Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas.

Oho, kokių įdomių įpročių su miegu.

Pagalvojau, kad turbūt nieko tokio  kaip ir neturiu. Man atrodo, kad vaikų auginio metai ištreniravo taip - vaikai nerėkia - miegok, o visa kita nesvarbu. Na nebent būna koks didelis emocijų perteklius (tiek gerų, tiek blogų), tai tada neužmiegu. Atitrauktom užuolaidom miegoti irgi per vaikus įpratau, nes tada nereikdavo degti šviesos, kai reikdavo pamaitinti, ar dar ką padaryti.  Tikras košmaras būdavo jei tekdavo kaime nakvoti ne per patį vidurvasarį su kūdikiu. Nubundi, vaikas rėkia, o burnos nerandi, kur paduoti žįsti.  :) Birželio, liepos mėn. tik nebūna visiškai tamsu.

Dar, man atrodo. esu įpratusi neapsiversti neatsibudus, dėl to kad žindomi kūdikiai nuo pirmo atsikėlimo šalia miegodavo. Anksčiau, tai tikrai neapsiversdavau, dabar nebesu 100% tikra, bet matyt retai, jei ir būna.

Ir jei vyras turi ateiti miegoti po manęs, tai palieku lemputę prie lovos, kad paskui uždegęs šviesą neprižadintų. Netrukdo užmigti.

Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: 

As miegu visada gerai ir uzmiegu greitai :wub: bet siandien apie 3 atsikeliau su skausmais ir noru i tuoleta, ir prasidejo pas mane pusles uzdegimo vakarelis  :unsure: galvojau sienom lipt pradesiu. Ir vonioj karstoi gulejau, ir vandens belekiek prigeriau, galiausiai pasidariau dar karsto vandens pusle ir pavyko siek tiek numigt pries darba, bet jau atsikeliau kaip maisu trenkta  :cray: 

Rekomendavo kazkokiu tableciu, uzsisakiau per amazona radus vakare ateis, bandau dar be antibiotiku prasisukt... rudenio pradzioj esu sugerus 6 tableciu kursa antibiotiku, cia pas mus sunkiai labai juos israso, nebent reiks nusipirkt kazkur online triguba kaina, nes issizyst ju is GP tai kazkokia tragedija  :oh: reiks bandyt gal uosvienes pasyt kad pasiziuretu ar gali kazkur gauti man ju LT, kad turet tokiem extra atvejam  :cry2:​ 

Atsakyti

Labryt,

Gadget - jau šiemet sunešiojai? Ar mezgi iš to, kas tau patinka, ar kojinių siūlai taip susidėvi?

Pamiegojau nuo 23.30 iki 8...

Atsakyti

Oj, užjaučiu MsuM! Turiu draugę su į tokuas bėdas linkusiu organizmu, ji pasakojo apie vaistą (ne žolelės), kurį pavartojusi pačioje pradžioje, nugali neįsivažiavusį procesą. Paklausti pavadinimo?

Einu kaklo masažuoti - įsitraukiau į savimasažo iššūkį.

Atsakyti

Restar, 19 Sau 2024 - 09:42, parašė: Labryt, Gadget - jau šiemet sunešiojai? Ar mezgi iš to, kas tau patinka, ar kojinių siūlai taip susidėvi? Pamiegojau nuo 23.30 iki 8...

 

Niaaaa, kojinės iš 2020 mezgimo vienos, o kitos dar ankstesnės! Išdilo kulnai ir priekiai.

 

Aš šiandieną irgi burundukas ;) pabudau tik su saule!

Atsakyti

Oj, užjaučiu MsuM! Turiu draugę su į tokuas bėdas linkusiu organizmu, ji pasakojo apie vaistą (ne žolelės), kurį pavartojusi pačioje pradžioje, nugali neįsivažiavusį procesą. Paklausti pavadinimo?

Einu kaklo masažuoti - įsitraukiau į savimasažo iššūkį.

buciau labai dekinga  :4u: 

dabar tai situs rekomendavo https://www.gintarin...os-tabletes-n30

Atsakyti

Mezgu iš austriško pirkio, kojininiai siūlai su jaku. Dar turiu sruogą su kašmyru ir tiesiog labai gražių, įprastos kojininių siūlų sudėties.

Atsakyti

Labas rytas, 

MsuM, labai užjaučiu. Keletą kartų teko turėt šį gėrį  :unsure: Žiauriai nemalonu. Tik neužleisk, jei nepraeis, būtinai prašyk antibiotikų.

Man šitie su bakterijomis būdavo labai gerai:

https://www.gintarin...ims-20-kapsuliu

O negali kažko nusipirkt vietinėj vaistinėj, gal ko nors su spanguolėm? Nes iki vakaro laukt tai nekažką :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas rytas, 

 

MsuM, labai užjaučiu. Keletą kartų teko turėt šį gėrį  :unsure: Žiauriai nemalonu. Tik neužleisk, jei nepraeis, būtinai prašyk antibiotikų.

Man šitie su bakterijomis būdavo labai gerai:

https://www.gintarin...ims-20-kapsuliu

 

O negali kažko nusipirkt vietinėj vaistinėj, gal ko nors su spanguolėm? Nes iki vakaro laukt tai nekažką :rolleyes:​ 

Pas mus vaistines tik nuo 9 atsidaro, tai kai atsidarys leksiu nusipirkt, pas mus buna tokiu milteliu pirkt kur i vandeni istirpini ir geri, tai tikrai nuima skausma. Bet antibiotiku butinai reikes prasyt jei nepraeis ar vel prades kartotis, kad neuzleisti  :unsure:

Atsakyti

buciau labai dekinga  :4u:

dabar tai situs rekomendavo https://www.gintarin...os-tabletes-n30

Uravin. Veiklioji medžiaga nitrofuranltoin. 

Atsakyti

MsuM - brrr. Sirgus gal 2-3 kartus, tikrai labai nemalonu... Pirmą kartą tai stebuklingai man padėjo Uvamin retard. Pernai - jau nepamenu, ką gėriau, ką pasiūlė vaistinėj rimtesnio ir papildomai kažką su spanguolėm ir bakterijom, labai panašus į tą, kur Limit įdėjus...

Niuma - tau ir sirgaliukui  :4u: . Nesmagu, ale padeda tave pristabdyt biškį. Nors... kai ir vaikas serga, ir dirbt reikia, tai daug sunkiau, nei į darbą važiuot. Bent jau man tai būdavo. 

Pradėjau vakar naujas pirštines. Labai mane džiugina tas procesas  :wub: . Kojinių kažkaip negaliu megzti be minčių apie nešiotoją. T.y., kai nežinau, kam megzti, tai nemegzu. O va pirštines galiu megzti niekam, tiesiog. Aišku, nėra dideli tempai, dar tik trečias mezgu niekam. Gal pasiūlysiu Fb draugams, jeigu dukros nenusigriebs. Dabar mezgamas tai būtent mažei siūlysiu. Papildomas. Nes neaišku, kada ką pames, tai reikia turėt atsargų. Vienas mezgu, dar kelios minty :). Jau ir apie megztinį žakardinį pasvajoju. Bet viena yra tieioig žakardint, kita - pataikyt dydį ir viską, ką reikia gražiai išformuot su tuo žakardu. Tai kažin, ar ryšiuosi. Nebent tik kažkokius elementus pažakardint. Arba pagal aprašymą.

 

O dėl miegojimo ypatumų... Tai juos sąlygoja aplinka :). Aš užsitraukus galvą su kaldra ir užsikišus ausis išmokau užmigt gyvendama bendrabutyje. Nes nesvarbu, kad tu nori miego, bet nebūtinai šviesa bus užgesinta (kažkaip neturėjom jokių kitų lempų, tik tą palubėj) ar veiksmas aplinkui sustos. Kaimynystėje chebra baliavodavo ir per naktį (pvz prieš savo bakalaurinio gynimą beveik nemiegojau tai dėl jų),  teko rast būdų atsiribot nuo visko.

Vaikų žindymas problemų nekėlė, tik dvynių, kai netilpom jau visi 4 140 pločio lovoj, tai teko kėlinėtis kaip lunatikei kas valandą. Nes valgydavo kas 2, tik skirtingu laiku :). O su vienukais tai paprasta, nebūtina jokia šviesa, viskas intuityviai ten vykdavo, kartais net nepabundant.

Dabar įpratus užsikišinėt ausis, nes buvo periodas, kai vos ne pirma arba antra eidavau miegoti, o chebrai įdomiausios diskusijos apie vidurnaktį kyla. Ar parėkavimai, durų patrankymai. Dar dičkis garsiai klaviatūrą barškindavo iki paryčių, su draugais naktį šnekėdavo... tai uždarytos durys - ne kliūtis jautriam žmogui. O dabar - dažniausiai įpratimas. Įmigus pirštas pats išsiima iš ausies, o su ausų kimštukais bijau miegot, kad nepabusiu, kai reikės. Iš tos baimės išvis sunku užmigt. dėl to miegas ir sutrinka, kai žinau, kad ryte būtinai reikia anksti atsikelti, nes renginys arba vaikus kažkur svarbiai išsiųsti. Nepasitikiu vyro žadintuvu ir jo gebėjimu atsibust. dažniausiai būna viskas gerai, bet yra buvę ir išimčių. Tai tokią naktį atsimenu tik išimtis :B .

Dar vyras kartais paknarkia, jeigu negarsiai, tai netrankau jo alkūnėm, pati išsisprendžiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 19 sausio 2024 - 12:43

... Vienukai  :wub:​ 

Atsakyti