Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

2023 m. mezginių sezonas baigtas! Viskas, ką pradėjau 2023, numegzta. Konkrečiai - džiūna pirštuotos pyniuos pirštinaitės iš Šveicarijoj pirkto siūlo. Balerinos spalvos, numegztos puikiai balerinai!

Atsakyti

Kokia spalva būdinga balerinai? :D 

Labas

Nedarėm pernai metų mezgimo apžvalgos :D  mano tai žiauriai skurdi. 

Kremuko jau ieškai, kur finansiškai naudingiau.

Kam teko šiandien pūgas įveikti? Toks biškį ekstremalus vairavimas buvo. Ir matyt bus vakare :B  vis dar noriu, kad žiema baigtųsi.

Atsakyti

Pudrinė vooos rausva.

Dalinkitės radiniais ;)

Pūga ir taxi, ir mano Šunį paveikė ;)

Atsakyti

Bet tai koks grožis už lango :wub: Apsnigtos pušys :wub: 

Mezginių ataskaitą man lengviausia daryti - nenumezgiau nei vieno mezginio :B​ 

Atsakyti

Oho, Liniuka - visus metus išbuvai nemegzus? Neatrodė, kad taip greit tie metai praėjo. Tada kiek paveikslų nutapei?

Aš tai ganėtinai neblogai megztelėjau savo tempais, daugiausia - pirštinių :).  Bet ir megztinių keletas, visais patenkinta. Įspūdingiausios tai, matyt, būtų kojininkių kolekcijos :).

Vakar vakare pasivažinėjau. Pora kartų vos neužklimpau besiparkuodama. Ir siauruose kiemuose teko išsisukinėt, atgal grįžinėt, kai mašina iš kiemo važiuoja. Užkišau kažkur į kamputį mašiną prie galinės laiptinės, reikės arba pačiai eit nusikast ir parsivaryt, kol įmanoma iš ten išlįst, arba vyrą paragint grynu oru pakvėpuot :).

Saulutė nušvito  :wub: .

Atsakyti

Sveikos  :4u:  as prasiejus per telefono nuotraukas pasidariau suvestine ka mezgiau per 2023  :D

2 Vyriski megztiniai

Kepuryte leliukui su batukais/kojinytem

Mergaitiska suknyte

Lapciu megztukas sau

Zaisliukas avyte numegzta ir suknele/liemene/rankinuku apredyta 

Ale toks trumpas megztukas prie sukneles kurio taip ir neuzsidejau nes silta pasitaike per svente  :rolleyes:

Westo skara

2 poros kashmyriniu kojiniu 

Popknit megztukas 90% ir gi iveiktas per 2023 metus. 

 

Plius minus beveik 12ka pabaigtuku  :rolleyes:  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 16 sausio 2024 - 11:32

Nu dar galiu pasigirti, kad prikalbinau dar viena moteri megzti pradeti  :D  :D as gi vis atsitysdavau kojines arba westo skara pamegzti i darba. Tai kolege su kuria ofisu dalinames vis ziuredavo per kampa i ta mano mezgini svajingai. Tai jau parleke viena diena su virbalais ir siulais is vietines parduotuveles sako pamokink ir mane  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Sveikos

Ryte ėjau i pūgą

Per piet -saulytė, nuo stogų laša

Man žiemos užtenka ir tiek kiek randu šaldiklyje

Mezginiam registruot dukrytė padovanojo užrašų sąsiuvinį.Gal padės

Atsakyti

Suskaičiavau ir aš pagal fotkes savo mezginius. Tai labai nustebau, nes galvojau, kad daug mažiau esu numezgus.

10 vnt, tame tarpe 3 poros kojinių, vienas nertas krepšys. Nepriskaičiuota pusė žalio medvilninio megztelio. 

Bet sau iš jų tai tik žalia liemenė, mėlyna palaidinė ir pyniuotas megztinis.

Atsakyti

Mano ataskaita (apagal Ravelry ir dar pamenu, ko nesu įdėjus :) ):

7 megztiniai, vienas iš jų dukrai
2 vasarinės bliuskės
6 bepirštės
5 kumštinės pirštinės (2 iš jų neraštuotos)
2 pirštuotos pirštinės
3 Sophie scarf
7 poros kojinių
 
Pas mane labai daug visko SAU :), tik kai kas dovanoms ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 16 sausio 2024 - 14:18

Susidėjau sau į Instą mezginius:

-4 megztukai/bliuskytės;

-1 kalėdinės gimtadieninės kojinės.

Viskas sau, viskas nešiojama ir daug.

Siūlai:

dėl kandžių/atgyvenimo išmesti 3 maximiniai maišai.

Papildymas: greituoju būdu suskaičiuoju per visus metus 5 siūlų pirkimus, iš kurių 2 sumegzti. 

Atsakyti

Va as Ravelry neprisijaukinu, kazkaip neiseina man ten vesti savo mezginiu nesuprantu kodel   :unsure:  :D 

Atsakyti