Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gal geriau atvirkščiai, nes šviesus kūnas gali netikėtai didelis pasirodyt :D nors :hmm: mažesnis kontrastas mažesnį efektą duotų :rolleyes: gal :D

Dėl didelio kūno - tiesa :D Bet galvoju, jog tamsioje spalvoje nesimatys rašto.. 

Atsakyti

Olaiva tu kai savo spinta tuštinai per kur pardavinėjai?reikia atsikratyt 3 bent suknelių :) irgi per pilna

ir per ravelry norinčių buvo,ir iš pakabukų,ir savoms prisireikė,ir giminaitei siunčiau,ji pasiūlė kolegėms

man irgi reik viena atsikratyti su trumpom rankovytėm

Picasa1_medium2.jpg

Atsakyti

ech gaila bobos neturiu..ir nuotraukų gražių daryt nemoku..

Atsakyti

uoj graži šita, seniai seilėtekį sukėlė...nu..bet ir taip į spintą netelpa :D ir spalva nai nai nai kokia

Atsakyti

Labas rytas, na va kokia priešingybė.

Aš iki šiol su jogurtais išvis nedraugavau. Ir graikiško nebuvau ragavusi. :)

Nu va... o aš jau gal du metai kaip save vis pratinu prie to jogurto :) ir kaip nusivyliau, kai ir tas bernų jogurtas netiko...

Vis tikiuosi atrasti kokį sveikesnį užkandį.

Mezgimas... laukiu nesulaukiu, kol pabaigsiu vienus mezginius.... ir grįšiu prie savų mezginių.

Atsakyti

Ristina nu netinka, nepatinka tai ką ten pratintis labai

man iš graikiško jogurto tai tsadziki labai skanu, bet ano vieno gi nevalgysi

o grūdėtą varškę mėgsti?

Atsakyti

aš neperku, bet spėju, kad pirkėjos. nes jei būtų parduotuvės , tai taikytų visiem iš karto, be jokių el. laškų

Kaip gerai  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Qqute, boba is manes pasiimt gali
Atsakyti

as tai isvis varskine, jogurtine. man mesos gali nebut, bet jei nebutu  jogurto ar varskes, ar surio .... :blink:

tik jau seniai  nebeperku visokiu su priedais. tik naturalu. arba graikiska. kai tik atsirado Aistes graikiskas,  uzsikabinau as .  naudoju vietoj grietines. kad ir kugeli valgydama. ant salotu lapu idealu. bet pomidorai su grietine  skaniau, kai valgai tik su duona . labai pigus   lidlo graikiskas.  tai eina visur. jis man  dar visokiu ismeginus .... bernu  jogurtas skanus labai buvo pirma kart kai pirkau. o vakar nusipirkau ir jis man rugstokas...  nezinau kodel, gal skonio receptoriai taip ta diena suveike. bet  nebezinau, ar dar noresiu  as jo :hmm: . tik  kad kcal  skaicius  geras . :D

i mezgimo tema. Tai sianakt  mano Mija mezge :D  laikau savo siulu dezes balkone uzkeltas palubej. ir ten yra maisiuku su  paruostais bruzinimui   kamuoliukais. labai  mano katytei patinka  samanine medvine. pastoviai uzsoka, ir nusimeta ta  maisiuka su kamuoliukais ( ten gal koki 300- 400 gr ) , o nusimetus  nesioja isikandus po visus  kambarius.  tas maisiukas tai jau toks skyletas, nuo dantuku ir nagiuku... kad sianakt matyt nebeatlaike keliones. ryte radau nuo miegamojo duru, per koridoriu iki virtuves lango , vienodais atstumais isdeliotus  kamuoliukus.  kazi , ka tai galetu reikst :hmm:  gal jau laikas subruzint man ta medvilne :hmm: :D

Atsakyti

Lusasita o Aistės tau ne rūgštokas? Man už bernų gal rūgštesnis

bet pats skaniausias (Saulėlydi neskaityk :D ) Alma, nu jis toks švelniausiai, mažiausiai rūgštus, ir net ant pomidorų uždėtas nuo grietinės nesiskiria

Atsakyti

mūsų katinas irgi siaučia.per jį ryte pamiegoti be šansų.jei paryčiais vertiesi ant kito šono,jis tuoj išgirsta ir jau duris krapšto.tipo kelkis,duok ėst ir einam žaist :D na jaunas katinas tikrai kitoks,negu mūsų senukas buvo :) dabar jo žaidimas-nuo džiovyklės rūbus nuiminėti.gavo bart,iškelia lopą jau pasiruošęs imt,aš pasižiūriu piktai,nuleidžia iš leto lopą ir kažką suburba :D

Atsakyti
Lus, tai gerai, kad kamuoliukus radai :D as pas mama esu radus ryte kanbari kaip voratinkli - apie visas kedziu, stalu kojas po kelis kartus kamuoliukas paridentas ir pranestas :D paskui abi su kate atgal vyniojom puse dienos
Atsakyti