Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jurgitak - fatalistė?

 

Mano galvoje turimame tavo paveiksle atsirado naujų spalvų!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 26 sausio 2024 - 19:39

Tai visas gyvenimas - lemtis. O kas sudaro gyvenimą?

Laiko tarpas nuo gimimo iki mirties? 

Lemtimi galbūt pavadinčiau tam tikrą genų rinkinį. O toliau?  Nu kaip pasiklosi taip išmiegosi :D  arba išgyvensi. Taip, kartais tam tikros aplinkybės susidėlioja ir įvyksta kažkas, ko negali įtakot, bet ką darysi toliau su tuo, tai renkiesi pats. 

Atsakyti

Mano gyvenime yra ne vienas atvejis, kai sakiau niekada, bet yra kaip yra. Net ir mano pasirinkta profesija turi fatališką istoriją. Gyvenam tiek kiek lemta, taip kaip lemta.

Atsakyti

Mano žodyne žodžio lemtis nėra. Kiek pastangų įdėsi, tiek ir turėsi. Dar šalia viso to yra atsitiktinumai.

Aš tai nežinau ar norėčiau kardinaliai persikvalifikuot. Tingėčiau :B Dabartinėje srityje jaučiu pasiekus neprastą lygį, bet dar mokytis ir mokytis. Norėčiau nebent nedirbti, gyventi iš kokios tapybos. Bet čia gal arčiau link pensijos :D 

Laiko vakarais, savaitgaliais turiu sočiai. Ir vis galvoju, ką gi taip veikia tos, kurios neturi :)​ 

Atsakyti

Manau, kad čia tik žmonių įsitikinimai, kad renkamės patys. Ir nieks nepasakys, kas teisi, o kas ne. Kaip ir Indijoje, jų filosofija, kad kas gyvena gatvėje, gyvena tik pirmą-antrą gyvenimą, kas jau turtuolis - vieną iš paskutinių.

Atsakyti

Liniuka, o kad gimei pas savo tėvus, čia pastangos ar atsitiktinumas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 26 sausio 2024 - 20:06

Tai gyvenimo filosofija irgi nulemta :D  ir nieko mes čia nepakeisim

Ir plę, stadiono (ne)buvimas irgi :hihihi: 

Atsakyti

Tai jei stadionas būtų lemtas, tai jis jau seniai stovėtų. :D

Atsakyti

Liniuka, o kad gimei pas savo tėvus, čia pastangos ar atsitiktinumas?

Atsitiktinumas. Buvau netyčiukas :D​ 

Atsakyti

Nu jei sekti tais filosofijos vingiais, kad vaiko siela, prieš gimstant, pasirenka tėvus, tai pasirinkimas. :D

Atsakyti

Tai jei stadionas būtų lemtas, tai jis jau seniai stovėtų. :D

Nu tai jam lemta nebūti :D 

Ar nelemta būti? :hmm: 

pasimečiau biškį :D  lemtis ar nelemtis :D​ 

Atsakyti

Vis tiek apie lemtį, nesvarbu ar teigiama, ar neigiama. :D

Atsakyti