Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Paskutinis ir finalinis, naaaaais!

Aš sau dėliojuos turą su Škotija ir dviem parodom. Nes kadangi.

Atsakyti

Aha, kai kurios parduotuvės/veiklos tai skelbia nuolaidas vis iki kada nors, o tas kada nors niekada neateina, t.y. pastoviai atrodo, kad va gera nuolaida - pirk dabar, nes paskui pasibaigs :).

 

O į sausio liūdesių temą: https://www.lrt.lt/naujienos/sveikata/682/2169343/kodel-sausi-zmones-daznai-uzklumpa-niurios-emocijos-ir-kaip-jas-iveikti  :).

Taip pat gerai savijautai svarbu palaikyti ir puoselėti santykius su aplinkiniais. Kadangi ne kiekvienas žmogus yra apsuptas suprantančių ir mylinčių artimųjų ir jaučiasi vienišas, jam padėti galėtų laisvalaikio veikla, būrelis ar terapinė grupė.

 

Čia jau mes ir būrelis, ir terapinė grupė galim būt, reikia tik atkelti minkštąją nuo sofutės :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 12 sausio 2024 - 17:57

Į finalinių išpardavimų temą. Iš ete studio nusipirkau eilinį paltą. O kaip nepirkti, kai tik 100 pinigų. :D Taip keliu sausio nuotaiką.

Atsakyti

Aš irgi sausio nuotaiką pasikėliau visai neplanuotai :rolleyes: Net jei ir reikia dabar laukti gegužės, bet žinau ko laukiu. Kai ko žalio ir su keturiais ratais :wub: 

Audimą myliu :wub:​ Rudenį pirkau striukę. Man jų visi gaminiai tobuli.

Atsakyti

Liniuka tau linkėjimai nuo mano kabineto kolegės. Sakė užmatė paveikslą fb tai susidomėjo kaip tu gyveni

Atsakyti

Aš sausį mėgstu, pošventinių depresijų nebūna, kaip tik džiugina tas grįžimas į kasdienį ritmą. O ir diena jau pradeda ilgėt

Atsakyti

Liniuka tau linkėjimai nuo mano kabineto kolegės. Sakė užmatė paveikslą fb tai susidomėjo kaip tu gyveni

Perduok atgal linkėjimus :)​ 

Atsakyti

https://www.instagra...TQ2cjJpMmUxdmdj

Atsakyti

Liniuka, tas su keturiais ratais, kokio svorio? :D nes dabar galvoju ar auto, ar kokia žolepjovė.

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20240112_210644_Samsung Internet.jpg   125,6KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Katuk, žalumas truputį kito atspalvio :D​ 

Atsakyti

Aš sausį mėgstu, pošventinių depresijų nebūna, kaip tik džiugina tas grįžimas į kasdienį ritmą. O ir diena jau pradeda ilgėt

Tip top aš :). Baisiai mėgstu sausį, ypač, kai į mokyklas išeina :). Mėgaujuosi kasdienybe po visų švenčių maratonų. ir megzt galiu daug, nereikia dar apie sėjas galvot.

Liniuka, turbūt su stogu 4 ratai bus? Bet jeigu neplanuotai... tai galai biškį nesusiveda :).

Atsakyti