Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sutinku, kad visos spėjam tiek, kiek norim, kas iš tiesų svarbu mums. Laiko pamegzt ar draugėms visada pasiimu. Kažkokioms grožio procedūroms - retai, nes neįdomu man, prisiverčiu, kai nebegaliu į save žiūrėt. Tai tik kirpykla ir antakiai :). Tingėjimui daug laiko randu :). Na, darbui, savaime suprantama, ir vaikų visiems reikalams. O daugiausia maisto pirkimas, gamyba atima. Panašu, iš močiutės įsėdę į kraują - "vaikeli, tu tik nebadauk, svarbiausia - pavalgyk".... Ko aš, aišku, neklausiau :), nes buvo svarbesnių dalykų, o dabar....

Vakar vyras iš anytos parsivežė šaltienos ir maišą mano proga. Tai gal prisiruošiu nufotkint... Myliu savo anytą ir gerbiu, bet jau su tam tikrais dalykais - perlenkė lazdą gerokai...

Ir dar krūva virtuvės rankšluostukų, kuriuos nežinau kur dėt, nes naudoju nebent rankoms nusišliostyt, tai guli pora ant radiatoriaus ir pusė spintelės prigrūsta. Aišku, iš kur :D. Indai indaplovėj išdžiūsta arba nusivarva. O paviršius valau gerai geriančia kempine. Tai kur man juos naudot?

Gal kuri planavot eit šeštadienį 11 val. į mezgėjų brunch'ą Miesto laboratorijoje? Aš norėčiau, tik bijau, kad nejauku bus, nors bus ten iš matymo žinomų žmonių vienas kitas. Ir mezginio vėl beveik neturiu, nes nykščius šiandien numegsiu. Įdomu būtų pamatyti visokių mezginių, su kuo nors susipažinti.

Atsakyti

Aš neturiu laiko brunchams :D 

Čia į temą.

Iš tikro, kol kas šių metų visi savaitgaliai kažkuo užimti, ne per daug, bet vis koks veiksmas, kur negaliu įterpt malonių poilsio veiklų. Vis kažkokie "reikia" ir "dabar", ko nepadarai darbo dienomis. Tai ir pritrūksta tos dienelės tinginiui su chalatu ir šlepetėm. Ir dar dienelės tiems "reikia". Nes viskam tik paviršium, paskubom, iki rimtesnio veiksmo net neprieinu...

Taip ir šis savaitgalis. Ir kitas. Ir dar kitas :D 

Ir tas atima daug jėgų, o atstatyt resursų nesigauna... nu arba žiema kalta :D  ir mėnulis :D  ir hormonai :oh:​ 

Atsakyti
Va va, ir žiema, ir mėnulis, ir hormonai. Vyras vakar per pokalbį sakė: matai kokį auksinį vyrą turi- klauso, o į tavo nervus nereaguoja... Sakau, tuoj tris gyvas banderoles išsiųsiu, galėsi tada į juos reaguot rolleyes.gif
Atsakyti

FB jau kelintą kartą siūlo prisijungti prie grupės "akių vokų operacija".  Nežinau, gal pagal nuotrauką nustatė, kad reikia . :)

Atsakyti

Kerpena :D. Reikės man prisijungt gal :). Nors nepraėjau perimetrijos tyrimo . T.y. kaip tik gerai išlaikiau „egzaminą“, kad man tos nemokamos operacijos dar nereikia. 

Atsakyti

Aš norėčiau į tą brančą, bet šis savaitgalis dar užimtas. Nors ir mezginio jokio neturiu  :oh:   :D

Nuo vasario jau bus laisviau kiek, galėsiu skirt laiko tik savo norams :D Tikiuosi :D

Per mokinių atostogas atostogausim ir mes. Studentas ir dirbantis liaudis irgi prisijungs. 

 

Kerpena, gal kas nors šalia esantis guglino, tai paskui visiems aplink siūlo :)

Aš dėl klientų kartais visokių dalykų guglinu, tai paskui visokių įdomių pasiūlymų gaunu :D Pvz šiandien gavau stetoskopų premium klasės pasiūlymą :D Gal reik į gydytojus persimest :D Pradėt nuo stetoskopo  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 26 sausio 2024 - 10:37

Su kokia faina kepure klientė ką tik buvo  :wub:  :D  Užėjo noras ir sau tokios :D 

Paprasto visai modelio, storokų siūlų, bet tas pūko rūkelis  :wub: Ir megztinis po prasegta stiuke matės fainas  :wub:  Biškį pynių, biškį kiauraraščio, irgi storokų siūlų. Nu viskas labai fainai susižiūrėjo  :wub:​  Aišku pati moteris labai graži, tai tie mezginiai tik priedai.

Atsakyti

Sveikos  :4u: Pilnatis manes si karta neveikia  :rolleyes: 

Restar imk baliona ir lek ryt i bruncha  :4u:  :wub: as buciau LT tikrai eiciau  :D gi galima greit pasisalint jei jau labai nejauku bus, bet manau visai smagu o ir mezgejos tikiu visos draugiskos  :bigsmile: 

Siandien vakaro planas aiskus - vyno buteli ikisau i saldytuva, mezginius turiu net du kuriuos galiu megzt ir MAMA apdovanojimai per TV  :ax: 

Vakar prasikankinau su mezginio uzbaigimu adata  :oh: nezinau kiek kartu ardziau, nesigavo idealiai bet veliau jau supratau, kad su Drops air kitaip ir nebus  :ax:  :oh: ai dar netycia ikrito merino kamuoliukas i kava  :lol: 

Laiko sau ty mezgimui as atrandu visada, o va i kirpykla man kaip i didziausia kancia eit, jau matau, kad noreciau trumpesniu plauku, bet kaip prisiruost  :help:​  

Atsakyti

Limit, kur keliausit - slidinėt?

Dėl darbo nepatarsiu tau. Vis tiek širdis geriausia jaučia. Kiek aš kartų sau sakiau (seniau), kad galėčiau va eit kur į valstybės tarnybą ir sėdėt iki pensijos su mažiau streso, bet... tada nuoširdžiai paklausdavau savęs, ar man tikrai bus įdomu? Ir net nusipurtydavau. Vat ir atsakymas. O tau iš to rūsio seniai jau sakiau bėgt :D. Bet, matyt, yra kažkas, kas laiko. Tai vat ir reikia pasisverti visus pliusus ir minusus. Ir bet kuriuo atveju skirt laiko nuosekliom paieškom, nes kas yra dabar, tai nėra norma. Gal gali rasti darbą ir ne pusė velnio, o visaip tau tinkantį? Nors turiu pripažinti, kiek mirkau darbo skelbimų svetainėse, tai tokio profilio skelbimų retai ir minimaliai pasitaikydavo...

Aš jau ne pirmą kartą savęs klausiu - kodėl aš neturiu savaitgaliais reikalų beveik jokių, apart apsipirkimų ar koks dukros koncertas pasitaiko. Gal kad namų neturiu...ar draugų...ar giminės jokių balių nedaro?

Na, ir pailsiu, kai valgyt nedarau. O darau tai nemažai. Vakar didelis katilas plovo išvirtas, vyras dičkiui prikrovė dar - ir šiandien jau nebebus visiems pakartot...

 

MsuM - tikrai eisiu, nes jokių atmazų nerandu. Pirmą sykį tai buvo dukros koncertas Filharmonijoje tuo pat metu. Tik klausiu ar bus kas iš mūsiškių, nes būtų smagiau, bent jau pradžioje. Viliuosi, gal kokia Gadget susidomėtų, tai ir savo baltus siūlus galėčiau gauti  :ax: . Nes šiandien neaišku, kiek užtruksiu nuo 14 val. pas dantų gydytoją - tikrai kelias valandas 12+ dantų sąkandį keliant...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 26 sausio 2024 - 10:52

Lauksim butinai ispudziu papasakojimo  :4u: 

Atsakyti

Aha, Restar, slidinėt. Praleidom metus, tai šiemet grįžtam.

Dėl darbo tai ir pati žinau. Mano srity stagnacija biškį šiuo metu, tai tų pasirinkimų ne marios ir vandenynai.

Gal net norėčiau kokio drastiško pasikeitimo visiškai kitokio tipo, kur mokytis reiktų iš naujo. Bet tik pasvarstymai svajojimo lygyje :D

Turiu du pavyzdžius - kolegė dizainerė nuėjo į gaisrininkes, labai džiaugiasi, visada norėjo. Kita kolegė vadybininkė iš seno darbo baigė kursus, dirba slaugytoja Santariškėse, irgi labai patenkinta pasikeitimu. 

Atsakyti

Jau tikrai kardinalūs pokyčiai... Iš intelektinio darbo į absoliučiai kito pobūdžio darbą. Ir gal jos turtingus vyrus turi? :).

Atsakyti