Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Įdomu.

Būna, susidomėjusi pamezgu/paskaitau/paklausau iki.. ankstaus ryto. Bet todėl, kad įdomu, o ne kad man sau kažko gaila. Kodėl man iš viso gali būti sau kažko gaila?

Atsakyti

Qqte, kur masažuojiesi? Man irgi reikėtų. Pernai vaikščiojau į GMC Fabijoniškių g. 

Atsakyti

Liniuka kažkaip netikėtai sulaukiau skambučio iš Eglės. Sako ar žinot kad yra dienos centras vilniuj. Tai va ten ir masažuojuos. Turiu kalną trigerinių taškų tai rekomendavo ir taures. Sako turi atpalaiduot. Tai ir tiem užsiregistravau. Šiaip po pirmų dviejų buvo nekas. Tirpo petys tirpo koja. Kažką išjudino. Šian jau geriau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 sausio 2024 - 20:22

Qqute, o kur konkrečiau ir už kiek? 

Atsakyti

Liniuka, GMC patiko? Rekomenduotum?

Eglė, lygtais, Lietuvos viešbučio pirmam aukšte.

Atsakyti

Ar kuri mezgėte iš medvilnės ir kašmyro mišinio?  Kokie atsiliepimai apie siūlą nešiojant?

Atsakyti

GMC patiko kaina. Dariausi pečių juostą, kuri realiai apima visą nugarą iki liemens, tai 10 masažų kainavo 215 eur, tikrai pigiau nei fancy salonuose. O šiaip tai labai nuo masazistės priklauso. Viena labai stengėsi, o kita nelabai :)​ 

Atsakyti

Labryt!

Ar kuri mezgėte iš medvilnės ir kašmyro mišinio?  Kokie atsiliepimai apie siūlą nešiojant?

 

Mezgiau seniai palaidinukę iš medvilnės su kašmyru (90/10), dėvėjosi be pastabų. Kašmyras apvaldo medvilnės nutįsimą ir išsiduobimą. Dar dėjau didesnio kašmyro procento medvilnės mikso siūlą į derinį su moheriu - irgi viskas gerai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 sausio 2024 - 08:43

Kaina tai 320. Bet lyginau tada su gmc tai tas ant to. Gal truputį pigiau net eglėj. O rudenį kai akcija buvo gmc kainavo 250 bet tai nespėjau.

O eglė yra Konstutucijos 20

Atsakyti

Eglė be kabučių - pagalvojau, kad kokia bendra Qqutės ir Liniukos pažįstama  :lol:​ .

Atsakyti

Nu kai rašo žliba moteriškė telefone be akinių tai kokios dar kabutės ten :D

Atsakyti

Aš jei ką irgi ilgokai pamąsčiau, kokia čia mūsų bendra pažįstama :D Paskui susivokiau apie ką čia.

Ryte belgiškų vaflių prikepiau. Tada truputį sniego pakasiau, reikėjo nuo pirmadienio stovinčią mašiną atsikast. Tada į maxę nuvažiavau. Ir jaučiuosi visas gyvybes išnaudojus :B Vis dar neišsveikstu iki galo. O nuo vakar vyras perėmė estafetę. 

Dar pareklamuosiu, kad Raudonasis kryžius renka baldus Viršuliškių nukentėjusiems. Tai jei kas turi nenaudojamų, mielai paims patys iš namų. Mes stalą su kėdėmis atidavėm.

Einu pamėgt. Yra vilčių baigti megztinį šį savatgalį.

Atsakyti