Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ar patinka, kas gavos?

Atsakyti

Dar nežinau :)  Prieš skalbimą toks šiurkštokokas. Wooly šilkmoheris man nešvelnus. Bet gal po skalbimo pasipūs, pašvelnės.

Dabar nežinau ką megzti. Turiu balto kašmyro, bet nebenoriu. Naujiems siūlams taupymo režimas įjungtas :B​ 

Atsakyti

Oi, smalsu po tokios ilgos pertraukos Liniukos mezginį bus pamatyt.

Rodau nors vienas pirštines, per 2 sekundes nufotkintas pakeliui į kiną :).

Priedas  e0fae0f4-a4d7-4451-828a-6a2cea342d19.jpg   230,09KB   0 Parsiųsta kartų 

Atsakyti

Linksmos vaivorykštės gabaliuko pirštinės!

O mano kašmyriukės už jakutes bus 5 g trumpesnės. Viena kojinė - 35 g.

Atsakyti

Tai į 50 gramų vistiek netilpsi :D  

Kažkas deklaravo, jog pora kojinių 50 gramų tesveria :rolleyes: 

Kaip ligoniai gyvena?

Pas mane tai toks visiškai standartinis pirmadienis...

Atsakyti

 Aš nusimezgiau vakar pavyzduką, išploviau, ištampiau, tai patenku į tankumą, bet svetimas man retumas :). Manau, kad apvaliuoju mezgimu vis tiek nutankinsiu megzdama. Tai kaip ir reikėtų pridėti dar kokį siūlą prie turimų prabangių dviejų baltų (vienas iš jų per pirtį Liniukos dovanotas ♥). Mėlynam storumo užtenka.

Gal kuri turit atliekamo balto - ne skaisčiai, o pieno baltumo siūlo - 100 g. - 1500 m.? Aišku, jau radau ir pirkt, ale, matyt, reikėtų prašyti Gadget pakurjeriavimo :). Arba laukt gimtadienio, kai gal gausiu pinigų ir norėsiu ir pati daugiau ko nusipirkt. Bet tai kiek laukt :), savaitę, o dar kol prisiruoščiau trenktis į užmiesčio pusę...

 

Priedas  mėginukas.jpg   148,38KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Katinėli, mezgu ilgesnes ir tankesnes.

Restar  :angel2:​ žžinoma!

Atsakyti

Mano kojines po 60 gramu.

Palaida as tokia mezgėja

Priedas  received_905330814317021.jpeg   221,92KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2024 01 22, 10:37)
Kaip ligoniai gyvena?

Ligoniai serga. Vis dar tempa: ryte maža, vakare didelė. Be slogų ir kosulių. Kažkoks virusas. Išbėrė nugarą ir pilvą. Vešiu kraują tikrint.
Atsakyti

Kur dedat tų kojininių siūlų likučius, kai pilna pora neišeina? 

Galima miksuot, bet turbūt ne iškart, pasiliekat juodai dienai :D 

Restar-baltų pas mane nelabai veisiasi :ax:  kažko turėjau (kiek pamenu) bet tikrai storesnio. Nuo rogučių, bet toks labiau papilkintas baltas

Atsakyti

Niuma  :4u: - bet tik 1 ligonis, ar ir daugiau susirgo? vargšiukas. Jau pamiršus, kas su bėrimais gali būt, jeigu ne vėjaraupiai...

Egzistencinis nerimas, kai nėra jokio mezginio vakarui - išsirinkt, ką noriu megzt, kad būtų įdomu, nuspręst iš ko...

Atsakyti

Priedas  received_417742259710123.jpeg   87,57KB   6 Parsiųsta kartų

 

Va toks, čia iš dvigubo megzta

Atsakyti