Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kur dedat tų kojininių siūlų likučius, kai pilna pora neišeina? 

Galima miksuot, bet turbūt ne iškart, pasiliekat juodai dienai :D

 

Restar-baltų pas mane nelabai veisiasi :ax:  kažko turėjau (kiek pamenu) bet tikrai storesnio. Nuo rogučių, bet toks labiau papilkintas baltas

 

man tai nedaug lieka. Vienspalvius lengva primiksuot prie margų - atnarom, kulnam, tai kai kurių išvis nebelieka. O margus - deduosi ir svajoju apie margas unikalias kojines. Net specialiai likučių esu pirkus skuduryne, nes man taip gražu likutinės kojinės. Bet... rankos vis tiesiasi prie naujų :). Dar noriu krepšį sau iš įvairiausių likučių (mezgimo projektams, siūlams) arba katinui megzt. Irgi rankos turi prieit...

Atrodo kaip baltas, bet jo, man reikia visai plono, Gadget žadėjo užsukt  :wub: . O tas tavo megztinis - lyg naują matyčiau. Negi nerodžius? Beje, naują irgi turbūt nusimegzei jau?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 22 sausio 2024 - 12:28

oj kaupiu kaupiu likučius juodai dienai :D galvoju gal parduot bandyt tą dėžę nes megzt tai iš naujų norisi, retokai ką pamiksuoju

hm balto anei pieniško neturiu tokio plono  :hmm: drakius sako kad neturiu ;D

Atsakyti

Restar- mėgsti juokus :D  nusimezgei :oh:  dabar aš mezgu vėžlio žingsniu. Dar sugalvojau, jog kabinant akį kitoniškai gal skersavimo bus mažiau, tai išvis lėtai eina  :cry2:  turiu kūno iki juosmens, nuo viršaus. Nu tai kažkada ant pavasario gal ir pabaigsiu tokiais tempais...

Rodžius tą megztinį tikrai... čia 21-ų metų gaminys

Atsakyti

Katuk, ooo, tai jau gerai pamirštas - kaip naujas!

Atsakyti

 Nu, ir gyvai atrodo kaip naujas :D  nes tikrai ne kasdien nešiojau. Bet vis paskalbiu ir tikiuosi to kašmyro pūko, o jo kaip nėr taip nėr :D​ 

Atsakyti

attachicon.gifreceived_417742259710123.jpeg

Va toks, čia iš dvigubo megzta

Beje, šiuo rakursu judvi su qqte man panašios. Tik garbanos išdavė ;)

Atsakyti

Bet ir veltinio pūko nėra turbūt :).

Katuk, o tai gal žalią kokį nusimezgus ir nerodžius? Nes man jausmas, kad kažką esi baigus ne taip seniai. O to gražaus-mano-mėgiamų-spalvų tai irgi gana daug numezgus jau.

Aš tai šiuo metu apie jokį konkretų megztuką nesvajoju, net keista. Reikėtų liemenės, kardigano kokio nors susagstomo, bet niekaip nesusieja mano poreikiai su turimais siūlais, modeliais, neišsikristalizuoja konkreti vizija. Ir neforsuoju. Nebūsiu godišė, pamegsiu kitiems.

Atsakyti

Restar, ne vėjaraupiai. Mama įtarė tymus netgi, nes požymiai lyg atitiktų. Bet gyd sako, tiesiog kažkoks virusas. Gripą pakartojo- neigiamas. CRB pakilęs, bet dar ne iki antibų.  Galvą ir akis skauda, nuėjo vėl pamiegot.  Mušt tempą.

Aš prie dabartinio  tvido šitą pirkau: 

https://www.manosiul...ate-pieno-balta

Atsakyti

Niuma, tai ir sakau, kad žinau tik vėjaraupius, neabejoju, kad tu atskirtum :). Aš dar raudoniukę žinau, kad pati sirgau, negalėjau į kažkokias varžybas išvažiuot, kurioms Morzės abėcėlę mokiausi, turėjau būti ryšininke. Ten dar kitoks bėrimas. Gydytojų darbas diagnozuot :)

Tą patį siūlą nusižiūrėjau ir Gadget užprašiau :). Vilioja mane tas pasipūkavimas. Mano visi tam megztukui siūlui pūkuoti - alpaka, angora, švelnučiai ♥.

Atsakyti

Gadget todėl panašios kad ir aš tokį megztelį turiu 

Atsakyti

Nu tai aš nuo qqtės ir nusižiūrėjau :D 

šitas megztinis turi net savo vardą- mano svajonių :D  tai kol aš ruošiausi, qqtė jį nusimezgė, o tada aš bandžiau kartot, bet biškį su dryžiais kažką sužaidžiau, kad nebūt identiškas.

Veltinio nėr. Biškį gal tik pilka spalva nuskersavo, o taip daugiau jokių trūkumų

Atsakyti

Žodžiu, gali rodyt senus megzinius kaip naujus :), vis tiek neprisimenam  :lol:​ . Nors ne visų, tai rizikinga :).

Atsakyti