Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, primink, kuri vieta patiko?

Atsakyti

Susinervinau dėl to šventimo  :B . Žinau, atrodysiu išranki, bet kriterijai paprasti - norisi, kad visiems būtų jauku ir faina, ir turėtų iš ko užsisakyti - ne tik kažkas fancy šmancy arba pica, makaronai, cepelinai, bet ir žemiškų, bet ne visai eilinių patiekalų būtų, tinkamų ir močiutei 80 metų, ir mano broliui iš kaimo, ir mano panoms įnoringesnėms... Tikrai yra tokių vietų, tuoj rasiu :). (Dabar galvoju apie Grey)

Pvz, Ratondoj esam buvę su kolegėm. Atvirai, tai nepaliko įspūdžio, ypač turint omeny sumokėtą kainą. Gerai, kad ne iš savų reikėjo mokėti. Arba dabar buvom su valdyba la Capital - tai jeigu ne užkandžiai prieš tai,  po pagrindinio patiekalo būčiau likus labai alkana. O kaina 20-30+. Ir nieko labai ypatingo, tiesą sakant. 

O kadangi savo noru nelabai kur vaikštau, tik į paprastas vietas papietauti, kur mielai nusivesčiau ir šeimą, bet ne kitus svečius, tai sunkus atvejis man.

Man tikrai patiko One for all - meniu įvairovė ir kainos tinkamos, gavom fainą neuždarą salytę, labai estetišką: https://www.restoranasoneforall.lt. Buvo galima prognozuoti vakarienės išlaidas, jeigu visi užsisakytų brangiausius patiekalus :). Tiko ir vieta, nes su jaunimu galėjom pareiti namo pėsti, kol vyras suvežiojo nevairuojančius giminaičius. Tas irgi svarbu...

 

MsuM - labai fainos kojinės! Aprašymas mokamas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 15 sausio 2024 - 14:23

Tai viskas suprantama, tik turbūt nebelabai galim padėt tuo klausimu😉

Eikit ten pat :D  tokią kaip tradicinę vietą šeimos susibūrimam padarykit

Atsakyti

Susinervinau dėl to šventimo  :B . Žinau, atrodysiu išranki, bet kriterijai paprasti - norisi, kad visiems būtų jauku ir faina, ir turėtų iš ko užsisakyti - ne tik kažkas fancy šmancy arba pica, makaronai, cepelinai, bet ir žemiškų, bet ne visai eilinių patiekalų būtų, tinkamų ir močiutei 80 metų, ir mano broliui iš kaimo, ir mano panoms įnoringesnėms... Tikrai yra tokių vietų, tuoj rasiu :). (Dabar galvoju apie Grey)

Pvz, Ratondoj esam buvę su kolegėm. Atvirai, tai nepaliko įspūdžio, ypač turint omeny sumokėtą kainą. Gerai, kad ne iš savų reikėjo mokėti. Arba dabar buvom su valdyba la Capital - tai jeigu ne užkandžiai prieš tai,  po pagrindinio patiekalo būčiau likus labai alkana. O kaina 20-30+. Ir nieko labai ypatingo, tiesą sakant. 

O kadangi savo noru nelabai kur vaikštau, tik į paprastas vietas papietauti, kur mielai nusivesčiau ir šeimą, bet ne kitus svečius, tai sunkus atvejis man.

Man tikrai patiko One for all - meniu įvairovė ir kainos tinkamos, gavom fainą neuždarą salytę, labai estetišką: https://www.restoranasoneforall.lt. Buvo galima prognozuoti vakarienės išlaidas, jeigu visi užsisakytų brangiausius patiekalus :). Tiko ir vieta, nes su jaunimu galėjom pareiti namo pėsti, kol vyras suvežiojo nevairuojančius giminaičius. Tas irgi svarbu...

MsuM - labai fainos kojinės! Aprašymas mokamas?

 As menkas patarejas su Lietuvos restoranais  :unsure: mes turim kelis patikrintus ir visada ar proga ar seip pietus su seima varom i ten nes nesinori labai dideliu siurprizu ar sugadinto vakarelio kai kazkas nepatenkintas savo gautu patiekalu lieka. Tai geriausia ten kur zinom kad tikrai skanu  :D 

Kojiniu aprasymas mokamas buvo, bet nieko ten labai mandro as nepastebejau, tiesiog nesinorejo sukti darbe galvos o tiesiog pribegant kai turiu laiko per pietus pamegzt pasiimt ir megzt pagal instrukcija. Vienintele mandresne schema buvo to virsaus. Daugiau nieko ten mandro is to aprasymo  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

O Gray liuks variantas. šonkauliukai skanūs ir svogūnų žiedai. O bet tačiau mimozos labai mažose stiklinėse ir už brangiai :D 

Atsakyti

Nenurašykit savęs :). Man atrodo, kad visi kiti vaikšto daugiau kur negu aš. Ir tikrai kažkas kažką gyrė, kažką teko girdėt, kažkur būt... O aš jau pati atsirinksiu, svarbu ne nuo 0 ieškot pradėt. Dukterėčios užklausiau, nes ji su draugais, kolegom dažniau kur nueina. Tradicijos gerai, bet aš iš tų žmonių, kur mėgstu naujoves ir savo proga tai tikrai :).

Atsakyti

Gerulis :D 

https://www.instagra...3EwaDJ3aDR1YTVm

Atsakyti

Kas tos mimozos? Jeigu koks alkoholis, tai visai neaktualu, per vyro gimtadienį buvo 1 taurė išgerta iš 10 žmonių :).

Atsakyti

Restar, tikrai nėra lengva patart. Per savo gimtadienį aš dažniausiai renkuosi kokį meksikiečių virtuvės restoraną. Bistro 18, Veranda, Panama, Senoji trobelė (lietuviški).

Atsakyti

Išmėginti ką nors naujo - visi suprantam skirtingai.

Aš eičiau mėgint naujos virtuvės, o vat Restar nori tik naujos lokacijos :D 

Talutti meniu mano atminty toooks gausokas ir iš įvairių virtuvių. Tikrai ras visi skoniai ką paragaut. Bet man būtent ta gausa ir nepatinka. Nu nes neįmanoma tiek įvairovės sutalpint į vieną virtuvę...

Leleko-ukrainiečių, viskas paprasta. Kainos? Iki 20 yra tikrai :D 

Neseniai atsidaręs Kyiv

Atsakyti

Kodėl nusprendei, kad tik naujos lokacijos. Nereikia man tokio gausumo kaip Talutti ir pan. Man ir naujos virtuvės norisi. Tik kad ne visai viskas būtų įmantru, kad būtų pasirinkimas įvairiam skoniui. Svarstau dar apie gruzinų restoraną.  Svarbu, kad būtų ką pavalgyt :). Pračekinsiu ir kitas vietas, ką siūlot. Dar biškį laiko turiu. 

Atsakyti

Drėkinantis kremas nakčiai (žadėjau pafotografuoti)

 

Priedas  received_755028983356879.jpeg   42,26KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

 

Atsakyti