Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bus ir stogas :D Ir iš tikrųjų visai neplanuotai gavosi, tiesiog per atostogas iš neturėjimo ką veikt :B​ 

Atsakyti

Tai kuo vardu tas žaliasis netikėtumas? :rolleyes:​ 

Atsakyti

Žinot, kai būna jausmas - jeee jeeee nauji siūlaii!!!

Tai man šiandien adekvačiai: jeee jeeeeee pasimažinau siūlų 😁😁 Buvo kolegė svečiuose. Perleidau 3 projektams siūlų, kurių tikrai nenaudosiu. 

Atsakyti

Bus ir stogas :D Ir iš tikrųjų visai neplanuotai gavosi, tiesiog per atostogas iš neturėjimo ką veikt :B​ 

Liniuka, vot sumotyvavai! Leveliz "skrolinau, skrolinau ir mašiną užsisakiau" - totaliai puikus ir sektinas pavyzdys!!!

Atsakyti

Gadget, gal sumotyvuosiu teisių išsilaikymui🚙

Ir levelis ne mano, nes vyras per atostogas sugalvojo nuvažiuoti vienos kitos mašinos gyvai pasibandyt, nes vis tiek kada nors reikės esamą keisti. Ir atsirado geras variantas. 

Atsakyti

Liniuka, jei ne tu, tai kazachai :)

Negadink detalėmis puikaus storytelingo ;)

Gi suprantu, kad po keliasdešimt KEur įnirio būdu neišleidžiama.

Atsakyti

Tykiai mezgammm?

Atsakyti

Netyliai dalinamės auskarais.

Et, tie užaugę vaikai. 

Buvau mieste, pasipildžiau nunykusias auskarų atsargas (stebuklingai sugebu vis po vieną pamesti).

Kad vaikas neliktų nuskriaustas ir jai vienus pačiumpu.

Namie kai kas pasikėsina į dvejus iš man pirktų.

Tas kai kas jau ir mano saulės akinius ant nosies pasikabinusi.

Gerai, kad bent jau siūlai visai neįdomūs, tai eisiu pamegzti. 

Atsakyti

Mano turtas tai tyliai "pasidalina". Nusipirkau aną savaitgalį šlapius bluzgius šešėlius, vieną kartą pasidažiau ir DINGO. Ir niekur gi nevažiavau toli...

Vaikė sako, nu jie bus MŪSŲ ir bus mano kambary...

Jau sunešiau 50 pr. vazonų su hiacintų/narcizų ir tulpių miksais į šilumą  :wub:​ 

Atsakyti

O aš išvažiuodama pas tėvus mezginį palikau koridoriuj ant kėdės. Buvo jau paruošta imti krepšelis.

:(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 sausio 2024 - 20:06

Po  koncerto Seime iškart prie puodų namie, o tada jau pamegzt prisėdau. Jei ne dainuojantis vaikas, tiek visur nepabuvočiau.

Kapseika - mano 12metei nerūpi nei auskarai, nei dažai. Džiaugiuosi, kad knygos dar rūpi. Dičkė per šventes gavo net 3 paletes dovanų, tai jau sykį ir mane padažė. Gražiai jai išeina, ne veltui dailininkė :)

Netyčia pradėjau žiūrėti serialą "Million little things". Nu kur aš anksčiau buvau. Patinka :wub: .

Kerpena - teks kažką naujo pradėti  :4u:​ . Ar mama dar ligoninėje, tik tėtį pagloboji, ar jau grįžusi?

Atsakyti

Restar, ką gi galiu pradėti naujo past ėvus, kad nei jokio mezgimo įrankio, nei siūlų padorių neturiu...

Bet šiandien vyras pabuvo gera, pro šalį važiuodama užvežė. Tai jau turiu mezginį, kad tik dabar noras nepraeitų.  o tai vis kai negali, labiausiai norsi megzt. :lol:

Atsakyti