Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Vanduo kaip vanduo, bet pastebėjau, neduok dieve, vakare išgeriu bet kokios arbatos... O ausų užsidengimas - mūsų bendrumas, pasirodo  :bigsmile: . Aš į partnerį irgi kišu kojas, bet va, jeigu jis dar neatėjęs,  kambarys vėsus, o aš dar prieš tai sėdėjus su mezginiu, tai be šansų vienai sušilt. Tas, aišku, būna labai retai, pastaruoju metu būtent aš naktinėju nesveikai...

Atsakyti

Šaltom kojom negaliu užmigt. Sušildo tik vonia. O į ją aš galiu ir 1 ar 2 nakties nueit, jei būnu ant ribos ir jaučiu, kad galiu neįmigt.

Emilis paskambino, kad akis ir galvą skauda. Grįžau namo, radau mano lovoj miegantį (pasiūliau pailsėt ten). Bus matyt ar ryt namie liks, ar tik pavargęs po baseino. 

Atsakyti

aš vakare atsigeriu..naktį į wc pora kart tenka, tai dabar stengiuosi vėlai vakare skysčius jau ribot

užtat vaikis kol užmiega tai takelį į wc ir virtuvę pramina :D kartais jau pradedu snaust girdžiu bam su visom durim jau eina  :mad2:​ 

Atsakyti

APie uždengtos ausies variantą tai pirmąkart išgirdau  :bigsmile: Net įdomu, kaip tai padeda? Garsus slopina, ar šiaip jaukiau?

 

Naktį į tualetą neatsimenu, ar kada kėliausi, nesvarbu kiek prieš naktį išgeriu. Gal per mažai skysčių vartoju  :hmm: Ir šeimos nariai mano taip pat.

Bet turim dabar svečią, tai kartais gridžiu, kaip duris varsto jau paryčiais. Mano skysčiai gal į riebalus susigeria kažkaip  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 18 sausio 2024 - 17:36

Jei nesikeliu naktį tai iš ryto būnu čiukčia :) amžius savo daro

Atsakyti

Vaikis beje kai jau užmiega po visų vaikštynių vakarinių tai naktim irgi nesikelia

Atsakyti

Limit muhaha  kokie pas tavia riebalajjj? Nebent galvoje.

Atsakyti

Vandens geriu ir prieš miegą. Dažniausiai neprabudinėju, nebent Ripsas sugalvoja prižadint. 

Emiliui po miego buvo 38. Panašu, kad abu rytoj tupėsim namie. 

Atsakyti

Aš jau šiandien pagaliau geriau jaučiuosi. Tempos nebeturiu, balso dar irgi, sloga dar didelė, bet jau bendra savijauta kita. Nebuvo laiko net pasirgt, baisiai intensyviai dirbau. Bet kartu ir savo nauja komanda džiaugiuosi, susitvarkė pirmą kartą be manęs.

Naktį beveik niekada nesikeliu, nebent puodą arbatos išgerčiau, bet negeriu. Teliko miegamajam neleidžiu. Gerai, kad norint pasistatyti reikėtų pastangų įdėt, laidus atsivesti, tai ir per daug nesiginčija. Bet užtat eina vėliau už mane miegot ir tada dar skaito, o tai reiškia, kad turėjau priprasti užmigt prie šviesos. Dabar jau nebenervina. Aš irgi skaitau. Kokius 5 psl max😀

Atsakyti

Ai, teliko nebeturim miegamajam irgi. Nelabai ten yr ką žiūrėt.

Bet vakar sugebėjau prisnūst ir svetainėj. Net 22.30 :D 

Uždengta ausis matyt duoda saugumo jausmą ir atsipalaiduoji. Ir įtariu, kad iš vaikystės čia toks įprotis. 

Tūliko net jei labai reik, dažniausia kenčiu iki paskutinio :oh:  nu nes tyngiu eit/šalta/išsibudinsiu ir pan. Bet dažniausiai nereik, labai jau retai. Matyt irgi į riebalus nueina :lol:​ 

Atsakyti

Naktis karšta. 38,5. Reikės gripo testą nupirkt, nes įtariu. Vėl iš namų dirbsiu. Šitą savaitę leidžiu sau neskubėt, nes jaučiu, kad reikia stabilizuotis kažkaip.

Tvido kūną numezgiau. Ne taip gavos, kokia pirminė idėja buvo, bet neblogai. Rankovėse tiuningą nusižiūrėjus. Tikiuosi, idėja gausis. 

Atsakyti

Sveikos!

Užuojauta karštai miegojusioms. 

Vakar numezgiau ilgą ir tankią kojinę (ne iki kelių, bet taikiau, kad būtų beveik pusės blauzdos ilgio), 40 g. Sunešiojau iki skylių dvi poras kojinių šiemet, kaip tik reikia atsinaujinti. Yra žiemos tiek, kad pasivaikščiojimams prireikia vilnonių kojinių 😍

Atsakyti