Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu  :blink: nepasakyčiau kad labai džiaugiuosi  :sad:  ir netikiu, kad būtum tiek nudidinus, kad man jis būtų laisvas, nes  tas modelis neturi būt prigludęs  :hmm:

Nu mes kaip nykštukas su namuku  :oh: aš irgi ryt namuose klaviatūrą barškinsiu  :ax:

Aš kažkodėl visai neliūdžiu.  :unsure:  norėjau numegzti gražų megztinį - norą patenkinau, norėjau malonaus proceso - jį gavau...  :wub: o megztinių man visai netrūksta.  :D 

Rytoj įdomumo dėlei pamatuosiu visus cm - ar man čia jis gavosi didesnis, nei aprašyme, ar toks ir turėjo būti.  :unsure: gal man tiesiog netinka oversiziniai modeliai...  :hmm: 


šiandien baigiau dar vieną oversizinį lino-mocheros užmestuką. Ir vėl nepataikiau - tiksliau įsitikinau, kad tokie modeliai ne man...  :B bet žinau, kad šituo tikrai dźiaugsis mano Rūta.  :wub: 

Atsakyti

Kai maniškiai kerta picas-kugelius ir pan vakarienei, aš ne tai kad labai rimtai sau kažką gaminu atskirai, tiesiog paimu grūdėtos varškės arba išsiverdu 2 kiaušinius, arba papjaustau pomidorą-agurką su šaukštu graikiško jogurto. Gamybos ne kažką, o gaunasi tokia vakarienė, kaip reikia  :ax:​ 

Esu aš bandžiusi  visaip ir visko. Bet tai tik trumpalaikiai dalykai :) "neveža" smegenai dar kažką mąstytis sau, kai vos kanopas pavelku. Tuo labiau, kai dieną jokio rimto maisto nemačiusi ir neragavusi. Nesvarbu, kad namie "sėdžiu".

Dar vienas įdomus dalykas :D  paskutiniu metu, kur tik pažvelgsi - graikiškas jogurtas ir ilgiausios odės jam. Išragavau visus mano miesto parduotuvėse parduodamus tuos jogurtus. Nu.... man neskanu... žeurei :B nei saldus, nei su daržovėm. Jokiam pavidale.

Ta kitokia mityba, tai tarsi laikas sau. Turi gerbti save, kad nekimšt kas papuola.

Kaip makiažas. Arba jį daraisi kas ryt su kokybiškom priemonėm, arba vaikštai kaip pelkių vanda :D

Du kart gyvenime gražiai maitinausi. Vieną kart buvau ligos priversta, kitą kart - vaizdo veidridy. Bet tada dirbau žmonišką darbą su žmoniškom darbo valandom. Ir gyvenau viena  :B  Buvo laiko sau, ir buvo negaila tą laiką skirti sau.

Atsakyti

Dar vienas įdomus dalykas :D  paskutiniu metu, kur tik pažvelgsi - graikiškas jogurtas ir ilgiausios odės jam. Išragavau visus mano miesto parduotuvėse parduodamus tuos jogurtus. Nu.... man neskanu... žeurei :B nei saldus, nei su daržovėm. Jokiam pavidale.

Ta kitokia mityba, tai tarsi laikas sau. Turi gerbti save, kad nekimšt kas papuola.

Na tai tas graikiškas jogurtas nėra privalomas, nepatinka, nebūtina jį valgyt  :irnesakyk: Man tai mažai kuom jis skiriasi nuo grietinės (gal kad grietinę perkam 10 % "Jogurtinę"). Yra tokių sveikų produktų, prie kurių aš nepripratau, pvz bolivinės balandos, laukiniai ryžiai, gražgarstės... Tai galima sėkmingai lieknėt ir be jų  :) 

O taip, reikia pradėt nuo meilės sau  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Nu ką, tema tikrai gera, tai tęsias :D

Aš irgi iš tų, kuriai grikiai smirda, tai manęs neapgausit :D bet šiaip galiu valgyt ir kartais valgau... Į kotletus nieko nemaišau, o mano mama mėgsta vis kai ko pritarmalint, atskiriu iškart, sunku apgaut :D

Šiaip aš  nesu mėgėja jogurtų apskritai, kokie jie bebūtų, bet reklamos auka pabuvus išbandžiau visus tuos naujus trijų bernų jogurtus ir tikrai valgomi, ypač su priedais, :wub: vienas tai ne, tikrai kaip grietinė, bet pvz su medum naminiu šviežiu ir vakar suraičiau indelį  :rolleyes: Dar žadu pasidaryt su žolelėm.

Atsakyti

labas rytas :D

19030202_1709368196029646_40924705193614

Atsakyti

As susipjaustau kubeliais obuoli, beriu sauja riesutu, paskaninu cinamonu ir medumi bei uzpilu jogurtu. Tiesa, ne graikisku, bet turkisku. Jis ne toks rugstus, kaip graikiskas ir kiek tirstesnis bei riebesnis.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Olaiva, kokių čia šlyktybių radai... :oh: Mano gal labai laki vaizduotė - bet žiūrint į tas nuotraukas, įsivaizduoju tokį šiek tiek snarglėtą siūlą... :rolleyes: brrrrr....

Nite, pamatavau megztinio centimetrus - gavosi pagal aprašymą sekančio dydžio  nei tas, į kurį aš sau taikiau... Žodžiu, ties krūtine ir klubais apimtis yra 142 cm :oh:

Dar gi vakar užtikau netikėtą dovaną - knisau Katukui pažadėtus siūlus, radau juos sudėtus tame pačiame siuntėjo voke, o ant dugno dovaninius virbalus :D Gal ir ne kažkokie mandri, bet mano mėgiamo 2 numerio, lenktais gailais ir valas - trosiukas. :)

Atsakyti

Sveikos, tema tęsiasi :essen: . Man įdomu. Terezza, o toks patiekalas, tai čia tavo kas - pusryčiai ar vakarienė.

Man skanūs ir grikiai, ir graikiškas jogurtas.

Vakar nuo tos užtepėlės, vslgytos 16.30 ir lęšių sriubos (2 samčiai) kažkur 18 val - buvau soti, nors ėjau miegot prieš vidurnaktį. Šeima dar kapojo makaronus su mėsos padažu.

Lace - patinka man tavo mąstymas, nors mano ir visai kitoks :). Aš mėgstu tik nešiojamus daigtus nusimegzt...

Atsakyti

Esu aš bandžiusi  visaip ir visko. Bet tai tik trumpalaikiai dalykai :) "neveža" smegenai dar kažką mąstytis sau, kai vos kanopas pavelku. Tuo labiau, kai dieną jokio rimto maisto nemačiusi ir neragavusi. Nesvarbu, kad namie "sėdžiu".

Dar vienas įdomus dalykas :D  paskutiniu metu, kur tik pažvelgsi - graikiškas jogurtas ir ilgiausios odės jam. Išragavau visus mano miesto parduotuvėse parduodamus tuos jogurtus. Nu.... man neskanu... žeurei :B nei saldus, nei su daržovėm. Jokiam pavidale.

Labas rytas, na va kokia priešingybė.

Aš iki šiol su jogurtais išvis nedraugavau. Ir graikiško nebuvau ragavusi. Kai pradėjom gaminti patys (balandžio pabaigoj) nebuvo nei dienos, kad nesuvalgyčiau porciją ar dvi. 

Ypač patiko su medum. Tik aš nesimakaluoju.

Natūralų, būna, pati pagardinu šaldytom uogom ar sėklom.

Salotas maišau. Prie keptų daržovių kaip padažiuką su prieskoniais.

Ir ne dėl to, kad tai mūsų produktas, o todėl, kad man labai SKANU ir gerai jaučiuosi nuo jo. Priklausomybė. Ir vis galvoju - kada atsibos :D

Aplamai per visą savo darbo praktiką ir mūsų pačių gaminamų produktų turiu tik du TOP'us - grūdėtą ir graikišką :)

Atsakyti

Restar, kada uzsimanau, tada ir valgau. Neskirstau patiekalu i pusrytinius ar vakarieniskus.

Atsakyti

labas rytas, kazkaip nelabai aktuali man ta ilgai besitesianti tema, nors receptus saugau, visai idomu paivairint raciona

Atsakyti

Grūdėtą varškę prisimenu su nostalgija....

labas rytas,

Lace, o galėjai su visu voku man ir perduot :D

ale bet man kažkaip tema išsisėmė... net nežinau, ką papasakot. ką vakar valgiau? rūgštynių sriubą su ryžiais ir be kiaušinio bei guliašą. dar biškį link vakarop pasidariau gvakamolės, nes avokadai grasinosi išeiti šiukšlinėn. kapojau su tortilijų čipsais. šiai dienai pagamijau tą troškinį su moliūgais, nu diena tai turėjo būt lietinga, bet kol kas tai nė lašo. ai, man vis šalta, tai pasišildysiu :D

apei grikius - nu turi jie to kvapo, bet esu pastebėjusi tokį dalyką, kad skirtingų pakuotojų skirtingas kvapo stiprumas. matyt vieni mažiau kepinti, kiti daugiau. tik man kvapas netrukdo, grikiai skanu. ir šeimyna valgo noriai. gaminu ir su priedais ir kaip priedą.

mezgimas: pamezgiau dar vieną mėginuką. nežinau, ar patinka. spėju, kad sulauksiu Lace lauknešėlio ir gaminsiuos dryžių :super:  svarbu bus su Nite susitart nešiojimo grafiką :D  nors kol aš numegsiu , ji gali ir sunešiot

Atsakyti