Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

P.S. Pirtis. 02.03-04.

Duotuoju momentu: 9 su nakvyne (Kerpena tu irgi priskaičiuota, kaip 'jeigu viskas bus gerai' ;) ) ir 1 be nakvybės.

Jei yra dar norinčių- rašykit FB arba man msn :) 

Atsakyti

O kur ta pirtis, į kurią aš noriu su nakvyne?

Atsakyti

Ta pati, kur avansas sumokėtas :) . Jeigu vėl nenukels. 

Jeigu ir dabar nukels- tada sorry, bet aš pasiduosiu :) 

Atsakyti

Man atrodo dauguma jau pasidavė..

Man ši žiema kažkokia tokia slegianti, kažkas kap katiną už sprando į grindis prispaudęs laiko :D 

Atsakyti

Jei 9-10 renkamės, tai nepasidavė, manau :)

Tik toj vietoj nenorėčiau derint dėl komentarų: 'pačios pasirūpinsit.... ' Na, matysim.

Jei ką, radau labai gražią Alytaus raj 9 žmonėm,  žymiai pigiau. 

Atsakyti

Aktyvumas ir entuziazmas kritęs iki 0 beveik. Aš tokią išvadą pasidariau :rolleyes: iš balsavimų

Pliam, mano tos oranžinis skersuoja. :oh:​  Tas mane labai erzina, nes patampa eiliniu skuduru... dar, aišku, megzt ir megzt, bet motyvacija vis mažėja

Atsakyti

katuk, pritariu, kad kritęs, bent jau pas mane tai tikrai. Ne tik dėl pirties, beveik dėl visko.

šiandien kažkokia keista diena - dar tik 10 val o fb jau gavau tris kvietimus draugauti - tipo koks nors Johan Jons prašosi į draugus. Dar taip nėra buvę. :) Pasitaikydavo kad kokį pora kartų per savaitę atsiranda.

Atsakyti

Kažkas viešai mato tavo paskyrą. Gal kur nors ką nors pakomentavai?

Atsakyti

Našlys naftos magnatas baigęs mediciną?

Labas rytas!

Atsakyti

Matyt kokius naujus botus kažkas pakūrė, vakar ir mane du žavūs amerikiečiai draugauti pakvietė :D Ne naftos magnatai, bet neurochirurgas irgi manau neblogas variantas :D​ 

Atsakyti

Hm kodėl manęs niekas nekviečia?netvarka

Atsakyti

Labas rytas,

Manęs irgi niekas nekviečia, bet mano mama tai dažnai gauna :D

Būsena mano irgi kažkokia ties plintusais, bet entuziazmas dėl pirties neišblėsęs ir labai netgi laukiamas dalykas  :wub:  nes reik kažkaip traukt save už pakarpos. Tai susitikimas po niūrių dienų ir tokio to laiko duobės po švenčių labai netgi būtų super.

Ir niumai labai ačiū, kad per savo rūpesčius dar ir mūsiškiams lieka laiko  :wub:  :4u: 

Šiandien vos neišsitiesiau, kaip slidu buvo. Vakar niekur nevažaivau, tai auto ledo sluoksniu padengta nenuskutamu buvo. Nešiausi šilto vandens su galvoj tūnančiu vaizdeliu iš tų visų video, kur užpila ant lango ir gražiai viskas sutrūksta kartu su stiklu  :lol:  :oh:  Bet jau ne kartą taip buvau darius kritinėm dienom dar nuo praeito amžiaus pirmo savo mašinos, tai surizikavau ir šiandien. Kaimynė savo auto gal 15 min jei ne ilgiau šildė, skuto. Aš greit susisukau  :lol:​ 

Atsakyti