :oh: :lol:  ), pavalgyt, paplepėt, pasivaikščiot, vakare ant sopkutės prigult, akis užmerkt - dalykai, kurių nelabai pastebi, kol turi, o iš tikro neįkainojami  :wub: 

Vyro giminaičiui, pusbrolio vaikui, irgi tas paralyžius nutiko, tuo metu vaikinui apie 27m buvo. Per kažkiek laiko viskas atsistatė, bet pradžioj tai visi išsigandę buvom, nes irgi iš niekur nieko sveikam jaunam vyrukui.

Atsakyti