Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Iš įvairių kojininių siūlų esu mezgus skarą ir megztinį, buvo spalvų terapija. :)

Atsakyti

Aš laisvai galiu rodyt!!! Nekampukus :)

Atsakyti

Gadget - tu tai tikrai! Prikaupus nekampukų :D.

Atsakyti

Beje, Restar, jakutės yra ITIN ŠILTIS, šiandien išbandžiau.

 Sudėtis 65 vilna avies, 10 jakas, 25 poliamidas.

Atsakyti

Aš jau seniai esu atidirbus šitą metodą rodyti iš naujo kokių 5 metų senumo projektus :D Ir prisirenku laikų iš nemačiusių arba pamiršusių :D 

Katuk, turi tu balto plono siūlo :D 

O Restar atiduoto siūlo niekaip neprsimenu :B 

Koks lauke tragiškas oras :B Lijundra, kuri jau ore virsta ledynais ir dar su vėju :B Rytoj ryte langus dantim graušiu :D 

Šiandien nosis pasileido upeliais. Ir šiaip darbe visa sukaitus, akys sausos, veidas dega, nosis bėga. Nu kada vėl kaip žmogus jausiuos :hmm:​ 

Atsakyti

Liniuka gal organizmas prašosi poilsio tiesiog?

Atsakyti

Nu tai kad ilsejausi kitas savaitės per šventes.

Noriu ko nors tokios faktūros.

Priedas  Screenshot_20240122_191751_com.instagram.android_edit_335288965224358.jpg   103,51KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aha ir aš kažko tokio norėčiau. O kokia to gražuolio sudėtia?jaučiu angoros yr

Atsakyti

Liniuka, taigi parašyta  -Shop now!!

O jei megzt- tai kašmyriuks

O to balto tai turiu, bet jis suskaičiuotas!

Tik kada jis iki manęs ateis :hihihi:​ 

Atsakyti

Juokingiausia, kad epardė sako, kad čia medvilnė :D 

Atsakyti

O Restar atiduoto siūlo niekaip neprsimenu :B

Koks lauke tragiškas oras :B Lijundra, kuri jau ore virsta ledynais ir dar su vėju :B Rytoj ryte langus dantim graušiu :D

Šiandien nosis pasileido upeliais. Ir šiaip darbe visa sukaitus, akys sausos, veidas dega, nosis bėga. Nu kada vėl kaip žmogus jausiuos :hmm:​ 

Atidavei man alpaką su šilku iš Wooly  :wub: . Nežinau, ką tu pati iš jos mezgei, nes nepamenu :D. O aš savo turiu kažko su angora.

Oras tai nėra labai baisus, normaliai prasiėjau iki jėzuitkės, ten žaibo greičiu 4 pokalbius atiturėjau ir sugalvojau, kad jau esu Senamiestyje, reikia ir pro savo nužiūrėtų pora restoranų prasinešt. Tai lijo, tai biškį ledukai krito, realiai nieko baisaus, nešalta, neslidu, bet pažiūrėjau ant mašinos - jo... Ryt ryte gana anksti turiu į renginį lėkt, tai teks gremžt. Bet kam dantim, jeigu yra gremžtukai? :D. Baisiausia situacija yra su tuo šlapiu sniegu vaikščiojant, norint pereiti į kitą gatvės pusę. Mano jau dveji batai šį sezoną atsilupusiais kaip krokodilo nasrai padais, gerai, kad dar vienus radau, kurių ne taip gaila. Jeigu tektų su savo išeiginiais zomšiniais vaikščiot per tokią pliurzę, tai eina švilpt. Dėl to nebėjau pėsčia namo, nes ir šaligatvių daug nevalytų centre, parvažiavau autiku.

Sunku apsispręst man tarp Grey ir Georgian House, abu turi savo privalumų ir trūkumų (mėlynas parkingas :) ). Reiks pasiskaičiuot :).

Tokios faktūros ir aš noriu, gal tik ne tokio didelio gauruotumo. Mane jakas su kašmyru vilioja. Angoros gali būt, bet ne baisiai daug, nes paskui tie gaurai po visur lakstys. 

Atsakyti

Juokingiausia, kad epardė sako, kad čia medvilnė :D

Chichichi

Dar lakstantys gaurai prajuokino

Atsakyti