Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar - koks grozis!!   :wub:  :wub:  :wub:  as vis kurpiu minti zakardines kojines nusimegzti, bet mane gazdina, kad nesutempti ju, nes jau kai lapces mezgiau tai rankoves tokios tokios gavosi  :rolleyes: man kazkaip uzsiverzia kai mezgu sonus kur pratraukiu vis virbalus  :rolleyes: ar su 5 virbalais ar su valu mezgi?  :wub:

Del greicio tai cia labai pagelbejo mano bloga savijauta, geros 5 dienos praleistos ant sofkes su silto vandens pusle - va ir mezginiai du prajudinti gerai, tik suknele labai jau ne fotogeniska kol neuzsidedu, nes susitraukia visa mazyte tokia atrodo  :rolleyes: vakar pabaigiau uzsiaurinima liemens, pasimatavau nes mezgiau tokiu 'kaip bus taip bus' principu su dydziu, norejosi, kad aptemta graziai butu - bet viskas super, tiek kad tokia eskimo sarvine suknele bus, nesusalsiu tikrai  :B

Taip ir įsivaizdavau visus slapta rankiojančius savo šiukšles iš kaimynų kiemų :).

Dabar jau mezgu ratu su valiniais, kai pagaliau nusipirkau normaliu valu (Chiagoo) virbalus. Nes Addi raitymasis buvo užknisęs negyvai.Kažkaip mažiau trukdžių, greičiau įsibėgėt išeina. Ypač patogu pirštines, kai realiai ir yra  2 pusės. Tos jungimo dalys ir yra pačios problematiškiausios, tikrai ne viskas gaunasi tobulai. Kažkaip geriausiai su tom lapų pirštinėm išėjo. O kojines žakardines kol kas tik vienas esu mezgus, va šitas: https://www.ravelry....-creative-socks. Lyg ir normaliai gavosi, gerai tampėsi, kaimynei dovanojau, kuri dievina visokius vabalus. Tik tiek, kad rudas siūlas (nors metražas tas pats) atrodė daug plonesnis, tai ne toks tobulas vaizdas, kokio norėčiau. Bet ruošiuosi ir kojines žakardines megzt, kai pirštinės nusibos :). Ryte pabudus palyginau jausmą, kai mezgi žakardą ir kai ne :). Kai turėjau prie ko krapštytis, ryte viena mintis - kaip niežti nagus nors eilutę megztelt, labai įdomu :). O dabar mezgu baltas buklė pirštines dukrai (vietoj pamestų smėlio spalvos) ir galvoju - kad reikia pabaigt greičiau, bet jokio įdomumo ir tikro noro, tik pareiga. Nors juda daug greičiau.

O tavo suknelė, nors stora, bet merinas, tai nebus Laplandijai skirta :). Jau kokia islandiška vilna tam labiau tiktų, o gal ir laplandiškos vilnos yra? Islandiška vilna ir lopopeisa yra ir mano gal kokio penkmečio planuose.

Atsakyti

Man daznu atveju vizitas i Lietuva jau kaip i Laplandija atrodo  :D  :D man retai kada ziema buna silta  :rolleyes: va su Kristina is megzti paprasta mezgem lapces - jai drops Lima per karsta, o man tik visai silta ir gera su tuo megztiniu  :D 

Atsakyti

Taip ir įsivaizdavau visus slapta rankiojančius savo šiukšles iš kaimynų kiemų :).

Dabar jau mezgu ratu su valiniais, kai pagaliau nusipirkau normaliu valu (Chiagoo) virbalus. Nes Addi raitymasis buvo užknisęs negyvai.Kažkaip mažiau trukdžių, greičiau įsibėgėt išeina. Ypač patogu pirštines, kai realiai ir yra  2 pusės. Tos jungimo dalys ir yra pačios problematiškiausios, tikrai ne viskas gaunasi tobulai. Kažkaip geriausiai su tom lapų pirštinėm išėjo. O kojines žakardines kol kas tik vienas esu mezgus, va šitas: https://www.ravelry....-creative-socks. Lyg ir normaliai gavosi, gerai tampėsi, kaimynei dovanojau, kuri dievina visokius vabalus. Tik tiek, kad rudas siūlas (nors metražas tas pats) atrodė daug plonesnis, tai ne toks tobulas vaizdas, kokio norėčiau. Bet ruošiuosi ir kojines žakardines megzt, kai pirštinės nusibos :). Ryte pabudus palyginau jausmą, kai mezgi žakardą ir kai ne :). Kai turėjau prie ko krapštytis, ryte viena mintis - kaip niežti nagus nors eilutę megztelt, labai įdomu :). O dabar mezgu baltas buklė pirštines dukrai (vietoj pamestų smėlio spalvos) ir galvoju - kad reikia pabaigt greičiau, bet jokio įdomumo ir tikro noro, tik pareiga. Nors juda daug greičiau.

O tavo suknelė, nors stora, bet merinas, tai nebus Laplandijai skirta :). Jau kokia islandiška vilna tam labiau tiktų, o gal ir laplandiškos vilnos yra? Islandiška vilna ir lopopeisa yra ir mano gal kokio penkmečio planuose.

Mano suknele tai jo merinas ir mohera is Katia, bet ta mohera tokia ilgesnio plauko, metrazas jos 50gr/140m, tai tokia stora susimezga su 4.5 dydzio virbalais, dar tos geros blogos akys priduoda tokio tankumo mezginiui, del silumos tai kai uzsidesiu kur tada matysiu  :D tikiuosi suspet dar uzsideti siai ziemai bent karta  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš irgi mėgstu šilumą. Deja, kai ilgiau sėdžiu, tai namie sušąlu su megztiniu iš LIma +Drops kid silk. O jau toks storas atrodo... Man šiluma kaulų nelaužo :). Na, nebent labai greitai ir ilgai vaikštau, tai grįžtu garuodama. Bet dabar, kai neturiu kuo apsiaut vaikščiojimui :(, tai ir nevaikštau normaliai.

Lietuvoj vėl pliusas, užtat ir šąlu namie, nes daug mažiau šildo. Labiau patinka, kai šalta lauke, tai namie nuostabiai šilta :).

Šiandien visai viena namie, neskaitant katino. Net keista, paskutinį kartą tai buvo... kažkada pernai ir gana senokai :).

Atsakyti

Oras visai netraukia i lauką, o teks eit.

Atsakyti

Oras tragedija ir per langą žiūrint, ir namie nėra smagu būt. Niekas valgyt nei padaro, nei pašildo :).

 

Tiesa, kadangi jau apsisprendžiau ir užsisakiau, kur švęsiu (Grey), dabar susigalvojau naują nervatriopkę :D. Reikia užsisakyt tortą  kur nors pirktinį.  Gal turit kokių tikrai pasiteisinusiųi rekomendacijų? Nes aš jų neperku. Esu pirkus tik Heydekrug, bet tas konkretus ir mažas, ir brangus. Už aptarnavimą restoranas prašys 10 eur už 1 kg torto.

Tai galvoju, gal 2 kg 14 žmonių kaip nors užteks? Teks mano chebrai susitaikyt su mažu gabalėliu, o tai jie įpratę prie 3 kg ir daugiau naminių tortų, kai gali valgyt, kiek nori :). Nes jeigu 3 kg ir dar tortas brangus, tai jau pigiau išeina leist vietoje brangybinius desertus užsisakinėt... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 24 sausio 2024 - 15:10

Nu tai Gulbinienė, Bijola... toliau gal iš prabangių labiau- MonAmi, Ali šokoladinė. 

Visų šitų firmų ragavus įvairius, tai visai neblogi

Ai dar Mažoji ragainė

Atsakyti

Kaune daug kartu teko valgyti torta is gulbinienes tai man labai skanus gaudavosi, ar tikrai visi 14 ka zmoniu dideli smaliziai kurie po pilnos vakarienes dar nores tikrai didelio gabalo torto?  :rolleyes: man dazniausiai po visos vakarienes torto ideja tik paknibinet maziuka gabaliuka buna pats tas  :D

Gulbinienes tortu mano bent jau topas tai Cigonas  :wub: dar labai skanus Kankorezis labai visos gimines megstamas kiek pamenu, mociutes gimtadienis neapsieidavo be morenginio gulbinienes torto :wub: . Cigonas toks skaniai gaiviai rugstus - rasau ir galvoju kaip skaniai dabar sulapnociau ne toki jau ir maza jo gabaliuka  :bigsmile:  :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 24 sausio 2024 - 16:45

Tai va, man pačiai tortai į kitą skrandį eina :). O ar bus soti, ką aš žinau - mano chebra mėgėjai pavalgyt :). Įskaitant mane.

Pavadinimus tortinių tai žinau, jau beveik ir susiradau, ko norėčiau. Man tiesiog atsiliepimai konkretūs vertingi. Einu pažiūrėt paveikslėlius, ką mėgsta MsuM.

Kaimynė dirba Gedo prospekte. Tai atsiuntė man video, kokios jos darbo sąlygos, kai traktoriai signalizuoja. Sakė, ir šviesų muzika buvo :).

Atsakyti

Pas mus irgi buvo ir garsai ir šviesos :)

Atsakyti

Oho... Ar bus sutaupymo nuo užsakyto torto plius aptarnavimo mokestis? Gulbinienės tortai nuo 16 iki 32 eurų už kg (standartiniai).

 

 

Namo gert kavos su tortu griežtai ne? Tada galima deserto prasieit iki PINAVIJOS, pvz.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 sausio 2024 - 17:21

Arė dirvą traktoriukas...

Tikrinau ryte, tikrinu dabar, ar visi savo vietose :D  tai pridėčiau prie šviesos ir garsų dar ir kvapą

Nu ir šiaip, biškį nejauku šalia tiek technikos stambiagabaritės

Ai beje, jie vakar pasirodo pro mano kaimą važiavo, tai teko grįžtant praleidinėt koloną gal 15 min.

Aš gal Smaližių gulbinienės kažkada pirkau, skanus buvo. Kankorėžis tai toks sunkus gana ir svorio ir virškinimo prasme. O bijolos berods esu špinatų vyro gimtadieniui ėmus, tai irgi visai patiko visiem.

Ir nesiruošiu aiškint, ką ir kaip valgyt-kaip nuspręsi, taip ir bus :D 

Atsakyti