Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labai fainas oras lauke. Miegojau nuo 9 iki 15. Atsikėlus, pro langą vaizdas buvo ne koks. Bet šunį reikėjo vesti, tai labai patiko klampoti per sniegą. Girdžda. Nešalta.

Atsakyti

Oho koks burundukizmo priepuolis!

PS nukasė.

Atsakyti

Miegalės :). Aš tai užsimezgiau su serialu, prie pabaigos antra pirštinė, liks tik pirštai. Sviestą išsitirpinau, išnešiau į baalkoną - užšąlo :), vėl išsitirpinau, sakė, jau vėl sttengsta. Reikia eit to pyrago minkyt.

Ale kiek martelių sektoj :). Vertų apmezgimo :).

Atsakyti

Sveikos. Aš ir šiandien sektiškai, po rogių pas pokaituką. Tik vyras nelaiku grįžo, pažadino. Lietinių kalniukas done. Eisiu kojinių rakt.

Atsakyti

Laba rytą,

Dukros užsimanyto megztinio aprašymą jau turiu, bet tai kaip atsiplėšt nuo pirštinių?  :oh:

Kokio užsimanė?

Manęs mezginys nedžiugina.

Bet tokių nedžiuginančių jau visa krūvelė iš praeitų metų, kai kur ir visai nedaug iki pabaigos trūksta, bet neprisiverčiu pabaigti🤦‍♀️

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapseika*: 21 sausio 2024 - 10:37

Labryt!

 

Kapseika, prašau pasirodyt su tais nedžiuginančiais! Įkvėpsim ardyti arba pabaigti. :)

 

 

Baigiau jakutes, pradėjau kašmyrutes! Apie kojines aš.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 21 sausio 2024 - 11:38

Gadget net aš tokiu greičiu nemoku. Pas tave propeleris virbaluose?

Atsakyti

Gadget, neprasta mintis su tuo pasirodymu, bet tam irgi reikia susikaupti... 

Einu pradžiai prasibėgti, toks savotiškas gelbėjimosi ratas, kai jaučiu, kad grimstu sofoje.

Atsakyti

Kapseika - va šito: https://www.ravelry....rcelain-sweater. Man tinka, nes kaip tik aistra žakardui nepaleidžia. Mėginuką prasibandysiu, bus aišku, ar tinka turimi siūlai. Ir visai pamiršus kaip spalvotai megzt pirmyn atgal. Gal kas nors išeis.

Apsipirkau maisto į priekį, šiandien negaminsiu, yra likučių nuo vakar sočiai. Varysim pavakare į filmą "Irklais per Atlantą" - mažučiai tėvai su dvimetriniu sūneliu :).

Atsakyti

Restar, o, geras filmo pasirinkimas! Mažučiams ;) Kokios bus megztuko spalvos?

Kapseika, bėk DU ratukus. Vieną - man  :wub: 

Man kaip tik negreitai atrodo, maloniai nudryžinau. Katikukines.

Atsakyti

Kaip tik turiu baltos ir mėlynos. Nežinau, ar baltos užteks, bet bandysiu. Jei ką - atnaras prikombinuosiu.

Į filmą vedasi mus dvimetrinis. Man zyzė nuo pat kelionės pradžios. Biškį nesidžiaugiu, kad ir tėtį pakvietė:). Galvojau, turėsim išskirtinį išėjimą tik dviese :), nes tik dviese ir domėjomės, vis pasišnekam. Na, bet gerai, kad neteks sukt galvos dėl parkingo, pabūsiu ponia :).

Atsakyti

Baigiau megztinį. Šiais metais jau nebebus tuščia statistika :) 

Atsakyti