Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Vat labai keista. Bet gal negali būti žmogus visur tobulas :). Tu visur tiek dalyvauji, viską perfect stengiesi daryti, kad iki ten jau rankos neprieina. Aš kai įpratau, tai patogu. Kartais - visiškai išgelbėja, nes neatsimenu, nei kiek akių, nei kokiais virbalais esu mezgus tokį patį dalyką. Pasikelt savivertę gerai. dar kartais ir kokią širdutę numeta :D. Va, jeigu sugebėčiau dar siūlus tvarkingai susivest, kaip qqutė daro - būtų išvis levelis. Bet nežinau, ar tiek priaugsiu. nebent, kai išaugsiu iš senų siūlų. Naujus perkamus nebūtų taip sunku susivedinėt. Bet naujus kažkaip gana greit sumezgu.

Va, mano 2023, ką esu įkėlusi. Kai ką nespėju įkelt, jau būna nešiojama :).

Priedas  418036727_389541386892367_7772736790741922461_n.png   534,9KB   1 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Sveikos

ataskaita?

7 megstukai (4 iš jų sau)

1 suknelė (sau, kišenėta)

1 kepurė (sau)

82 poros kojinių..nu čia jau į visas puses sau nesau dovanu pardavimui ir t.t

Atsakyti

  Na kai kurių kiekiai įspūdingai skamba - ypač Restar 7 megztiniai :blink:

Aš pažiūrėjau Raverly ir savo telefono nuotraukas, tai toks kuklus rezultatas: 1 megztinis, o toliau tik smulkmė - pora kepurių, 6 poros kojinių, vienos pėdutės ir vienos nedidelės riešinės. Ai dar toks kvailos blauzdinės, kurių net nesinori priskaičiuoti.

Atsakyti

nusipirkau ir gavau dovanų apie 12 kg siūlų, sumezgiau apie 9 kg :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 16 sausio 2024 - 15:19

Vat labai keista. Bet gal negali būti žmogus visur tobulas :). Tu visur tiek dalyvauji, viską perfect stengiesi daryti, kad iki ten jau rankos neprieina. Aš kai įpratau, tai patogu. Kartais - visiškai išgelbėja, nes neatsimenu, nei kiek akių, nei kokiais virbalais esu mezgus tokį patį dalyką. Pasikelt savivertę gerai. dar kartais ir kokią širdutę numeta :D. Va, jeigu sugebėčiau dar siūlus tvarkingai susivest, kaip qqutė daro - būtų išvis levelis. Bet nežinau, ar tiek priaugsiu. nebent, kai išaugsiu iš senų siūlų. Naujus perkamus nebūtų taip sunku susivedinėt. Bet naujus kažkaip gana greit sumezgu.

Va, mano 2023, ką esu įkėlusi. Kai ką nespėju įkelt, jau būna nešiojama :).

attachicon.gif418036727_389541386892367_7772736790741922461_n.png

:4u:  :4u:  As del uzrasu tai vedziau labai tvarkingai Laine knitters notes uzrasine. Ten jau ir rankos sunkiai prieina, reik turbut koreguot kazkaip tuos uzrasus ir det pvz siula ir etikete is kokiu mezgiau ir bazinius tokius uzrasus darytis, as gi ten dar kokia idomesne istorija budavo uzrasydavau ar isimintinesni ivyki kuris nutiko mezgant projekteli. Bet kai atsilikau kelis net tai dabar jau nelabai kyla rankos ten eit daugiau kazka uzrasinet  :D  :D  Budavo ir nuotrauka iklijuodavau kekvienam, savas Ravelry toks buvo  :D​ 

Atsakyti

Atėjo qqte ir visus rekordus sumušė su savo mezginių kiekiu. :D

Atsakyti

Na, tokį savą tai man būtų tingu rašyt, klijuotis. Etiketes išmėtau, nesugebu būt tvakinga :). Online patogiau. Kartais norisi ką nors parašyti, kartais ne. na, bet virbalų storį, siūlus užsirašau dažniausiai. Dydį, kurį mezgiau. Prieinama iš bet kur, kai prireikia ko pasižiūrėt. Na, aš ir šiaip mėgstu Ravelry ganytis, įkvėpimą žadint. Apžiūrėti kitų realizacijas to megztuko, kurį noriu megzti, pastabas paskaitau, jeigu kyla neaiškumų.

 

Mano 7 megztukai tai jo, kaip man tikrai daug, kažkaip metų pradžioj daugiausia buvo (dėl to ir mėgstu žiemą - daugiausia laiko mezgimui), bet kad Qqutė tiek spėjo numegzti tarp milijono kojinių.... Na, bet viskas pasidaro darymo būdu. Matyt, ji mažiau internete be tikslo skrolino :).

Kerpena pirminė, kad kai kas blauzdinių laukia... Tikrai žinau, kad tų, kurias numezgusi esu dičkei, tai net nenufotkinus. Bet tai jau užpernai vyko :).

 

Mano dukra jau kuris laikas nori ir vis nepraeina kažkokio tokio megztuko. Balto.

Priedas  411494906_1088614458931525_5423298002930647913_n.jpg   100,81KB   0 Parsiųsta kartų

 

Nepradedu, nes realiai man atrodo nesąmonė megzukas ir pliki pečiai. Tada atrodo, kad jis kris išvis nuo tų pečių. Tai čia parodė variantą su šniūru. Gal anas kiek ir laiko. Realiai, nežinau nuo ko pradėt.  (matyt, vis tiek teks megzt, nes gi - meilė...) Ar pasiimt kokį reglaną ir nuo žemiau pradėt, o paskui tą apykaklę į viršų pagal poreikį numegzt? Ar nuo apykaklės, daryti ją tampresnę, kad norint galima ir žemiau pasitempt ir aukščiau laikyt. galvoju, kaip padaryt, kad būtų patogų, nesmuktų ir pan, kai nereikia. pasidalinkit mintim, gal kur kokį aprašymą panašų matėt arba, kokio aprašymo pagrindu, jūsų nuomone, tiktų megzti tokį megztuką?. Esu radusi kažką itin seno Ravelry, bet nelabai noriu pirkti būtent to, kažkaipp neįkvepia. 

 

Atsakyti

Gal siūlas su elastanu būt neblogai tokiam dalykui? Jei ne vidam, tai bent viršutinei daliai? Arba bent spyruokliuojantis merinas :D 

Receptų pas kokias rusaites paieškot būt gerai, jos mėgėjos tokių glamūrinių reikalų :rolleyes:​ 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_2024-01-16-17-30-46-39_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg   92,84KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

;)

Atsakyti

Restar, jo visus metus nemezgiau ir visai nesinorėjo. Metų gale visgi pradėjau moherinį megztuką, bet jis jau į šių metų statistiką kris. Bet kažkaip be kablio mezgasi.

Tas be pečių megztukas kažin ar net teoriškai gali būti patogus. Gal tegul Vintede paieško?

Man kažkaip žodis "rusaitės" nebeskamba :B​ 

Atsakyti

Aš rusaičių ir šiaip neseku, vienintelė teta buvo, kurią atlikinau. Dar instagrame kažkas prašmėžuoja, bet sąmoningai, tai ne. Porąsyk jau ruošiausi pirkt - ir HM'e mačiau, ir Reservede. gal dydžio nebebuvo ar šiaip nervai sukilo, kad gryną akrilą pirkt (radau - M dydis tik rožinis likęs...) Na, ir tie balti siūlai yra, deja, ne spyruokliuojantys niekaip :). Tai ir majačinuosi. Realiai, tai numegzčiau, jeigu tikėčiau, kad pavyks ir pataikyt, ir įtikt. Bet jeigu ne, tai gaila laiko.

Atsakyti

Restar, Ristina panašius mašina mezga. Gal pas ją dėl konstrukcijos pasikonsultuok.

Pati turbūt megzčiau nuo kaklo viršaus, tada kaip sakai, nedidelis reglanas ir kūnas. 

Atsakyti