Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Snigo daug Kaune irgi, matosi.

Mane rytas pasitiko šviežiu sniegu. Gražuuuu.

Atsakyti

Niuma - labai suprantu, gerai, kad man teko pajudint anksčiau.

 

Restar, pasileisk kokią malonią meditaciją jau lovytėje. Aš su geriausiom intencijom girdžiu pirmas dvi minutes.

 

Labas ;)

 

Nelabai mėgstu girdėt, kai man sako daryt tą ir tą, ko aš žinau, kad tikrai nedarysiu :). Bent ne šitam gyvenimo etape. Nenoriu nei jokio telefono miegamajam, nei jokių meditacijų lovoj. Užmigsiu - įkris į plyšį už lovos, guliu prie sienos. Jeigu anksčiau baigčiau ekranų laiką, tai viskas vėl būtų OK. Na, ir kai pirma einu miegot, reikėtų šiltą butelį prisipilt. Mano klasikinis užmigimo ritualas - įsliuogus į lovą, atsigulu ant kairio šono, įkišu ranką vyrui į delną, paguliu kažkiek neilgai, o tada jau verčiuosi ant dešinio šono, susisuku į kamuolį, užsikemšu kairę ausį smilium ir ... viskas, užmigau. Be piršto ausy sunku migdytis net kai jau tylu...

Pamenu, kai su kolege Briuselyje sykį vienam kambary teko miegot. Sako - įsijungiam televizorių ir einam miegot. Tai tik išpūčiau akis :blink: , ištiko kognityvinis disonansas. Pas kiekvieną savi įpročiai :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 sausio 2024 - 11:26

Laba, 

Va, Restar paskaičiau užmigimo įspūdžius, tai tikrai skirtingi. Aš jei pradedu scrolint prieš miegą, tai tuoj sapnai ištinka :D Man kaip tik padeda.

O mieliausias tai užmigimas veikiant televizoriui ant sofutės :wub: 

Man kai labai tylu ir tamsu, kažkaip netinka. Turiu šviesos matyt pro langą, tai užuolaidų pirmam aukšte visai neturim, o miegamajame užtrauktos būna tik dienos metu per karščius, kad neprišildytų :D 

Va, kai nuvažiuojam į kaimą, tai būna ir tylu, ir tamsu nors pirštu į akį durk. Tokioj erdėj labai nesmagu naktį prabust man :D

Atsakyti

Limit, gi tylos ir tamsos tavojoj M.plento pusėje tai netrūksta!!!

Restar, o, irgi kitakampis požiūris į meditaciją! Man tas balsas - gidas ar kelrodis, visai netraktuoju kaip liepimo ;)

Atsakyti

Triukšmo turim, o ir gatvės lempos pro langą šviečia. 

O labiausia rytais tai didelis tiesiai priešais mus esančių kaimynų langas. Jie anksti keliasi. o aš atsibundu ir jau šviesu mūsų kambary :D

Atsakyti

Dryža žiema

 

Priedas  received_1713404615849174.jpeg   122,13KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Žiū Šimašius koks apmegztas. Bene Gilma mezga :D Priedas  Screenshot_20240118_123442.jpg   942,1KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 18 sausio 2024 - 13:14

Kitas ex-meras fajniau paveikė - smuikininkė laukiasi!

Atsakyti

Šitas ex į europarlamentą susiruošė. Su ano ex veiksmu taip paprastai neatsakysi atgal :)​ 

Atsakyti

Pas mane atskirtos laisvalaikio ir miego zonos.  Aš galiu ir prie teliko, ir prie telefono, ir prie knygos ar mezginio  ant sofos prisnūst, bet kol išsikrapštau miegot iš tikrųjų, viską išsivalau, tai pakeliui iki miegamojo lovos kartais galiu miegą ir pamest :). O miegamajame pas mane šventa - jokių pašalinių dirgiklių, jokio telefono, jeigu einu miegot, tai miegot. Užuolaidų ilgą laiką niekur neturėjom, bet dabar pripratę naktinę užsitraukt.

Atsakyti

Aš galiu visaip miegot bet tamsoj miegu geriau. Tai užsitraukiu roletus tokius kur šviesą blokuoja. Vaikis lengvą naktinę užuolaidą tik, jam taip jaukiau.

O va jei scrolinu prieš miegą tai akis skauda. Ryte užtraiškanojus atsikeliu. Tai daba knygą paskaitau tik

Atsakyti

Miego įpročiai?

Turiu laisvą ausį užsidengt :D  ir kojos turi sušilt, bet šildyklių nepraktikuoju, geriausiu atveju sugulovo kojas :D 

Kai nutirpinėjo kojos, tai dar turėjau pozą pasirinkt, kad neužspaustų. Tam dažnai naudojau didelę pagalvę tarp kojų.

Paskutiniu metu pascrolinu. Žinau, blogai, bet kol kas nepasirengusi kažko keisti. O kai sau atleidi už nuodėmes, tai ir miegasi ramiau :D  užtinus atsikeliu, tik kai maistelio netinkamo prieš miegą pavartoju :rolleyes:  skysčiai kaip nekeista, neturi įtakos, nes kaip tik turiu įprotį atsigert vandens prieš miegą. Kaip ir ryte, pirmas veiksmas- vanduo, antras -kava.

Atsakyti