Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Plę, mane matyt pilnatis šita veikia 1000 proc. Nesigaudau laike, nieko nelaukiu, nieks nedžiugina... ir ta pirtis man atrodo kaip už milijono metų,  net nesusivokiu, ką pasiimt pasiruošt... 

Ai, aš gi be nakvynės :D  tai pižamos galiu neimt :lol:​ 

Atsakyti

katuk, prigriebk mano rankšluostukus :D Bus sektiniai pirtiniai rankšluostukai tik per mūsų pirtis naudojami :D

Atsakyti

O tai negali  dar atšaukti  pirties per šią savaitę?

Atsakyti
Negali atšaukt, kadangi penktadienį turi kitus lankytojus. Praeitą kartą jam prtį užsakė visam savaitgaliui.
Katukai, tau pirtis vos ne kieme. Lik su nakvyne. Prasiblaškysi, atitrūksi wub.gif
Atsakyti

Mano nuotaika panaši, kaip katuko.

Atsakyti

Mano nuotaika buvo puiki, kol jos nesušiko klozetas  :lol: . Kas bus pirty - galėsiu papasakot spalvingai visą istoriją, bet jau mano virdulys link vakaro ėmė virti. Finale džiaugiamės, kad galime išvis naudotis senu klozetu, tik viską tenka nupylinėt kibiru. Jeigu pasiseks ir vyro brolio padaryti varžtai tiks naujam klozetui - bus netikėtai laiminga pabaiga šiandien kažkada vakare :). O šiandien mano atostogautojas per meetą staiga ėmė veikti man už nugaros - nuiminėti spintos duris, jas daužyti ir pan. Negali pykt, kad daro gerus darbus, bet labai ne vietoj, ne laiku ir nesuderinęs, pvz., klozetą nuėmė man kalbantis telefonu (vakar pusę dienos tą ir tedariau) - nebuvau perspėta, kad nueičiau reikalų atlikti... tai kai mano kaimynė skundžiasi savo vyru, kad nieko nedaro, aš kartais galvoju, kad maniškis jau kartais geriau nieko nedarytų, negu darytų kas jam šauna į galvą ir dar labai savotiškai :D. na, ryt jau dirbs, tainebegraius namų - dabar košmaas nuo visų jo "gerų" darbelių - visur pakuotės, detalės, įrankiai, kibiras, skudurai grindims šluostyt. galvju, dar šventą žmoną gavo :). Putuojuosi daugiausia viduje, nes žinau, kad nieko nepakeisiu. Pasijuokiu ir nesikišu.

Dar maisto krizė mūsų šeimoj, nes kažkokių produktų turiu, o ką gamint - nulis idėjų ir laiko, ir noro...

Bet va baigsiu darbus, kažką padarysiu ėst ir eisiu megzt - ramint nervus :). Kai ilsiuosi nuo darbo - vis galvoju, ko čia man norėt iš Siūlų damos už 50 eur :).

Atsakyti

Restar, eik burną išsiplauk nuo blevyzgų apie savo gerą vyrą :D Kur kitą tokį rastum, kur siūlus suka, painioja :D Onkad nesukoordinuoji, tai pati kalta. Gi žmona yra galvos kaklas :D 

Katuk, gal tu visgi įsimesk pižamą, o jei labai linksma bus ir namo nenorėsi :)  Na ir galų gale - o su kuo aš miegosiu??? Mane katukas veikia migdančiai, su ja miegodama esu pasiekus rekordą, net vyras ieškot pradėjo :D 

Jurgitak, aš tai norėčiau, kad mano darbuotojos nors po kelis metus padirbtų :B O bet tačiau sunku suvaldyti jaunas sielas :D​ 

Atsakyti

Kai turiu gerai, tai noriu tobulai :). O taip niekur nėra, tai ir noriu pasakyt, kad ir mano vyras turi minusų, su kuriais turiu taikytis :). Nu jis, jeigu tik įmanoma prailgina procesą tiek, kad man varžtai ima atsisukinėt. Nes mano mąstymas kardinaliai priešingas - aš viską optimizuoju, kaip ką padaryt, kad greičiau, kad mažiau daryt arba visai nedaryt, o jis - viską priešingai. Ir kai nusiteikiu blogiausiam, tai būna kelis kartus ilgiau sudėtingiau, negu aš būnu primetus . Tai paprastai man geriau nematyti jo virtuvės, tada nesinervuoju, bet ne visada išeina. Na, bet gyvenu jau 20+ metų ir toliau gyvensim kartu :).

Atsakyti

https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-naujienos/is-vilniaus-i-kaima-persikelusi-40-mete-neringa-emesi-isskirtines-veiklos-apie-kuria-rase-net-vogue-zurnalas-95755925 

Atsakyti

Puslapis nerastas -  SM pavyduliauja?

Atsakyti

Turbūt :)

Delfy apie mezgėją persikrausčiusią iš Vilniaus į Kretingos r, apie kurios veiklą rašė vogue. 

Šnd ir ryt leidau sau darbą iš namų. Nugi mezginius susiriktuot prieš pirtį reik. Išsiskalbt labiausiai nešiojamus 🤣

Atsakyti

Niuma, o penktadienį ką veiksi?

Aš esu išnaudojusi arba rezervavusi savo laisvadienius, tai teks viską paskubom daryt. Limit rankšluostukai paruošti :victory2:  o vat mezginių tai nelabai turiu kažką naujo... net apsirengt nėra ką :D 

Radau aš tą Vogue mezgėją...viskas labai faina, ir smagu, kad šitą pomėgį pavertė darbu :D  ne visos taip gali ir moka

Mano viena dukra Slovakijoj, kita Norvegijoj šiuo metu. Nu vaizdus siunčia tai kaip iš atvirukų, fantastiškai gražu....

Atsakyti