Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nupirksiu akrilinį visgi  :B . Nesu tokia pasiaukojanti mama, kad kankinčiausi, o tada vis tiek nenešiotų  :B . Nupirktą tai grąžint galima, jeigu neįtiks. Numegsiu geriau ką nors kito, praktiškesnio ir kur man lengviau dydį pataikyt.

Atsakyti

Laba šviesų, bet šaltą rytą

82 poros kojinių. Tai čia 164 kojinės.KOSMOSAS

nemezgiau. Nuaudžiau 5 juostas. Dvi dovanojau, kitas sukarpiau raktų pakabukams. Bet taip ir neužbaigiau. Išmokau austi pintines juostas, prisiminiau rinktines. Reikia dar įgūdžių nemažai. Tiek ataskaitų apie siūlus

Atsakyti

Galima dar kitaip paskaičiuoti.

82 poros po maždaug 100 g, sumegzta daugiau kaip 8 kg siūlų :D 

Labas, šalta. Išsitraikiau savo geltoną megztą suknią. Bent taip bandau saulės trūkumą kompensuot :D 

Atsakyti

Labas rytas!  :4u: Musu mastais UK ir gi labai salta, vejelis dirba jau nuo pat ryto ofise  :D  Pas mane buvo toks juodas debesis atejas virs mezginiu paskutines keleta dienu  :rolleyes: Minejau, kad megzt susiruosus esu suknele. Tai drops air visiskai netiko ir nedavo to vaizdo kurio tikejausi, is tikruju turejau numatyt tai, bet kazkaip nesusisviete man, kad jis nelaikys ribo visai  :rolleyes: tai suknelei uzsisakiau merino ir moheros patustinau pinigine biski  :unsure: O drops Air gi prisipirkus buvau tiek kad rami iki metu galo galiu but, tai dabar teko suktis is padeties ir galvot mezgini tiem air.... Radau va sita 

 

https://www.garnstud...id=10335&cid=19

 

Tai su dydziu tada apsisoviau ir teko ardyt  :D vakar pradejau vel is naujo, jau si karta tikiuosi bus gerai  :rolleyes: 

 

Merina ir mohera pirkau Katia  :rolleyes:  :rolleyes:  :D

 

Dar gi pradejau megzti temperaturu pleda, kad maza nepasirodytu veiklos siais metais  :ax:


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 17 sausio 2024 - 09:19

Nors man tokie netinka, kaip MsuM pasirinkimas, bet patinka :D   manau, bus gražu.

Aš keliskart jau buvau beužsisaknti siūlų, šiais metais... nu bet vis pavykdavo grįžt į realybę. Kiek aš jų turiu ir kiek sumezgu...

Atsakyti

MsuM kas tas yra temperatūrų pledas?

Megztuko pasirinkimas labai vykęs. 

Apie savo mezgiminius žygius nutylėsiu, neverta aušinti burnos.

Atsakyti

Galima dar kitaip paskaičiuoti.

82 poros po maždaug 100 g, sumegzta daugiau kaip 8 kg siūlų :D

Labas, šalta. Išsitraikiau savo geltoną megztą suknią. Bent taip bandau saulės trūkumą kompensuot :D

4-5 kg. Pora kojinių telpa į 50 g.

Labas rytas!

Mano Šo sako, kad jam vat šį rytą laukelio VISAI VISAI nereikia.

Atsakyti

MsuM kas tas yra temperatūrų pledas?


Manau kažkas panašaus. https://mezgimozona....5/08/or-suknel/

Atsakyti

MsuM kas tas yra temperatūrų pledas?

Megztuko pasirinkimas labai vykęs. 

Apie savo mezgiminius žygius nutylėsiu, neverta aušinti burnos.

neri po kvadratuka ar koki kita sugalvota motyva kekviena diena. Siulu spalvas susiskirstai pagal temperaturas. As gelytes tokias neriu - viduriukas pagal zemiausia dienos temperatura, lapeliai pagal auksciausia ir tada tokia kremine dedu i isore ir suneriu su ja viska kartu  :4u: angliskai vadinasi temperature blanket - pintereste pilna ideju. Kai turesiu biski daugiau atnesiu pasirodyt  :) 

Nors man tokie netinka, kaip MsuM pasirinkimas, bet patinka :D   manau, bus gražu.

Aš keliskart jau buvau beužsisaknti siūlų, šiais metais... nu bet vis pavykdavo grįžt į realybę. Kiek aš jų turiu ir kiek sumezgu...

man toks mergaitiskas pasirode  :wub: tik va ta kvarbatka svarbu, kad graziai nusimezgus nesisuktu  :rolleyes: bet cia jau pagyvensim pamatysim kaip realybei bus  :D​ 

Atsakyti

Kerpena, 17 Sau 2024 - 08:05, parašė: Manau kažkas panašaus. [url="https://mezgimozona.lt/2012/05/08/or-suknel/"]https://mezgimozona.lt/2012/05/08/or-suknel/[/url]

 

aha daug kas neria arba mezga eilutes. Pas mane va toks varijantas bus 


Pridėta:

Atsakyti

Eina sau, kaip įdomiai, niekaip, niekaip nebūčiau pati to pavadinimo su atlikimu surišusi. 

Atsakyti

Labas rytas,

Šįryt mašinoj viskas suveikė, visos durys atsidarė, išskyrus, kad raktelis nejudėjo spynelėj užvedimo :D Biškį buvo stresiuko :D  :lol: 

qqtės ataskaita  :blink:  :blink:  :bigsmile: 

Mano tai praeitų metų darbas vienas vienintelis - vaiko kepurė iki šiol nenufotkinta. Bet labai džiaugiuos, kad numezgiau, nes labai praverčia šią žiemą :D Kaip tik pataikiau :D Laiko mano studentas egzaminus dabar. Ir jau žinau pora draugių vaikų, kurie meta studijas po pusmečio. Vienas eis į savanorius, kitas nežinau.

MsM labai fainas tas pledukas :wub: ir idėja graži.

Manrods, kažkuri tokią idėją jau buvo įgyvendinusi, ar tik ne Vincis  :hmm:  Lyg irgi kažką pagal orus bet juostelėmis mezgė. Miglota atmintis sufleruoja man  :D 

Atsakyti