Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Va su masažu aš dar vis einu kas antrą dieną į tuos nugaros. Vieną kartą ir taures dėjo-trigeriams atpalaiduot. Ar atpalaidavo net nežinau bet mėlynių gerų įtaisė. Bet nu nežinau man neskaudūs tie masažai. Arba aš mazochistė gal nes pasakojo kita masažistė kad šokinėja vyrai nuo stalo. O aš beveik miegu

Atsakyti

Qqte, pas tave, turbūt, nėra įtemptų vietų, tai ir neskauda. Man irgi taip keistai, vieną šlaunį labai skauda, o kitą tik šiek tiek.

Atsakyti

Pas mus irgi masažų metas.

Mergaitės pečiai kaip plyta, net cypia kuprinę užsimetus

Aš šiuo metu sukuosi tarp šildymų, mankštų, masažų ir kitokių procedūrų.

Kai buvo kartą taurės dėtos, tai vyras visą savaitę boružėle vadino.

Atsakyti

Jurgitak pas mane visas sprandas viena įtampa, viena mentė vieni guzai ir juosmeninė dalis. Iki tiek, kad tirpsta ranka viena ir koja. Bet aš gal nejautri skausmui

Atsakyti

Masažavom liežuvius su Restar miesto laboratorijoje ;)

 

Megztukai nekampukais ;)

Priedas  Messenger_creation_aefdc279-125f-4f48-ba15-8760642af6f4.jpeg   210,18KB   0 Parsiųsta kartų

 

ir kampukais ;)

 

Priedas  Messenger_creation_2dbcedd4-e9ad-4038-ad5a-5a0b9095f128.jpeg   185,32KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oi, juokingai Gadget parašė apie liežuvių masažą  :lol: .  Aš dar daug viską čiupinėjau, susipažinau su kaimynystėj gyvenančia mezgėja, Instagram sekamomis įdomiomis mezgėjomis. Turiu pasakyti, kad labai daug buklė apčiupinėjau, labai graži a la polo buklė balta bliuskelė buvo  :heart: .  Daug visko gražaus, jaučiu, kai atsigulsiu, tai spalvoti megzti vaizdai plauks prieš akis... Iš Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Vilniaus mezgėjos, bent kiek aš susipažinau. Šalia mūsų prisėdo Saulės siūlo ir SPparduotuvėlė savininkės. Žodžiu, labai smagu man buvo, kartosiu, jeigu tik bus. Ir pirties laukiu, nes su saviškėm daug gilesni pokalbiai jau apie viską :wub: .

Turiu spėjimą, ko Qqutė mokosi, jeigu vykdai savo seną svajonę. O gal kokią naują susigalvojai?

Atsakyti

Man šiandien duoklė vaikams- Gytis oranžinį dirža apsigynė, egzaminas išlaikytas 🥋 💪 . Kugelis iškeptas, pirktinis tortas suvalgytas.

O vakaras- metgaitiškas relaxas, atvažiuoja vyro brolio draugė. Tik dar nžnau ar kur eisim, ar namie pavakarosim. 

Restar, megztukas gražus 🥰

Aš masažais irgi užsiimsiu poliklinikoj, laukiu kada laikus paskirs. Pečių juostą. Man skausmingumas nuo masažistės priklauso- kiek giliai maigo. 

Atsakyti

Mano megztukas tai matytas. Tik man pats mieliausias ir švelniausias šiuo metu. Labai gerai su juo jaučiuosi. Užtat ir noriu daigiau jako, kašmyro ir pan švelnybių. Moherai tapau abejinga, bent jau pigiai. Kol kas vienintelę nerealiai švelnią esu turėjus ir mezgus savo Cumulus - japonišką, plonytę. 

Atsakyti

Mes vakarojam su žaidimais :)

Priedas  Screenshot_20240127_190841.jpg   864,49KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Pradėjau Porcelain sweater, dėkui Waidaw ir Gadget. Baigiau sužiūrėt M.a.m.a, dabar Euroviziją. Ir kalną pirštinių schemučių atsispausdinau :). Bet gali žiema pasibaigt, kol megztinį įveiksiu, nebent labai kablį pagausiu.

Va šitą bliuskę labai nužiūrinėjau - graži moteris ir labai jai tiko:https://www.instagra...2dtcmVlMXQwZDVw

Atsakyti

Vakarojom mieste. O kadangi kavinė rūsy, kur neveikia internetas, atėjus į stotelę pasiškėjo, kad paskutinis autikas prieš 10 min nuvažiavęs. Vietoj Bolto grįžom 9 km piškom. Oras faaaiiinas :)

 

Priedas  Messenger_creation_c765ba81-174a-46b0-80be-c6f86aebadeb.jpeg   152,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Messenger_creation_d18cb1b4-f63a-48be-8479-a63f47565feb.jpeg   198,51KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Messenger_creation_50c6bea1-6451-4963-b7ff-ea1ebd1f2a36.jpeg   89,48KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Labos!

Oho, niuma, 9 km - rimta! Kita vertus, su įdomiu pašnekovu ėjai :)

Vakar ištiko puiki atsipalaidavimo ir įsikrovimo diena, vakare smagiai pamezgiau juodutuką. Gera nuotaika po to neplanuoto mezgėjų susibūrimo!

O namai kvepia hiacintais

Atsakyti