Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

man tai grikiai kvepia :D

labas rytas

Atsakyti

mezgimas: pamezgiau dar vieną mėginuką. nežinau, ar patinka. spėju, kad sulauksiu Lace lauknešėlio ir gaminsiuos dryžių :super:  svarbu bus su Nite susitart nešiojimo grafiką :D  nors kol aš numegsiu , ji gali ir sunešiot

O kodėl tu nusprendei, kad aš tikrai nešiosiu Lace megztą megztinį :hmm: greičiausiai kad ne :D ir ne dėl to, kad megztinis kuom nors blogas :D

Atsakyti

O kodėl tu nusprendei, kad aš tikrai nešiosiu Lace megztą megztinį :hmm: greičiausiai kad ne :D ir ne dėl to, kad megztinis kuom nors blogas :D

šiaip, ėmiau ir nusprendžiau :D  nes Lace taip pasakė

Atsakyti

man tai grikiai kvepia :D

labas rytas

man irgi  :B​ 

Atsakyti

grikiai man nekvepia, bet kvapas netrukdo, vistiek labai skanu.

Nu koks vejas brrr

Atsakyti

Atėjau "pamegzt", o užsinorėjau valgyti :D....  ta tema tik apetitą kelia :)

Atsakyti

šiaip, ėmiau ir nusprendžiau :D  nes Lace taip pasakė

aaaa :D ojj nežinau nežinau, aš retai nešioju net ir tai ką pati nusimezgu :D

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Kas perka iš šilto siūlo, gal žinot, gimtadienio nuolaida - tai turima omeny parduotuvės gimtadienis ar pirkėjos?  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Kas perka iš šilto siūlo, gal žinot, gimtadienio nuolaida - tai turima omeny parduotuvės gimtadienis ar pirkėjos?  :D​ 

aš neperku, bet spėju, kad pirkėjos. nes jei būtų parduotuvės , tai taikytų visiem iš karto, be jokių el. laškų

Atsakyti

Labas rytas,

Na kam grikiai smirda, yra gi ir neskrudintų. Jie - bekvapiai  :wink: 

Pas mane kūrybinės kančios. Turiu Rowan fine tweed 2 spalvas po 250g. Pirminis užmanymas, ką galvojau iš jų megzti, man jau nepatinka, dryžuoto nenoriu. Gal reikia kūną šviesų daryt, o rankoves tamsias primontuot :wink: Bet vėl, pas mane ne tokios kontrastingos spalvos, tai nežinau, ar atrodys gražiai.. 

sanford_4_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

Na kam grikiai smirda, yra gi ir neskrudintų. Jie - bekvapiai  :wink:

Pas mane kūrybinės kančios. Turiu Rowan fine tweed 2 spalvas po 250g. Pirminis užmanymas, ką galvojau iš jų megzti, man jau nepatinka, dryžuoto nenoriu. Gal reikia kūną šviesų daryt, o rankoves tamsias primontuot :wink: Bet vėl, pas mane ne tokios kontrastingos spalvos, tai nežinau, ar atrodys gražiai.. 

Gal geriau atvirkščiai, nes šviesus kūnas gali netikėtai didelis pasirodyt :D nors :hmm: mažesnis kontrastas mažesnį efektą duotų :rolleyes: gal :D

Atsakyti

Olaiva tu kai savo spinta tuštinai per kur pardavinėjai?reikia atsikratyt 3 bent suknelių :) irgi per pilna

Atsakyti