Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man siūlų nereik :flirt2:  visiškai.

Bandau prisimint, kada paskutinį kartą pirkau... tai gal tie balti ir bus, kurių nepasiėmus ir net nesusimokėjus dar :D  tai jau pusė metų tikrai :rolleyes:  ir megzt turiu iš ko, šitokiais tempais tai kokiem 5 metam. Nu nebent kokie sparnuočiai pasismagintų...

Atsakyti

Ohoho.

Galiu atlikti paėmimą :)

Atsakyti

Katuk čia nesiskaito pirkimas jei nepasiėmus ir net nesumokėjus :) ko gero jau seniai tavo siūlai parduoti. Gi jokia parduotuvė pusei metų nerezervuoja :)

Atsakyti

O jei labai labai gera parduotuvė?

Tfu, draugė :D 

Sakai nebėr?

Atsakyti

Ohoho.

Galiu atlikti paėmimą :)

Negali, nesuteikiau įgaliojimo :D​ 

Atsakyti

Jei draugė tai kiitas reikalas :) iš gadget komentaro buvau supratusi kad parduotuvė :)

Atsakyti

Dar turiu vieną tokią problemytę, susijusią su mezgimu. Man rodos mano paskutinis camel spalvos pyniuotis susitraukė gulėdamas spintoj :hmm:  bet lyg ir be elastano tas siūlas. Ir čia ne juokelis, aš padidėjau :D  bet nu pvz rankos tai nepailgėjo, ūgio irgi nepaaugau, atvirkščiai-gydytoja sakė, jog 1.5cm net sumažėjau. 

Tai va, kaip manot, ar taip gali būti ir ar įmanoma kažką su tuo padaryti. Gal kažkaip mezginį suminkštint, kad jis pasitampytų :hmm: 

Atsakyti
Katukai, ką pirmą pagalvojau - lengviausia pagarint bandyt.
Su lygintuvo garais arba mano džiovyklė turi funkciją Refresh- kur garais prasuka. Irgi naudoju mezginiams, marškiniams.
Atsakyti

Hm, bet jei ten smirdintis ožys :D  tai ar garai kaip tik dar labiau nesutrauks?

Atsakyti

Kas centre bazuojatės, jau traktoriais džiaugiatės?

Iš mano kaimo daug išvažiavo.

Atsakyti

Katuk man dar nei vienų nėr garai sutraukę. Net moheros. Nu jei sutrauks tai ką prarasi jei vistiej mažas?

Atsakyti

Kas centre bazuojatės, jau traktoriais džiaugiatės?

Iš mano kaimo daug išvažiavo.

Aha per pietus mačiau kitoje upės pusėje traktorius. Iš pradžių tai pagalvojau, kad sniegą valantys susibūrė, nes netoli mano namų kartais taip susiburia, man  pro langą matosi. Paskui tik pamačiau, kad jų ten daug ir visokių ir kolegė sako - tai gi čia ūkininkų protestas.

Atsakyti