Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

https://www.instagra...2hvZHY3N3hseg==

Sportuojam

Atsakyti

Tie 32 raumenys ar kiek ten, tiek užsisportavę, kad kiti sustingę :D.

Atsakyti

Gražus vaikino megztinis!

Su "sportu" reikalai tokie... įtempti, bet stengiamės stengiamės...

Istorija, kurią sunku vadinti istorija. Tai yra tragedija. Sulaužytų likimų. Kuri dar visai neaišku kaip baigsis. Liūdna, kad vis atsiranda tokių degradų. Bet džiugu, kad bent gyvybė išgelbėta. Tam, kas turi nepilnamečių vaikų, turbūt sunkiausia išlikti ramiu.

Atsakyti

Radau naują karštos jogos studiją! Artimiausiu metu išbandysiu ir papasakosiu.

Atsakyti

Aš kasdien po kelis kart praktikuoju karštą beveik jogą :B  nieko gero. Nekenčiu prakaituot...

Man atrodo Gadget vienintelė tokį sportą mėgsta. Ar ne sportą :hmm: 

Atsakyti

Katuk, man skambi kaip persijoginusi...

Atsakyti

man karštis+sportas=200pulsas

net pagalvot bloga :D

Atsakyti

Žmonės įvairūs.

Man kaip tik - atsiveria naujos kūno lankstumo galimybės?

Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2024 01 11, 15:04)
Tam, kas turi nepilnamečių vaikų, turbūt sunkiausia išlikti ramiu.

Žinai, tik eilinį kartą vis mintis sukosi, kad 'nieko švento nėra'... (Ir vis knygą Mažas gyvenimas atsimindavau šitom dienom).

Vakar n-tąjį kartą mažiui pasakoju, kad negali eit su jokiais nepažįstamais žmonėm ir t.t. ir pan.. o jis klauso klauso ir sako: o jei aš norėsiu? Sakau- o jei tave paims? tai aš verksiu, verksiu, išprotėsiu ir vėl verksiu.. Nes realiai vis tiek vaikams kad ir kiek kartų gali kartot, bet jie pasielgs, kaip tą momentą susišvies.
Kitas momentas, kai visi greiti teisti: vaikų nepriežiūra... kaip vieni paleisti vaikšto.... ir t.t. ir pan...
Tyliu. Laikausi. Nekomentuoju. Nes: pagimdyt juos atgal? Tikrai daug kas neve(d)žioja vaikų nuo taško iki taško ar tai mokykla, ar tai būreliai, ar tai draugai.

Iš esmės visa situacija siaubinga.

Man 200 pulsas, kai vien apie sporta pagalvoju lotuliukas.gif (nu ok, ok, nauju metu proga atnaujinau pasivaiksciojimus. be skiaciu remu, be prievartos).
Atsakyti

Niuma, prajuokinai puolsuojančiomis mintimis!!

Dėl "pagimdykatgal" pritariu. Ne kolbose auga.

Atsakyti

Tai viskas ok, sportuojam kaip mokam ir kaip patinka. Turėjau momeny, kad pasidalinti tais įpūdžiais nebus su kuo :D nes nežinau daugiau kam patiktų karšta joga.

Ir aš ne persijoginusi, o tiesiog praktikuojanti prakaitavimą ir be jogos pratimų :D ir tinkamos aprangos. Tai man ta karšta joga skamba kaip kokios midijos :wacko: kūnas reaguoja panašiai 🤢

Atsakyti

...midijos...

Supratau!!!

Atsakyti